Opinie o EURO-ASTAR SP. Z O.O. w Czołowo

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy EURO-ASTAR SP. Z O.O.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w EURO-ASTAR SP. Z O.O. o rekrutacji.

Branże: Stolarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EURO-ASTAR SP. Z O.O. w Czołowo

Administrator Nowy wpis

EURO-ASTAR SP. Z O.O. prowadzi rekrutację na stanowisko Pracownik Administracyjny w Kórnik. Wziąłeś udział w tym procesie? Na co według Ciebie powinny zwrócić uwagę osoby rozważające pracę w firmie.

Zaintersowany Nowy wpis

Gdzie mogę znaleźć to ogłoszenie? W jakiś sposób mogę zaaplikować, wysłać CV?

Jestem obecnym pracownikiem i postaram się wystawić obiektywną opinie. Wszystko zależy oczywiście od podejścia pracownika i stanowiska jakie obejmuje. Zarobki - szału nie ma, ale źle nie jest. Na produkcji nadal trochę chaos (zmiana kierowników którzy jeszcze się nie ogarnęli), wierzę, że niedługo się to zmieni na lepsze. Na dzień dzisiejszy to jest największa bolączka bo albo nikt nic nie wie, albo zmiana zdania dwa razy w ciągu godziny. Część pracowników robi na akord (normy pracy są wykonalne, ale nie ma czasu na obijanie się). Praca jednozmianowa czasami nadgodziny i soboty, ale rzadko i nie każdy. Dają ciuchy robocze, bądź ekwiwalent. Jeśli potrzeba urlopu (jakaś wyjątkowa sytuacja w domu itp.) idzie się dogadać z kierownikiem. Na Święta dają paczkę, albo kasę.

Olo

A Romcio jeszcze zawiaduje? Bo jak tak to nie ma co się pchać.

Wspomniałeś o nadgodzinach, które czasem się zdarzają, dlatego nasunęło mi się pytanie. Otóż czy osoba, która chciałaby zostawać codziennie dłużej w pracy, ma taką możliwość? Niektóre firmy dają taką możliwość, dzięki czemu pracownicy mogą dorobić do pensji podstawowej.

@Olo

Widzicie, każdy ma swoje zdanie na temat Romka. Ja uważam współpracę z nim za udaną, owocną. Super pracowało się z nim. Szkoda że tak się zakończyła, ale to życie

Facet,ktory coś o tej robocie wie.

@Michał

Pracuje tam dużo obcokrajowców, którzy przyjechali po to żeby zarobić, więc firma stara się o to żeby mieli dużo godzin (10h dziennie, ale nie zawsze się udaje). Myślę, że jak by zgłosić kierownikowi, że zależy nam na nadgodzinach, to wówczas weźmie to pod uwagę i jak jest potrzeba, to jak najbardziej można robić nadgodziny.

Pracuś

Nie ma krzywdy.

Ewelina
@Pracuś

Dobrze, że tak aktywnie uczestniczycie w dyskusji. Słyszałam, że Osoby zainteresowane pracą w zakładzie produkcyjnym firmy EURO-ASTAR mogą wysyłać swoje podania drogą elektroniczną. Podpowiedzcie mi, jeśli oczywiście możecie, jak podchodzi się tam do zatrudniania kobiet? Chętnie czy raczej niekoniecznie?

Pracuś
@Ewelina

A od kogo słyszałaś. Pamiętaj o Rodo

Stary Nowy wpis

Z ciekawości co sie z nim stało? Pracowałem tam wieki temu ale miło go wspominam.

Nowy wpis

Aktualność
ZATRUDNIMY NA STANOWISKO: Stolarz - pracownik produkcji

Obowiązki
Obsługa maszyn stolarskich - pilarki, frezarki, wiertarki, strugarki, itp. - obróbka drewna litego - iglastego

Praca od poniedziałku do piątku, 8h dziennie.

Wymagania
Doświadczenie w pracy na maszynach stolarskich. Istnieje możliwość przyuczenia. Stawka wynagrodzenia do uzgodnienia, w zależności od posiadanych kwalifikacji. Zatrudnimy również osoby bez doświadczenia, do przyuczenia (odbiór towaru przy maszynie).

Oferujemy
- stabilne warunki zatrudnienia na umowie o pracę
- pracę w dużej firmie o zasięgu międzynarodowym

CV na maila: pm@euro-astar.com.pl

Aktualność
W związku z rozwojem przedsiębiorstwa i rozszerzeniem asortymentu produkcyjnego, firma jest otwarta na napływ nowych pracowników. Poszukujemy przede wszystkim stolarzy i operatorów maszyn, natomiast osoby bez doświadczenia, chętne do pracy na produkcji, w systemie jednozmianowym, gotowe do przyuczenia również mogą aplikować.
Każda kandydatura zostanie rozpatrzona.
Aplikowałeś na stanowisko Zatrudnimy lektorów języków obcych. oferowane przez firmę EURO-ASTAR SP. Z O.O.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Tomasz

Generalnie to dobra firma ale wiadomo zawsze znajdzie się coś co powinno się poprawić.

