Opinie o Ośrodek Doskonalenia Kadr Simp-Firma Franszyzingowa Henryk Wojciechowski w Bydgoszcz

counter
5 20 20 5 1
Michał Nowy wpis

Czy ośrodek ma jakieś oczekiwania od kandydatów do pracy?

Tomek Olszewski Nowy wpis
 Rekomendacja

Polecam serdecznie wszystkim którzy chcą rozwinąć swoje umiejętności spawalnicze czy zacząć przygodę od zera. Sam zaczynałem od metody 135, prowadził mnie instruktor Pan Dawid Daruszewski który naprawdę zna się na rzeczy. Nie sądziłem, że to możliwe lecz w 2 tygodnie nauczyłem się zarówno teorii jak i praktyki nie mając wcześniej żadnej styczności ze spawaniem, i zdobyłem kwalifikacje wymagane do sprawowania tego zawodu. Cały kurs przebiega w przyjemnej atmosferze na profesjonalnym sprzęcie, z pewnością tam wrócę za jakiś czas by się doszkalać i uczyć kolejnych metod.

Kursant Nowy wpis

Właśnie zakończyłem kurs spawania MAG 135 i muszę przyznać, że jestem pod ogromnym wrażeniem. Kadra pedagogiczna to jeden wspaniały Gość . Posiadający nie tylko przeogromny talent ale także i pasję do tego co robi. Ja jako osoba, która wcześniej nie miała nic wspólnego ze spawaniem i startowałem z przysłowiowego zera nauczyłem się spawać na naprawdę wysoki poziomie . Pan Dawid Daruszewski świetnie przygotował mnie zarówno od strony teoretycznej jak i praktycznej - wieloletnie doświadczenie pozwala mu przekazywać wiedzę w sposób najprostszy jak tylko się da. Posiadają także bardzo dużo wyrozumiałości dla kursantów, zawsze chętnie służą pomocą oraz radą. Kolejnym ogromnym plusem są indywidualne stanowiska pracy zaopatrzone w pełni profesjonalny sprzęt. Wszystkim osobom, które chcą rozpocząć swoją przygodę ze spawaniem lub poszerzyć swoją dotychczasową wiedzę serdecznie polecam.

Marta Nowy wpis

Jak wygląda proces rekrutacji osób na stanowisko szkoleniowca? Są jakieś zadania specjalne, testy? Lekcje próbne?

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Piotr

Po ukończeniu kursu spawacza w firmie ODEKA bardzo szybko znalazłem zatrudnienie. W związku z tym chciałbym podziękować mojemu instruktorowi Dawidowi Daruszewskiemu za cenne lekcje i profesjonalne podejście do kursantów. Życzę każdemu aby trafił na takiego instruktora.

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 415 dni.

Jak ze studentami w Ośrodek Doskonalenia Kadr Simp-Firma Franszyzingowa Henryk Wojciechowski? Chętnie zatrudniają?

Darek

@kierownik Uwagi dla firmy warto kierować na odpowiedni adres!

kierownik

Miło zaskoczony organizacją. Jedyna rzecz która była zabawna to Państwa "niańczenie" kursantów którzy zachwoują sie jak małe dzieci. Prowadzenie za "raczkę" i pocieszanie przed wejściem na egzaminie jak w przedszkolu :)

Tak1Nie2
Dawid

A jak się tu pracuje? Czy rekrutują może aktualnie i ktoś coś wie?

Tak2Nie
Wozek telwskopowy

Jetem mil zaskoczony całoksztktem tak jak powino byc

Tak4Nie
Olek

Idealnie to nie jest nigdzie. Wiemy doskonale, że wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma!!

Jarosław

Pofatygowalem sie opisac taka sytuacje. Byłem w dwóch ośrodkach szkoleniowych gdzie mówili tak że nic nierozumilaem nie na temat i nie zdałem egzaminu na podest do trzech razy sztuka i w końcu się udalo sie w SIMP bo kurs byl przy sprzecie wszyatko pokazane materialy czytelne. Porownujac dochodze do wniosju ze wszystko zalezy od tego czy firmie zalezy na kasie czy na kursancie.pozdrawiam

Tak5Nie
Zainteresowany

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników? Jak przebiega w firmie rekrutacja?

Robo

Nie ma sie do czego doczepic troche instruktir od wozkow widlowych skrupulatny . Pan J... angazuje sie a i tak wszysttko w pracy w praniu wyjdzie.

Tak5Nie

Karol

Czy firma potrzebuje aktualnie pracowników?

poczatkujacy

Opinia Osrodek Szkolenia Simp ul. Torunska 286 Ogólem osrodek okej. Panowie, ktorzy ucza w porzadku, mili. Minusem jest to, ze nie ma praktycznie w ogole przerw podczas kursu. Pani Magdalena bardzo rzetelna, mila, zawsze udzieli potrzebnych informacji. Ogromny minus dla pani Anny Halas, ktora powinna dobrze rezprezentowac osrodek, natomiast bardziej jest zajeta swoim wygladem. Jej ubiór rowniez jest niestosowny. Wysokie szpliki, w ktorych ledwo sie porusza i krotkie spodniczki, ktore poprawia przy uczestnikach. Nie jest to komfortowe dla nikogo. Mysle , ze lepiej gdyby byla na miejscu tej pani inna, poniewaz ta pani niezbyt dobrze reprezentuje osrodek.

Tak2Nie2

żuk
@poczatkujacy

(usunięte przez administratora) GŁUPOTY...

andrzej

UCZĘSZCZAŁEM TAM NA KURS SPAWACZA PRZEZ OKOŁO 2 TYGODNIE. WSZYSTKO BYŁO W PORZĄDKU I NIE MAM ŻADNYCH ZASTRZEŻEŃ. FACHOWA I SYMPATYCZNA OBSŁUGA. POZDRAWIAM PANIĄ MAGDALENĘ SKALSKĄ I ŁUKASZA LEWANDOWSKIEGO.

Mania

Bardzo miłe i tresciwe szkolenie. Tu nie ma PRL

Gabi

Byłem niedawno na szkoleniu i naprawdę wszystko super. Fachowa obsługa szkolenie na wysokim poziomie . Mozna podotykac i zobaczyc zasade dzialania roznych elementow maszyn. Widać że na każdym kroku są procedury. Nawet w wc są kosmetyki. To był pierwszy tak nowoczesny ośrodek w którym miałem szkolenie.

Tak2Nie

Zostaw merytoryczną opinię o Ośrodek Doskonalenia Kadr Simp-Firma Franszyzingowa Henryk Wojciechowski - Bydgoszcz

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Ośrodek Doskonalenia Kadr Simp-Firma Franszyzingowa Henryk Wojciechowski
5/5 Na podstawie 20 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Toruńska 286