EURO-ASTAR SP. Z O.O.

Czołowo

Opinie o EURO-ASTAR SP. Z O.O.

Batman

Nie wiem czemu ale zostala usunieta moja opinia . a swoja droga pozdrowienia dla ksiecia Iktorna

Montazystka

Firma w ktorej jest duzo nie potrzebnych ludzi ktorzy chodza tylko z kata w kat . Wszyscy by chcieli rzadzic a do pracownika nie ma nikogo . I jeszcze te super duze normy za takie pieniadze .... Porazka Nie polecam ....

zawiedziony

Firma sama nie wie czego chce, zapraszają na rozmowe a nie potrafią wcześniej zapoznać się z CV tylko zadają pytania które sa w CV. Upewnijcie sie przed przyjazdem czy dobrze zrozumieli treść CV bo może sie okazać ze na próżno przyjechaliście. Ogólnie firma jest spora ale typu garażowego więc nie spodziewajcie sie dużo.

Zostaw opinię o EURO-ASTAR SP. Z O.O. - Czołowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EURO-ASTAR SP. Z O.O.