F.H.U TOM - BUD Chorąży

Orchówek

Opinie o F.H.U TOM - BUD Chorąży

kodeń

polecam tą firmę. POLECAM, POLECAM, POLECAM.

Aleksandra B.

U mnie i u znajomych tynki pierwsza klasa. POLECAM.

marek

Odradzam współpracę z tą firmą. Ekipa tynkarzy nie potrafiła nawet zabezpieczyć jednej klamki z drzwi balkonowych, o co zresztą ich prosiłem, którą zniszczyli wapnem, następnie ją zaklejając tak, żeby nikt nie widział uszkodzeń przy odbiorze robót. Właściciel firmy p. T. Chorąży niestety nie poczuł się do odpowiedzialności, aby zwrócić pieniądze za uszkodzoną klamkę, mimo, że na początku zobowiązał się do jej wymiany na nową. Ponadto tynkarze tej firmy krzywo osadzają puszki elektryczne, które na dodatek słabo się trzymają ściany, co trzeba teraz je wyrywać (wszystkie gniazda) i osadzać ponownie. Nierówno tynkują ściany, a do tego dodają sobie również m2 przy obmiarze robót, u mnie dodali tak ok. 30m2. Podsumowując współpracę z firmą Tom-Bud, odradzam usługi tej firmy, gdyż są to zwykli partacze i nie uczciwi ludzie.

Zostaw opinię o F.H.U TOM - BUD Chorąży - Orchówek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie F.H.U TOM - BUD Chorąży