Intertrend Polska Sp. z o.o.

Opinie o Intertrend Polska Sp. z o.o.

Może teraz czas na finansową żeby się wogole pokazała,jest problem w firmie bo nikt nie chce pracować za te groszaki.Ktos za to beknie niedługo :)

Magazyn_inny_swiat

Haha. A wy za co? Nieroby. Daję wam 2 h na produkcji i rezygnujcie z pracy. Wiecznie tylko narzekanie i nic więcej. A wiecznie czas na pogaduszki i telefon

beka

A do Blondi nastepny umizgi robi haha. Wielkoreki z magazynu

@beka

Komuś zal (usunięte przez administratora) ściska ze ktoś z kimś rozmawia?ogarnijcie się, a problemów szukajcie w waszych wynagrodzeniach,bo są naprawdę nędzne jak na te czasy.

Ludzie odchodzą i będą odchodzić dlaczego nad tym nie trzeba długo myśleć Dajcie ludzia podwyżki bo za te pieniądze nie idzie wyżyć Co się tu porobiło brał słów Dopóki się nie zmieni stawka na większą to marne szanse by ta firma utrzymała się na rynku Dajcie nam podwyżki i zrozumcie też nas bo są osoby które naprawdę wyrywają sobie ręce i nie chodzą na l4 noe biorą urlopów a i tak robią za najniższa to jest chore

Tylko tobie wypłata się zgadza

Ewelina

Nie rozumiem. Czyli wychodzi na to, że wypłata potrafi się nie zgadzać? A opóźnienia jakieś są? Pytam bo mam kredyty na głowie a myślę nad zatrudnieniam.

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Pakowacz w firmie Intertrend Polska Sp. z o.o.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
Lucy

Witam wszystkich. Chciałbym się zapytać czy ktoś może wie co za chody ma ta co z plecakiem chodzi i ryczy. Dziewucha robi co chce zadzi firma i chyba więcej do powiedzenia niż p. Robert H. Co to było dzisiaj na 1 lince. A potem na szybkiej masakra

@Lucy

Takie same chody jak jeden z pomocnikow z 1 linki który wiecznie procentuje

romek

czy w tej firmie nadal pracują ludzie z Maver-a?? widzę że każdy tu narzeka,ale odważni... a żeby poszukać innej pracy to odwagi już nie ma?

Radio Maryja

Brygadzisci dają naganę za używanie telefonu komórkowego. Pozdrawiam

Obserwator tematu
@Radio Maryja

Kiedy była premia uznaniowa, to za nawet spojrzenie na godzinę w telefonie, brygadzista zabrał ci premie, a sami na pety chodzili albo se pogawędki przez telefon robili, za byle pierdołe było zabierane z premii

Maria
@Obserwator tematu

Są jeszcze jakieś inne rzeczy, za które można stracić premie? Macie to zawarte w umowie czy jest to tylko wg uznania kierownika? No i czy premia stanowi duża część wynagrodzenia?

Johny Bravo
@Maria

Nie ma premi w tej firmie niestety

Xander
@Radio Maryja

Przychodzisz do pracy czy na telefonik? Może poproś o służbowy

Alf
@Maria

Nawet obiecanych premii nie dostaniesz czyt. Premia za inwenturę. Podobno Portugalia sie nie zgodziła taką znamy wersje...

Mateusz

Czy w firmie na chwilę obecną są jakieś wolne stanowiska pracy?

Daniel
@Mateusz

Nie ma

Roko

Co się stało z dyrkiem?

Nowa

Byłam ostatnio no razmowie ,proszę napiszcie jakie tam są zarobki ,chciałabym wiedzieć czy mówią prawdę na rekrutacji ,z góry dziękuję.

Bunia
@Nowa

A co mówili na tym spotkaniu

@Nowa

Hej. A można wiedzieć, o jakie stanowisko chodzi? I generalnie, jak wygladała ta rozmowa? O co pytali? Czy były jakieś zadania rekrutacyjne? Można poznać szczegóły tego spotkania?

@Anna

Chodzi o stanowisko montażu stelaży

????
@Bunia

Że płacą najniższą krajowa i zero perspektywy na przyszłość ,po prostu Intertrend

Paula
@Nowa

Ja po trzech dniach zrezygnowałam bo taki rygor że masakra. Szukaj innej pracy pozdrawiam

Ty
@Paula

Nie Tylko Ty po kilku dniach dałas sobie spokój ,zostaje tylko ten który musi bo ma nóż na gardle ,reszta ucieka ,za chwilę będzie nowa lina ,nawet (usunięte przez administratora)się nie będziesz kiedy

Maria
@Paula

Możesz napisać wprost co masz na myśli mówiąc o rygorze? Jest taki nadzór nad pracownikiem, mega tempo pracy czy jeszcze coś innego? Zarobki nie rekompensują tego?