Neo
@Tomasz

Tomaszu, rozwiń proszę swoją wypowiedź. Pod jakim kątem jest dobra, a co mogłoby się zmienić ?. Dobro innych, kosztem drugich ?. Zmiany czegoś, cz kogoś ?. Z tego co wiadomo na rynku firmy, bardziej osoby zarządzające prowadzą działania takie, aby nie wypłacać ODPRAW. Doprowadzają do zwolnień poprzez celowe działanie, aby to sam pracownik się zwolnił. Przez to pracownicy są zastraszani, dyskryminowani, ujmowane są ich kompetencje - pomimo ich znacznie większej wiedzy niż ich przełożeni, "wyrzucani" na przymusiwe urlopy, aby to sam pracownik się zwolnił a nie "pracodawca - oprawca". Wtedy warto rozmawiać o tym z rodziną, najbliższymi, może oni coś pomogą, zaradzą. Spróbować można również z byłymi pracownikami. Również Bardzo pomocnymi okazują się psychologowie czy prawnicy. Napewno znajdzie się jakieś sensowne rozwiązanie. A tacy "pracodawcy", zostaną w odpowiedni sposòb nagrodzeni. Trzeba uwieżyć w siebie!!!. Trzeba przestać się bać!!!. Nie dawać się zastraszać!!!. Czasy niewolnictwa już się dawno skończyły....

@Neo

Wiesz chyba wszystko o firmie EURO-ASTAR, co akurat bardzo dobrze się składa. Na stronie firmy widnieje informacja o rekrutacji. Mnie z kolei interesowałby staż. Wiesz może, czy są tam organizowane właśnie jakieś praktyki czy programy stażowe?

@Ewa

Jeśli jest Pana zainteresowana stażem, proszę złożyć aplikację, wysyłając CV na adres centrala@euro-astar.com.pl, w tytule wpisując "podanie - staż". Aplikacja na pewno zostanie rozpatrzona.

Ma-lkolm

Witajcie. Piszecie tu o rotacji pracowniczej, o małym wynagrodzeniu o chaosie (zwłaszcza przed wysyłką) bo komuś się przypomniało że jeszcze i coś innego wejdzie na samochód. Ze wszystkim się zgadzam bo tak jest rzeczywiście, przerabiam to. To wszystko się nie zmieni dopóki nie zmieni się tu jedna osoba, która jest winna temu. Nie polecam tego zakładu.

Jj

Atmosfera w firmie jest słaba, na początku oczywiście stworzone pozory kochającej się firmy... Realia są niestety inne.Nie wspominając o zarobkach, ktoś się chyba to zatrzymał w średniowieczu... Niżej średniej krajowej. Jesli Chcesz zarabiać pieniądze za które jesteś wstanie się utrzymać to nie miejsce dla Ciebie. Rotacja pracowników mówi sama za siebie... Większość sama odchodzi i znów szukają nowych i tak non stop. Przejrzyj ogłoszenie sam się przekonasz.

@Jj

Atmosferę tworzy tylko jedna osoba, która uważa że zjadła wszystkie rozumny. Dopóki ona się nie zmieni zakład będzie miał taką opinię i będzie taka rotacja pracowników

@Jj, czy rotacja pracowników jest spowodowana tym, że firma nie przedłuża umów, czy też pracownicy sami rezygnują? Masz jakiś pomysł, dlaczego zaistniała taka sytuacja i jak jej zapobiec? Z wynagrodzenia też nie jesteś zadowolony. Czy firma oferuje jakieś dodatki do pensji typu premie, szkolenia, kursy, ekstra płatne nadgodziny czy pakiet socjalny? Czy stawkę godzinową można negocjować? Próbowałeś rozmawiać o tym z pracodawcą? Może pomogło by to poprawić Twoje warunki zatrudnienia?

Jerzy

Słyszałem, że firma ma opinię bardzo dobrego pracodawcy!!

@Batman z forum usuwane są wyłącznie komentarze łamiące regulamin dostępny tutaj (https://www.gowork.pl/regulamin). EURO-ASTAR SP. Z O.O. prowadzi rekrutacje zarówno do prac biurowych, jak i związanych z produkcją (Stolarską). Ktoś z was zamierza aplikować albo był już w tej firmie na podanym stanowisku? Dajcie znać odnośnie obecnych warunków oferowanych przez firmę, ostatnie komentarze mogły się już przedawnić.

Batman

Nie wiem czemu ale zostala usunieta moja opinia . a swoja droga pozdrowienia dla ksiecia Iktorna

Montazystka

Firma w ktorej jest duzo nie potrzebnych ludzi ktorzy chodza tylko z kata w kat . Wszyscy by chcieli rzadzic a do pracownika nie ma nikogo . I jeszcze te super duze normy za takie pieniadze .... Porazka Nie polecam ....

zawiedziony

Firma sama nie wie czego chce, zapraszają na rozmowe a nie potrafią wcześniej zapoznać się z CV tylko zadają pytania które sa w CV. Upewnijcie sie przed przyjazdem czy dobrze zrozumieli treść CV bo może sie okazać ze na próżno przyjechaliście. Ogólnie firma jest spora ale typu garażowego więc nie spodziewajcie sie dużo.

Zostaw merytoryczną opinię o EURO-ASTAR SP. Z O.O. - Czołowo

EURO-ASTAR SP. Z O.O.