Opinie o DB Schenker w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy DB Schenker. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w DB Schenker na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DB Schenker w Łódź

XYZ

Jeśli chodzi o Łódź i magazyny DB Schenker - znajomy planuje zmienić pracę, więc wysłał tam swoje CV. Odzewu doczekał się bardzo szybko - następnego dnia otrzymał telefon z zaproszeniem na rozmowę. Znajomy nie jest "świeżakiem" w branży - 4 lata doświadczenia jako magazynier, posiada też uprawnienia na większość typów wózków. Pensja zaoferowana przez DB Schenker - 2500 brutto...

Michel

mnie nie przyjęli w Łodzi, za to w Niemczech cały proces rekrutacji trwał 30 minut? max, po czym leader przekazał, że takich ludzi szukają, w Łodzi jakieś debilne testy na logikę kwadraciki, kółeczka, szkoda że kostek rubika nie dają...

Kaczynek

Proces rekrutacyjny na Nowe Sady to nieporozumienie, jeśli chodzi o stanowisko asystenta. Absolutnie nie polecam :) Składajcie od razu do Niemiec, zarobki 5x większe i zupełnie przyjaźniejszy proces rekrutacji.

Olek

(usunięte przez administratora) Ci co pracują w Schenker jak to przeczytają zapewne się uśmiechną - ale raczej będzie to śmiech przez łzy albo z wkurwienia... Po kilkunastu latach pracy nawet nie ma co marzyć o takich pensjach...

Agent Celny

Spotkanie rekrutacyjne było w miarę ok,sam proces rekrutacyjny trwał około miesiąca, rekruterów było 2 osoby. Niestety, brak obiecanego "w każdym wypadku" kontaktu po rozmowie,co zresztą bardzo typowe dla polskich firm, niesolidne podejście, które zostawiło niesmak po spotkaniu. Jak dla mnie, opinia o firmie jednoznaczna - brak szacunku do człowieka.

Czy może pani zostawać po godzinach pracy? Czy może pani dojeżdżać do innych lokalizacji do pracy w razie takiej potrzeby(odległość pomiędzy tymi punktami dosyć znacząca)? Co demotywuje pani do pracy?

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
maniek

Znajomość angielskiego nie jest dużym wymogiem, a jaka wypłata?

step.

Bardzo chamskie zachowanie kuriera, nagrywał to co ja w nerwach mówiłem, a jak on ubliżał i straszył to nie nagrywał, bezczelny i arogancki, nie polecam. Dość często korzystam z wielu innych firm przewozowych od lat i nigdy nie było problemu, tu natomiast w dobie tak wielkiej konkurencji coś nieprawdopodobnego , koszmar, nigdy więcej tej firmy

uhahaha

Złem jest tam jeden grubasek w okularach. Człowiek bez zasad w biznesie. Patrzy tylko na swój nos i rozgrywa ludźmi.

Przewoznik

Opłaca się z nimi współpracować ? Chodzi o kontener z windą do 3,5 t...

Ninna

premii brak...tylko goła podstawowa pensja

Kimbi

Co by nie mówić ale DB raczej nie może pozwolić sobie na zniżenie lotów. Mają zbyt wielu klientów w całej Europie/świecie i czuwającą konkurencję. Z drugiej jednak strony każdy myśli tylko i wyłącznie o redukcji kosztów. Powiedzcie czy firma się zwija czy raczej rozwija. Mam nadzieję, że można liczyć u nich na względnie dobre warunki.?

mm

tragedia, brak profesjonalizmu, wprowadzaja ludzi w błąd nie chcą przyjąc uszkodzonych przesyłek tylko mowią o reklamacji w ciagu 7 dni. Ale ja niechce uszkodzonej przesyłki !!!!!! Wstyd ze taka firma istnieje

mk'

Zdecydowanie nie polecam

bary

Z nicka domyslam sie ze tyrasz u Łosia.Ale pozostali przewoznicy to podobny syf.Jak widac mozna latami łamac prawo i funkcjonowac.

