Polswiss Projekt

Wrocław

Opinie o Polswiss Projekt

eryk

jak ustalisz, tak masz.. Choć obawiam się trochę tego, że każdy zarabia tu inaczej, to dość dziwne

olo

zarobki minimum, reszta na własną działalność. nie zarobisz tam niestety a na koniec jak będą zaległości to i tak kasy nie dostaniesz na działalność, tylko z umowy (minimum). No i będziesz pracował na piratach, ba...nawet zrobią cię prezesem spółki hehehe abyś odpowiadał za wszystko. Dno kolego, dno. Ładna strona internetowa to taki Pijar jakich wiele w dzisiejszym świecie. Słyszałem o gosciu którego pan S zwolnił dyscyplinarnie a ten go podał do sądu i wygrał.

olo

potwierdzam, nie warto współpracować z panem Z. S...., jest to kawał S...., jak napisano powyżej, ściema i szukanie naiwnych na nie wiadomo co. Sam zbija kabze a w Polsce płaci grosze. Nie nabierajcie się na ładne słówka i doktorat tego gościa. Człowiek bez honoru. Typowy "polaczek" co zrobił karierę za granicą(szwajcaria).

wafel

Jak dla mnie dno, dużo na pokaz, nieszanowanie człowieka. nieplacenie wynagrodzenia. Pan prezes do kawał S.......Omijać z daleka. Juz niejeden się przejachał na jego spółkach.

olek

[usunięte przez moderatora] firma coraz gorzej prosperuje,sami studenci i ludzie bez doświadczenia

Zostaw opinię o Polswiss Projekt - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polswiss Projekt