EKOSERW S.J.

Ostrów Wielkopolski

EKOSERW S.J.
3 3

Opinie o EKOSERW S.J.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Co możecie doradzić osobom zainteresowanym pracą w firmie EKOSERW S.J.?

księgowa

nie polecam... słaby płatnik

wkurzony

jeśli do końca tego tygodnia nie uregulują wynagrodzenia to uruchamiam wszystkie instytucje do kontroli tej firmy od urzędu skarbowego po państwową inspekcje pracy,żarty się skończyły, zatrudnili nową dziewczynę na czarno minął miesiąc zapłacili jej pod stołem a inni czekają na wypłaty, uczciwość Panowie, a jeśli nie umiecie kierować poważnie firmą to trzeba ją zamknąć. I zacznijcie płacić na czas.

tadziu

jak nie będą płacić na czas to nikt im tu nie przyjdzie do roboty, opinia idzie w świat ,

xyz

nie polecam pracy w tej firmie, bez przerwy nie ma kasy na czas szefowie nic nie robią żeby poprawić finanse tej firmy. Ludzie czekają na wypłaty wszyscy maja dosyć .Każdy ma rodziny,kredyty,i inne rachunki banku to nie interesuje ze nie przelał ci pracodawca, po prostu jak masz możliwość pracować gdzie indziej to aplikuj, firma która nie jest stabilna finansowa i nie szanuje ludzi nie płacąc im na czas jest do niczego.

Zostaw opinię o EKOSERW S.J. - Ostrów Wielkopolski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EKOSERW S.J.