herter

Chrzanów

Opinie o herter

a

u mnie robili instalacje i nie mogę powiedzieć złego słowa są dokładni a szef tez się przebiera i robi fizycznie może dla tego wszystko jest dopilnowane. Ciekawostka jako jedyna ekipa z wielu które u mnie pracowały nie spożywały alkoholu może wszyscy powiedzą że to normalne ale po zakończonej budowie śmiało mogę powiedzieć że to dziwne - widać że są normalne firmy które warto polecać

Klient

Cały czas działa na naszym rynku, ja ją polecam u mnie wykonywali instalacje i jestem bardzo zadowolony z ich usług. Widać że pracowników też szanują nikt ich nie popedzał zauważyłem miła atmosferę

bzuu

właścicielka spoko nie wtrąca się, ale szef często sprawdza jakość wykonania roboty no i czasem trzeba było zostać za fri jak coś było zrobione po łebkach, tak że uważajcie papranina u nich nie przechodzi, jak ktoś nie przykłada się do roboty to będzie miał w tej firmie problem

xxx

zgadzam sie z poprzednia wypowiedzia zarobki dobre atmosfera także polecam

a

szanują pracownika i dosyć dobrze płaca polecam

Zostaw opinię o herter - Chrzanów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie herter