Kadry APT Wroclaw Opole Piła - wrocław

Szczecin

Opinie o Kadry APT Wroclaw Opole Piła - wrocław

Ta firma to porażka tylko wykorzystują ludzi żeby zarobić na siebie płaca w zależności ile przerobisz ale za cały miesiąc nie przekracza 1000. Wypłaty rzadko kiedy są na czas mimo iż jest w umowie do 15-tego to zazwyczaj nie można liczyć na ten okres często wydłuża się do 20-tego stawki w ololicach 7-8 zł (brutto) co po odjęciu podatków itp daje nam jakieś 5-6 zł na godzinę (netto) Tak wiec wypłaty nie przekraczają nawet najniższej średniej krajowej która jest kwota 1386 zł (brutto) czyli 1032,34 zł.(netto) powinno się dostać na rękę proponuje wszystkim omijanie tej Firmy na odległość

Zostaw opinię o Kadry APT Wroclaw Opole Piła - wrocław - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kadry APT Wroclaw Opole Piła - wrocław