pphu Kroton

Łódź

Opinie o pphu Kroton

Kali

Nie polecam nikomu tej firmy. Szef jest złośliwy, narcystyczny, na wszystkim oszczędza i wszystkiego się czepia. Sprzęt przestarzały, pensje na produkcji tragicznie małe - nieco więcej mają sprzedawcy, ale też nie adekwatnie do tego ile muszą robić. Ogólnie straszny syf. Jedyne co jest o.k. to godz. pracy i to, że pensje są na czas. Ale zero szacunku dla pracownika i brak przestrzegania praw pracowniczych, a tego nie wynagrodzą żadne pieniądze.

Zostaw opinię o pphu Kroton - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie pphu Kroton