Opinie o Zakład Karny w Chełmie w Chełm

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Zakład Karny w Chełmie. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Zakład Karny w Chełmie o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Karny w Chełmie w Chełm

Żona Nowy wpis

Czy ktoś wie jak się dodzwonić w sprawie widzeń to jest masakra raz sygnał zajęty później normalny sygnał

majka Nowy wpis
@Żona

Polecam podjechać i zapytać, będzie najszybciej

Luki Nowy wpis

Ten zakład karny lamie wszystko co się da niema służby zdrowia nie wzywają pomocy ledwo co mnie uratowano w szpitalu ten zł jest inny niż wszystkie żywi się swoimi prawami jest strasznie rzecznik nic z tym nie robi ciężko wychodzą listy skargi wogule niema opieki

Matka

Poniżanie i groźby pobicia pod adresem osadzonych to normalne w tym zakładzie,,przeprosimy się po męsku,, jak to rozumieć? Albo mamy swoje sposoby żeby nic nie wyszło na zewnątrz ... Serio??? poszanowanie praw człowieka w tym zakładzie karnym jest znikome. Pracownicy powinni być przykładem dla osadzonych a nie ,, wyrocznią,, myślę że najgorzej mają młode osoby przebywające w tym zakładzie karnym . Gdzie w takiej sytuacji szukać pomocy ???

Bożena
@Matka

Ma Pani pewność, że właśnie takie rzeczy się tu dzieją? Dlaczego tutejsi pracownicy mieliby się tak zachowywać, nie obawiają się konsekwencji z tego tytułu wynikających? W dawnych komentarzach widzę podobne doniesienia, dlaczego nikt do teraz nie zareagował?

@Bożena

Słowo przeciwko słowu.. tak to wygląda !osadzony przeciwko pracownikowi . Kontaktowałam się w tej sprawie z adwokatem i dał mi do zrozumienia że są znikome szansę na udowodnienie tego przez osadzonego . Więc jeśli chodzi o reakcje to reaguje ale jako matka mam czekać aż dojdzie do fizycznego nadużycia to może wtedy będą większe szanse by coś z tym zrobić!!!

@Bożena

Są też kary dyscyplinarne nieadekwatne do skali wykroczeń np. za przekleństwo pod adresem pracownika- izolatka.. ja rozumie ,że nie są to wakacje ale każdy z osadzonych bez względu na czyn ma prawo do należytego traktowania. I to musi działać w obie strony !

A Nowy wpis
@Matka

Tam jest jeden wielki (usunięte przez administratora) i robią wszystko żeby nic nie wyszło na wiesz

Ilona

Jak wygląda praca w zakładzie karnym? Jest to przebywanie z osobami popełniającymi przestępstwo, więc na co psychicznie warto się przygotować?

Czy po rozmowie w Zakład Karny w Chełmie rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Chełm
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Handlowiec
Chełm
ID Energy Sp. z o.o.
krys

Służba zdrowia ZK Chełm i personel na wyższym szczeblu są to ludzie ,którzy posługują się jeszcze metodami komunistycznymi. Mało brakowało , a przy ich tzw. pomocy mój partner mógł utracić życie. Jestem zbulwersowana podejściem ich do ludzi chorych , osadzonych w tym zakładzie.

Czesław
@krys

Dlaczego Twój partner mógł stracić życie przez personel zatrudniony w tym zakładzie karnym? Przedstawisz nieco bliżej całą sytuację bo aktualnie trudno stwierdzić, co dokładnie w swoim wpisie miałaś na myśli? Liczę, że dowiem się tego od Ciebie. Z góry dziękuję.

Gosia
@Czesław

Mnie tam jeszcze nie ma :) o

Narzeczona

Zakład karny w Chełmie to naj gorszy zakład do jakiego trafił mój narzeczony mam z nim 4 małych dzieci chciałam zobaczyć go na chwile zapytać o to dlaczego tu się znalazł co zrobił nawed nie dali mi z nim pogadać a znalesc go tam było też trudno coś okropnego modlę się tylko żeby jak najszybciej wyszedł z tamtad do mnie i do dzieci ????????????????

Żona

Witam! Jesli chodzi o Zakład Karny w Chełmie,jest to najgorszy zakład w jakim znalazł się Mój Mąż! Są nam utrudnianie kontakty. Mąż odkąd tam przebywa prawie wogole nie rozmawia z dziećmi,ponieważ telefony trwają 8 min i przeważnie są przed południem. Widzenia również nie należą do najmilszych. Jade z dziećmi prawie 4godz w jedną stronę a potem nie chca dać dodatkowej godziny ponieważ " Oni " też chcą wrócić do domu- cytuje!! Mimo że na widzenie mozna się zapisać do godz 14 a odbywaja sie do 16. I nie ważne że człowiek czeka godzinę zanim wejdzie. Panuje tam jedna wielka samowolka. A więźniowie są traktowani jak ludzie gorszej kategorii!!Są im zabieranie ich osobiste rzeczy,giną listy itd. Po prostu dramat!! Modlę się i będę walczyć do końca żeby mąż stamtąd wyjechał i znów miał normalny kontakt z rodziną a przede wszystkim z dziećmi!!

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Karny w Chełmie - Chełm

Zakład Karny w Chełmie