P.W. KOSTAL Sp. z o.o.

Ruda śląska

Opinie o P.W. KOSTAL Sp. z o.o.

Dno

Dajcie sobie spokój z tą firmą.

praca

witam ,proszę o opinie o firmie , jakie zarobki itp ///???

Daniel

Niektórzy nigdzie nie znajdują atmosfery dla siebie bo nie chce im się pracować i nie szanują sprzętu ,każdy musi odpowiadać za powierzone mienie. Pracuje w tej firmie i wypłaty są na czas

Marek
@Daniel 24.11.2016 09:26

Z tego co sie orientuje to żaden Daniel tam nie pracuje. czyżby szefostwo dodawalo sobie pozytywne opinie A ta negatywna już usunięta.

jarek

Rafal
@jarek 15.07.2016 15:35
Jak może być ok jak kierowcę na czterooskę szukają już parę miesięcy do mnie dzwonili już trzy razy !!!!...

Ogólnie chyba brakuje kierowców na rynku pracy bo do mnie tez co chwile dzwonia z roznych firm .

Tadek

Praca ok

Jan

Mógłby ktos napisac jakie zarobki na czterooskach, jaka atmosfera, ile godzin no i ogólnie o firmie czy ok., albo następny kołchoz

Tomek

Tak jak wszędzie,jak sie nie wykręcasz od pracy to idzie zarobić .Pozdrawiam

janek_kowalski

Witam-czy ktoś wie cos o pracy w firmie kostal-Zabrze? Chodzi konkretnie o prace w zawodzie kierowcy ciezarowki.Pozdrawiam

Zostaw opinię o P.W. KOSTAL Sp. z o.o. - Ruda śląska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.W. KOSTAL Sp. z o.o.