Zielas

Zarobki proponowane przez przewoźników Schenkera są fikcją(w papierach najniższa krajowa) reszta pod stołem, za urlop oczywiście też płacone z najniższej. Odpowiedzialność finansowa za towar,gotówkę, dokumenty, samochód. Przewoźnik nie ma skrupułów najmniejszych, miałem sytuacje niejednokrotną że pomimo tego że auto było przeładowane o parę ładnych ton przełożony wręcz upychał towar wózkiem widłowym niszcząc inny towar za który kierowca miał odpowiedzialność finansową twierdząc że jak mi się nie podoba mogę się zwolnić.Firma Schenker świadczy usługi wnoszenia towaru do lokalu odbiorcy kto to robi? sam kierowca( jedno drzwiowa lodówka pepsi waży 90kg wniesiesz to sam na 2piętro?Dowody rejestracyjne są zabierane kierowcą żeby przypadkiem podczas kontroli policji lub itd nie zabrano. Załadunki oraz rozładunki auta samodzielne, nie jedno krotnie zdarzają się sytuacje że kierowca jest zmuszony samodzielnie zniszczonym ręcznym paleciakiem targać paletę o wadze 1500kg przez cały magazyn logistyczny. Firma Schenker traktuję cię jak nr w systemie, nie ma znaczenia czy ty jesteś chory czy ty musisz zrobić tzw pauzę czy jesteś głodny( masz (usunięte przez administratora) statystyki są najważniejsze, bo oni niedostaną premii. Suma sumaru pracujesz po 12/14 godz dziennie po czym masz jakąś usterkę w aucie i jesteś zmuszony pomóc w naprawie żeby na następny dzień nikogo tym autem nie zabić bo przecież w takiej sytuacji by się wszyscy odwrócili i ci nie pomogli(auto musi wyjechać za wszelką cenę). Masz rodzinę? Dla firmy Schenker nie ma to znaczenia!!! Masz jakieś pytania na temat tego "obozu pracy" pisz scania52@wp.pl mnie zniszczyli fizycznie, finansowo teraz niszczą psychicznie. Zapraszam media zapowiada się ciekawy reportaż...

@Zielas

w duzej czesci potwierdam.Domyslam sie ze u Łosia tyrasz.Ale tak jest spedycja dyma przewoznikow przynajmniej niektorych a oni dymaja nas.

@bary

Nie czytaj ich miesiecznika bo to pisemko propaganowe.Zycie pisze swoja bajke.

Nina
@Zielas

wszystko prawda, tylko jedna uwaga: Schenker zatrudnia przewożników i za wszystkie "niedoskonałości" pracy kierowcy odpowiada jego szef /nie Schenker/ pracownicy Schenkera sa również zatrudniani na podłych warunkach...wyzysk!

Malami
@Zielas

Witam, szukam podwykonawców firmy schenker a mianowicie tych którzy zostali perfidnie wykorzystani przez ta firmę, nie wypłacono im pieniędzy itp. Jeśli sa pracownicy którzy zostali oszukani w jakikolwiek sposób przez ta firme (a posiadam wiadomości na ten temat) proszę o kontakt : malami92@interia.pl

sales

odradzam aplikowanie i prace na stanowiskach sprzedazowych (account manager i sales manager). Nie dosc, ze beznadziejne zarobki (o premii to mozna pomarzyc), to jeszcze bardzo wysokie wymagania sprzedazowe. Firma mysli ze klienci sa niedorwinieci i kaze im wmawiac, ze placenie wyzszej ceny idzie w parze z wyzsza jakoscia uslug w schenkrzez :) (usunięte przez administratora)

lucky 93

pracuję na magazynie paręnaście lat. nie jest tak żle.wszędzie dobrze gdzie nas nie ma

animon

Proszę o pomoc ! Idę jutro na rozmowę do Schenker na ulicy Al. Ofiar Terroryzmu . Nie chcę się stać jedną z tych ofiar :| Jak długo trwa praca przez agencje ile się zarabia i czy po przejściu stawka jest inna ?Ogólnie jak jest ?

damian
@animon

niestety wszystko co napisane wcześniej jest prawdą ,nie piszecie o tym że brak butów na terminalu 50 zł, brak klina pod koła 50 zł itd . Liczą się tylko słupki , procenty i wyniki dowozu towarów ks ( klient strategiczny ) ogólnie baaggnnoo......

cv

a praca w biurze obsługi jak wygląda?

procent

w swiecie glosno mowi sie o tej firmie to myslalem ze jest tam nowoczesnie. niestety pomylka, smialo moge napisac ze to sredniowiecze magazynowe. brak skanerow czy systemu ktory zdecydowanie usprawnia prace. a jak sie magazynier pomyli to sie go zamieni na innego z agencyjki. powiadam wam, takiego balaganu logistycznego to jeszcze nie widzialem nigdzie.

romanmiko

panowie bardzo wam dziękuję za tak cenne infornacje jutro mam iść na rozmowę w sprawie pracy na magazynie ale po tym co przeczytałem to chyba sobie dam na luz i poszukam czegoś innego dzięki

Zostaw merytoryczną opinię o DB Schenker - Łódź

• Jak się pracuje w DB Schenker?

Zobacz opinie na temat firmy DB Schenker tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DB Schenker?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DB Schenker?

Kandydaci do pracy w DB Schenker napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DB Schenker