FIRMA BUDOWLANA MARZENA HĘŚ PAWEŁ HĘŚ

Białężyce

Opinie o FIRMA BUDOWLANA MARZENA HĘŚ PAWEŁ HĘŚ

Niech nikt nie idzie do pracy do nich bo to same(usuniete przez moderatora) pieniedzy nie ujrzy nikt chca zeby robic za darmo a oni sie smieja

(usuniete przez moderatora) nie płacą pieniedzy wykorzystuja pracowników kłamią mowia stale ze Investor nie placi a oni biora pieniadze i bawia sie kupuja futra rozbijaja sie samochodami!!!!

MICHAŁ

!!!NIE PLACA PIENIĘDZY (usuniete przez moderatora)I WYKORZYSTUJA PRACOWNIKÓW!!! TO NAJWIEKSZA KLAMCZUCHA WSZECHCZASÓW!!MOWI ZE PIENIADZE BENDA POZNIEJ TWIERDZI COS INNEGO...ZASLANIAJĄC SIE (usuniete przez moderatora)ZE TO ON NIBY NIE PLACI!!!NA PAN (usuniete przez moderatora)NASTEPNY SCIEMNIACZ....NAWET TELEFONU NIE ODBIERA!!! NIE POLECAM!! ZDALA OD TYCH(usuniete przez moderatora)

Zostaw opinię o FIRMA BUDOWLANA MARZENA HĘŚ PAWEŁ HĘŚ - Białężyce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FIRMA BUDOWLANA MARZENA HĘŚ PAWEŁ HĘŚ