lenwit fornir oraz leszek matela dekarstwo posadzkarstwo

Witaszyczki

Opinie o lenwit fornir oraz leszek matela dekarstwo posadzkarstwo

hjk

rozmowa rekrutacyjna @alex jest standardowa, naprawde nie ma sie czewgo obawiać. Przygotuj sie ze zwyukłych opytan jak na kazdą inną rozmowe rekrutacyjna

Kitka

Witam moze ktos coa napisze chce zlozyc tam dokumenty

ja

Bardzo przyjemna praca w dość sympatycznym zespole, zarobki szału nie robią ale jest wszystko na czas i kultura- żadnego dziadostwa.

Zostaw opinię o lenwit fornir oraz leszek matela dekarstwo posadzkarstwo - Witaszyczki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie lenwit fornir oraz leszek matela dekarstwo posadzkarstwo