Opinie o Ośrodek Doskonalenia Kadr Simp-Firma Franszyzingowa Henryk Wojciechowski w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Ośrodek Doskonalenia Kadr Simp-Firma Franszyzingowa Henryk Wojciechowski. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Ośrodek Doskonalenia Kadr Simp-Firma Franszyzingowa Henryk Wojciechowski o rekrutacji.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ośrodek Doskonalenia Kadr Simp-Firma Franszyzingowa Henryk Wojciechowski w Bydgoszcz

Kinga Nowy wpis

Po pierwszej rozmowie oddzwoniono do mnie że mnie nie zatrudnią. hmm

faworyt Nowy wpis

Na rozmowie konkrety, w CV miałam znajomość msOffice więc dali zadania na komputerze, proste ale w nerwach wszystko zapomniałam. Pamiętam wiersz półtora CTRL z, c,a ,b czcionki w excelu dodawanie Nie było głupich pytań, nie pytali o rzeczy typu ile mam dzieci lub o czym marze, tylko konkretnej z przykładami i sprawdzaniem czy umiem rozwiązywać problemy. Nie interesowały ich opowieści o tym jaka jestem fajna tylko wszystko trzeba było pokazać W sumie najbardziej merytoryczna rozmowa na jakiej byłam ale i przyjazna i bez panoszenia sie

Bronisław Nowy wpis

Widziałem wpis, że firma przyjmuje stażystów, żeby nauczyć się zawodu. Ile można wtedy zarobić, bo jestem zainteresowany takim zatrudnieniem. Ktoś powie, czy stażyści mają przynajmniej najniższą krajową?

Pracownik Nowy wpis
@Bronisław

Tak, najniższa krajowa dostaniesz.

po stazu

bylem na stazu w tej firmie staralem sie dobze mnie traktowali fajny klimat ludzie duzo picia jedcenia slodyczy ogulnie spoko

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Ośrodek Doskonalenia Kadr Simp-Firma Franszyzingowa Henryk Wojciechowski? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.

Czy ośrodek ma jakieś oczekiwania od kandydatów do pracy?

Tomek Olszewski

Polecam serdecznie wszystkim którzy chcą rozwinąć swoje umiejętności spawalnicze czy zacząć przygodę od zera. Sam zaczynałem od metody 135, prowadził mnie instruktor Pan Dawid Daruszewski który naprawdę zna się na rzeczy. Nie sądziłem, że to możliwe lecz w 2 tygodnie nauczyłem się zarówno teorii jak i praktyki nie mając wcześniej żadnej styczności ze spawaniem, i zdobyłem kwalifikacje wymagane do sprawowania tego zawodu. Cały kurs przebiega w przyjemnej atmosferze na profesjonalnym sprzęcie, z pewnością tam wrócę za jakiś czas by się doszkalać i uczyć kolejnych metod.

Kursant

Właśnie zakończyłem kurs spawania MAG 135 i muszę przyznać, że jestem pod ogromnym wrażeniem. Kadra pedagogiczna to jeden wspaniały Gość . Posiadający nie tylko przeogromny talent ale także i pasję do tego co robi. Ja jako osoba, która wcześniej nie miała nic wspólnego ze spawaniem i startowałem z przysłowiowego zera nauczyłem się spawać na naprawdę wysoki poziomie . Pan Dawid Daruszewski świetnie przygotował mnie zarówno od strony teoretycznej jak i praktycznej - wieloletnie doświadczenie pozwala mu przekazywać wiedzę w sposób najprostszy jak tylko się da. Posiadają także bardzo dużo wyrozumiałości dla kursantów, zawsze chętnie służą pomocą oraz radą. Kolejnym ogromnym plusem są indywidualne stanowiska pracy zaopatrzone w pełni profesjonalny sprzęt. Wszystkim osobom, które chcą rozpocząć swoją przygodę ze spawaniem lub poszerzyć swoją dotychczasową wiedzę serdecznie polecam.

