Opinie o P.W. KOSTAL Sp. z o.o. w Ruda Śląska

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy P.W. KOSTAL Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie P.W. KOSTAL Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - demontaż, rozbiórka i burzenie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.W. KOSTAL Sp. z o.o. w Ruda Śląska

Bartek Nowy wpis

Hejo. Szukam nowego miejsca zatrudnienia, więc wpadłem na to forum. Przypuszczam, że dowiem się jak się pracuje w firmach z Rudy Śląskiej. Proszę, napiszcie jaka jest atmosfera pracy w firmie P.W. KOSTAL Sp. z o.o.? Czy firma zapewnia jakieś świadczenia pozapłacowe? A może jest kantyna? Mieszkam samemu i nie ma mi kto zrobić kanapek. Pozdrawiam Bartek

Justyna Nowy wpis
@Bartek

Dzień dobry Bartku. Narzekać nie będę ale z drugiej strony zawsze mogłoby być lepiej. Odpowiadając w temacie organizacji dofinansowanych posiłków pracowniczych to rekomenduję firmę Frigo Logistics z Czeladzi. Zatrudnieni (wiem to od męża, który jest tam zatrudniony) zamawiają to co lubią za pośrednictwem specjalnej aplikacji. Te obiady to najfajniejszy benefit, nawet w porównaniu z ubezpieczeniami. Wybieraj pracodawcę mądrze. Justyna.

Upator Nowy wpis
@Bartek

Nie idź tam to strata czasu kolego

Kirowca Nowy wpis

Witam Mam pytano jak wygląda robota za kierowcę na wywrotce bo widzę że się ogłasza na olx Jo robią w Gliwicach w firmie budowlanej ale się sypie pomału Dzięki z góry za odpowiedź

Antoni

Jak wszędzie.

Filomena

Jedno jest pewne, ze to bardzo dobry pracodawca w przeciwieństwie do niektórych narzekających pracowników!

Ccccc
@Filomena

Pracodawca super nie da się przechwalic (usunięte przez administratora)

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie P.W. KOSTAL Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Tadek

(usunięte przez administratora) ciulanie na kasie godzinach brak normalnej umowy tylko najniższa krajowa

Dawid

@ccccc jak to się nie zgadza?

Patryk

Może wiecie czy firma potrzebuje fachowców? Jakieś dodatkowe informacje o zarobkach??

Ccccc
@Patryk

Idź a przekonasz się sam jak szybko będziesz wiał z tej firmy kasa nigdy się nie zgadza (usunięte przez administratora) jak się da na wszystkim

Tomasz

Bardzo dobry pracodawca i taka opinia to wynik wyrażony przez pracowników!

8x8

Będą Cię gonić jak kota (usunięte przez administratora) aż do zarżnięcia sprzętu a potem Cię rozliczą. Ładowanie na full czyli 30-40 ton i szybka jazda (bat za tobą) i jak ten sprzęt ma to wytrzymać. Rewelacji nie ma, (usunięte przez administratora) trzeba a na końcu ty zostajesz ofiarą, żenada!!! Jeśli się tam nic nie zmieni a raczej nie! Bo tam liczy się wynik i czas budowy a pracownik jest trybikiem w (usunięte przez administratora)maszynie na pełnych obrotach i z maksymalnym obciążeniem,

Witold

Taki spokój na forum to jest możliwe tylko przy zadowolonych pracownikach!

Tymon

Firma z wieloletnim doświadczeniem, rozwijająca się do tego bardzo dobry pracodawca.

mlody 82
@Tymon

pracujesz tam czy pracowales? jak z zarobkami bo brak konkretow

Mlody82

Witam może ktoś napisać coś o tej firmie bo nie ma konkretów w komentarzach

Feliks

P.W. KOSTAL to firma z opinią bardzo dobrego pracodawcy. Czy to jest przyczyna tej ciszy na forum?

Dno

Dajcie sobie spokój z tą firmą.

praca

witam ,proszę o opinie o firmie , jakie zarobki itp ///???

Daniel

Niektórzy nigdzie nie znajdują atmosfery dla siebie bo nie chce im się pracować i nie szanują sprzętu ,każdy musi odpowiadać za powierzone mienie. Pracuje w tej firmie i wypłaty są na czas

@Daniel

Z tego co sie orientuje to żaden Daniel tam nie pracuje. czyżby szefostwo dodawalo sobie pozytywne opinie A ta negatywna już usunięta.

jarek

Jak może być ok jak kierowcę na czterooskę szukają już parę miesięcy do mnie dzwonili już trzy razy !!!!

Rafal
@jarek

Ogólnie chyba brakuje kierowców na rynku pracy bo do mnie tez co chwile dzwonia z roznych firm .

Tadek

Praca ok

Jan

Mógłby ktos napisac jakie zarobki na czterooskach, jaka atmosfera, ile godzin no i ogólnie o firmie czy ok., albo następny kołchoz

Tak jak wszędzie,jak sie nie wykręcasz od pracy to idzie zarobić .Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o P.W. KOSTAL Sp. z o.o. - Ruda Śląska

• Jak się pracuje w P.W. KOSTAL Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy P.W. KOSTAL Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.W. KOSTAL Sp. z o.o.?

P.W. KOSTAL Sp. z o.o.
3.6/5 Na podstawie 13 ocen.

P.W. KOSTAL Sp. z o.o.