Herter
counter
4 5 8 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 306 dni.

Czy w obrębie jednego działu w Herter są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

Norbert Nowy wpis

Zawsze warto pytać, ale firma jest bardzo dobrym pracodawcą więc warto tu zaczepić się do pracy!!

Administrator Nowy wpis

Co od czasu dodania ostatniej opinii uległo zmianie w herter?

a Nowy wpis

u mnie robili instalacje i nie mogę powiedzieć złego słowa są dokładni a szef tez się przebiera i robi fizycznie może dla tego wszystko jest dopilnowane. Ciekawostka jako jedyna ekipa z wielu które u mnie pracowały nie spożywały alkoholu może wszyscy powiedzą że to normalne ale po zakończonej budowie śmiało mogę powiedzieć że to dziwne - widać że są normalne firmy które warto polecać

Tak1Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Klient

Cały czas działa na naszym rynku, ja ją polecam u mnie wykonywali instalacje i jestem bardzo zadowolony z ich usług. Widać że pracowników też szanują nikt ich nie popedzał zauważyłem miła atmosferę

bzuu

właścicielka spoko nie wtrąca się, ale szef często sprawdza jakość wykonania roboty no i czasem trzeba było zostać za fri jak coś było zrobione po łebkach, tak że uważajcie papranina u nich nie przechodzi, jak ktoś nie przykłada się do roboty to będzie miał w tej firmie problem

xxx

zgadzam sie z poprzednia wypowiedzia zarobki dobre atmosfera także polecam

a

szanują pracownika i dosyć dobrze płaca polecam

Tak1Nie

Zostaw merytoryczną opinię o Herter - Chrzanów