AGENCJA OCHRONY I KONWOJE WIKING

Gdynia

Opinie o AGENCJA OCHRONY I KONWOJE WIKING

Piotruś

To nie jest firma tylko pole minowe. Tragedia, panująca atmosfera komuny i każdy chce coś ugrać dla siebie. Klient to obiekt do szybkiego skrojenia najniższym kosztem tudzież nawinięciem makaronu na uszy, porażka. Na start dostajesz przepocony polar który kiedyś był czarny FUJ. Ojciec i Syn kujący i wszędzie węszący podstęp tak się nie da pracować, oderwane od rzeczywistości miejsce z innej epoki.

Taka firma jak AGENCJA OCHRONY I KONWOJE WIKING jak najbardziej zasługuje na ocenę i opinię. Dodaj komentarz jako pierwsza osoba i rozpocznij dyskusję o tym pracodawcy.

Zostaw opinię o AGENCJA OCHRONY I KONWOJE WIKING - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AGENCJA OCHRONY I KONWOJE WIKING