Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 16 dni.

Czy w Janusz Kostrzewa Drewmat poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

PAWEŁ Nowy wpis
Klient

JESTEM KLIENTEM,WYKONANO DLA MNIE SCHODY JESIONOWE .WSZYSTKO W PORZĄDKU,POLECAM ZA JAKOŚĆ I PROFESJONALIZM.

Agnieszka Nowy wpis

Jedna z lepszych firm jakie gościły na naszej budowie. Pozostawili po sobie piękne, solidne schody i balustrady. Porządek po zakończonej pracy każdego dnia. Zostało również pozytywne wrażenie.Profesjonalnie podejście do klienta. Myślę, że schody będą nam służyły przez wiele lat. Cena również była pozytywnym zaskoczeniem. Pozdrowienia dla właściciela i całej ekipy

Klientka Nowy wpis

Firma godna polecenia,prezentacja wykonywanego projektu na wysokim szczeblu, szczere podejście do klienta, schody wykonane solidnie,po montażu sprzątniete po sobie. Mozliwosc otwartości na wyceny, uśmiechnięta ekipa,ceny adekwatne do wykonania usługi, warto godni polecenia

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Klient odbity od startu

Całkowicie niepoważny człowiek, dwa razy umawiałem się na godzinę i nie przyjeżdża nie traktuje ludzi poważnie, zdecydowanie odradzam, słyszałem też od ludzi, że miał dużo reklamacji i problemów z jakością, a ceny z kosmosu

Olivetta

Złożyłam u tego pana z Drewmat zamówienie na drzwi i schody i zdecydowanie odradzam. Ceny z kosmosu a jakoś żadna nie wspomnę o terminie, który został przesunięty o 2 miesiące. Reklamacja zrobiona o kilku miesiącach i byle jak. Odradzam zdecydowanie

Co wiecie o firmie Janusz Kostrzewa Drewmat w miejscowości Koło? Nadal czekamy na nowe info. Może pojawi się osoba aktualnie zatrudniona, która będzie chciała powiedzieć nam coś o zatrudnieniu u nich?

Zostaw merytoryczną opinię o Janusz Kostrzewa Drewmat - Koło

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Janusz Kostrzewa Drewmat
3/5 Na podstawie 2 ocen.