Flunch Pizza Pai

Bydgoszcz

Opinie o Flunch Pizza Pai

Agapowiec

Jeśli lubisz poświęcić się pracy, uwielbiasz być ciągle dostępny pod nr telefonu, nie masz prywatnego życia to ta praca jest dla ciebie. Najlepiej, abyś posiadał status ucznia/studenta ale i także 100% dyspozycyjność. W tej firmie nie będziesz miał chwili czasu dla siebie (np. aby napić się wody), ponieważ jest za mało osób w danym dniu pracy. Twoim obowiązkiem będzie bieganie i wyrabianie normy za 2 osoby. Do osób na wyższych szczeblach - radzę im, aby udali się na kurs dobrego wychowania. Krzyczenie na pracowników, zastraszanie, wyśmiewanie się z nich ... nie wydaje mi się, aby takie zachowania były oznaką ich profesjonalizmu. Ale co wymagać od osób, które mają zawodowe wykształcenie,a mniemanie o sobie jakby byli panami świata.

Zostaw opinię o Flunch Pizza Pai - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Flunch Pizza Pai