Biuro rachunkowe „Open Profit" Drejling i Wspólnicy sp. j.

Poznań

Opinie o Biuro rachunkowe „Open Profit" Drejling i Wspólnicy sp. j.

były pracownik

Zdecydowanie odradzam, praca na samozatrudnieniu, godziny pracy od rana do nocy a kiedy odchodziłam z pracy nie otrzymałam ani wynagrodzenia, ani zapłaty za nadgodziny i niewykorzystany urlop, co więcej Panowie oddali mnie do sądu i musiałam oddać pieniądze które przelali mi na konto za delegację - tragedia zdecydowanie odradzam

właściciel
@były pracownik 09.11.2017 20:54

Pani porzuciła pracę w 2009 roku w trakcie sporządzania bilansu dużego podmiotu i w trakcie audytu gdyż zakładała wówczas własną spółkę, nie rozliczyła się z zabranych rzeczy (kart dostępu, sprzętu biurowego), nie rozliczyła się z rzeczonej delegacji. Kwestia umowy o pracę lub samozatrudnienia to zawsze kwestia wyboru.

weteran

zdecydowanie polepszyła się atmosfera, chyba wszystkim zaczęło zależeć ...

kadrowa

Szkoleń już nie ma, samozatrudnienie, a wypłaty w ratach- nawet do 25-tego czekasz na wypłatę za poprzedni miesiąc.

ernest

jeśli uważasz @do Robi, że tu można uzyskać rzetelne informacje, to chyba masz sporą wiarę w ludzi. Ja jestem zdania, że najlepiej jest się przekonać samemu :)

Robi

Dobrze, przekonają się sam

AA

Tylko że wiedzę musisz zdobyć sam, bo później absolutnie już nie masz na to czasu.

Robi

a ja wprost przeciwnie, gorąco polecam, można zdobyć cenne doświadczenie w obsłudze spółek z kapitałem zagranicznym, firma finansuje kursy i języki obce, elastyczne godziny pracy i forma zatrudnienia.

kkkwaw

odradzam

Zostaw opinię o Biuro rachunkowe „Open Profit" Drejling i Wspólnicy sp. j. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biuro rachunkowe „Open Profit" Drejling i Wspólnicy sp. j.