Robo

Wszystko jest. Zarobki? Najniższa krajowa na start

Ferdek Kiepski

Dlaczego firma rezygnuje z kooperacji? Bo firmy nie stać by płacić kasę, zrobili krok wstecz by jeszcze ten rok jakoś uciągnąć. Portugalczycy dali prikaz by wykończyć zakład i sprzedać hale. Generalnie wpompowano kasę, kupiono chińskie maszyny za grosze. Ludzi puścili z torbami, po latach pracy pokazując im środkowy palec, a najbardziej żal mi człowieka któremu nie pozwolono nawet do emerytury doczekać. Jeśli to czytacie, uciekajcie z firmy, bo są zakłady gdzie więcej zarobicie za taką samą pracę. Ale są tam tacy którzy pracują z przyzwyczajenia, po kilkanaście lat na tym samym stanowisku i są w upe bici. Ja już opuściłem mury tego przybytku, życzę wam byście znaleźli lepsza pracę bo został rok... Co najmniej rok.

Dziki ryś
@Ferdek Kiepski

Jeżeli firma was zwolniła przed końcem umowy to pamiętajcie że należy wam się odprawa

Lucy

Patrząc na to wszystko co się dzieje w tym zakładzie, można wnioskować, że ten nowy "szef" to tzw. koń trojański, nic nie dzieje się bez przyczyny, te działania mają na celu żeby to wszystko upadło, tylko naiwni niech wierzą , że będzie lepiej, ludzie co w tym ... ma być lepiej ?, nie ma kto robić, tylko cały czas patrzenie nam na ręce i zwiększanie norm, zapiernicz za najniższa krajowa hahaha, w sumie zamiast śmiechu powinien być płacz, obudźcie się, ten zakład już dawno przynosi straty i lepiej nie będzie, pan Bartek zna się na branży i wiedział żeby odejść... smutne ale prawdziwe, pozdrowienia dla pracowników

Podobno pracując jako operator produkcji można liczyć na 3600 na rękę. Czy to prawda?

Norman

Bzdura totalna, tyle można zarobić ale brutto

Haha 3600?kto tak obiecał?Papa Dance?

Zniezmaczony

Chyba hrywien

Nowa

Sracie we własne gniazdo ?ktoś mądry zadzwonil do pip?

Magazynier

Czy w tym roku będą jakieś podwyżki wypłat?

Mistrzu

Co tam dziś robiła inspekcja pracy ?coś się stało?

Joł

Będą u was otwierać produkcję materacy?tak szłyszalem ,że się przymierzają

Ile można u was zarobić na nabielaniu?są jakieś dodatki oprócz zwykłej pensji?

Nie polecam
@Tomek

Najniższa krajowa a maximum to 25 brutto. Szkoda zachodu bo wyzysk nieprzeciętny

Tralala

Zarobki mniejsze niż w markecie na kasie..

Onn

I cyk większość firmy od stycznia na najniższej krajowej i gnani już nic w tej firmie ludzi nie trzyma

Mona

Czy on ma doświadczenie w prowadzeniu takiej firmy z meblami tapicerowanymi?czy tylko przyszedł po jedno?

Krzysztof
@Mona

Krzysztof mu wszystko podpowie ????????????

Ja to wiem

I tak wszyscy przylecicie 27 grudnia do roboty ,zeby nadgonić produkcję ,hahahaha.

Wiktoria
@Ja to wiem

wiesz co? już się doczekać nie mogę, żeby sprawdzić czy dobry jasnowidz z Ciebie, pytanie tylko skąd taki pomysł? w tamtym roku tak było? a jak nie nadgonią to co wtedy?

Onn
@Wiktoria

Nic teraz czy zrobisz 100 elementów czy 8 najniższą krajową muszą zapłacić

Uuu
@Onn

Jak się robi za pół darmo?nawet biedronka daje lepsze zarobki ,niż to coś ....

Zostaw merytoryczną opinię o Intertrend Polska Sp. z o.o. - Września

• Jak się pracuje w Intertrend Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Intertrend Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 222.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Intertrend Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 202, z czego 19 to opinie pozytywne, 82 to opinie negatywne, a 101 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Intertrend Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Intertrend Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Intertrend Polska Sp. z o.o.