MEGABUD ŁUKASZ RADOMSKI

Tarnowskie Góry

Opinie o MEGABUD ŁUKASZ RADOMSKI

julek

zaskoczyło mnie wasze opinie o firmie Megabud Łukasz Radomski. Pracowałem tam jakiś czas i tą pracę wspominam dość miło. Dobra pomocna załoga i atmosfera w pracy ok. Jeżeli chodzi o płacę to tak średnio ale tak już jest

piston

firma nie znajaca sie na niczym ... najpierw biora roboty a pozniej mysla nad tym kto to zrobi nie wyplacalni biora ludzi na 2 miesiace i zwalniaja znowu biora i tak w kolko praca na czarno a opinie pozytywna napisal sam szef tej firmy nie dajcie sie zbajerowac plastusiowym braciapozdrawiam

powyk

Napiszę tak jako podwykonawca - nie wypłacalni od 5 miesięcy. Megabud, Ultrim to wszystko i to samo, mają kilka jeszcze spółeczek - wszystkie to bankruty. A zakładają spółki z o.o. żeby innym nie płacić - bo wtedy to spółka odpowiada do wielkości kapitału a nie osoby. Dziadostwo, dno dna. Nie polecam.

amhame

Nienajlepsza

mr b

Radomscy to &^$*(), nie polecam nikomu tej pseudo firmy zarządzanej przez nieuków.

WINDYKACJA

Zostaw opinię o MEGABUD ŁUKASZ RADOMSKI - Tarnowskie Góry

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MEGABUD ŁUKASZ RADOMSKI