Jak wygląda proces rekrutacji osób na stanowisko szkoleniowca? Są jakieś zadania specjalne, testy? Lekcje próbne?

Po ukończeniu kursu spawacza w firmie ODEKA bardzo szybko znalazłem zatrudnienie. W związku z tym chciałbym podziękować mojemu instruktorowi Dawidowi Daruszewskiemu za cenne lekcje i profesjonalne podejście do kursantów. Życzę każdemu aby trafił na takiego instruktora.

Darek

@kierownik Uwagi dla firmy warto kierować na odpowiedni adres!

kierownik

Miło zaskoczony organizacją. Jedyna rzecz która była zabawna to Państwa "niańczenie" kursantów którzy zachwoują sie jak małe dzieci. Prowadzenie za "raczkę" i pocieszanie przed wejściem na egzaminie jak w przedszkolu :)

Dawid

A jak się tu pracuje? Czy rekrutują może aktualnie i ktoś coś wie?

Wozek telwskopowy

Jetem mil zaskoczony całoksztktem tak jak powino byc

Olek

Idealnie to nie jest nigdzie. Wiemy doskonale, że wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma!!

Jarosław

Pofatygowalem sie opisac taka sytuacje. Byłem w dwóch ośrodkach szkoleniowych gdzie mówili tak że nic nierozumilaem nie na temat i nie zdałem egzaminu na podest do trzech razy sztuka i w końcu się udalo sie w SIMP bo kurs byl przy sprzecie wszyatko pokazane materialy czytelne. Porownujac dochodze do wniosju ze wszystko zalezy od tego czy firmie zalezy na kasie czy na kursancie.pozdrawiam

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników? Jak przebiega w firmie rekrutacja?

Robo

Nie ma sie do czego doczepic troche instruktir od wozkow widlowych skrupulatny . Pan J... angazuje sie a i tak wszysttko w pracy w praniu wyjdzie.

Karol

Czy firma potrzebuje aktualnie pracowników?

poczatkujacy

Opinia Osrodek Szkolenia Simp ul. Torunska 286 Ogólem osrodek okej. Panowie, ktorzy ucza w porzadku, mili. Minusem jest to, ze nie ma praktycznie w ogole przerw podczas kursu. Pani Magdalena bardzo rzetelna, mila, zawsze udzieli potrzebnych informacji. Ogromny minus dla pani Anny Halas, ktora powinna dobrze rezprezentowac osrodek, natomiast bardziej jest zajeta swoim wygladem. Jej ubiór rowniez jest niestosowny. Wysokie szpliki, w ktorych ledwo sie porusza i krotkie spodniczki, ktore poprawia przy uczestnikach. Nie jest to komfortowe dla nikogo. Mysle , ze lepiej gdyby byla na miejscu tej pani inna, poniewaz ta pani niezbyt dobrze reprezentuje osrodek.

żuk
@poczatkujacy

(usunięte przez administratora) GŁUPOTY...

andrzej

UCZĘSZCZAŁEM TAM NA KURS SPAWACZA PRZEZ OKOŁO 2 TYGODNIE. WSZYSTKO BYŁO W PORZĄDKU I NIE MAM ŻADNYCH ZASTRZEŻEŃ. FACHOWA I SYMPATYCZNA OBSŁUGA. POZDRAWIAM PANIĄ MAGDALENĘ SKALSKĄ I ŁUKASZA LEWANDOWSKIEGO.

Zostaw merytoryczną opinię o Ośrodek Doskonalenia Kadr Simp-Firma Franszyzingowa Henryk Wojciechowski - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Ośrodek Doskonalenia Kadr Simp-Firma Franszyzingowa Henryk Wojciechowski?

Zobacz opinie na temat firmy Ośrodek Doskonalenia Kadr Simp-Firma Franszyzingowa Henryk Wojciechowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Ośrodek Doskonalenia Kadr Simp-Firma Franszyzingowa Henryk Wojciechowski
4.9/5 Na podstawie 20 ocen.
  • Toruńska 286
    85-880 Bydgoszcz