WPRIIR Energopol - Wsk S.A.

Czeladź

Opinie o WPRIIR Energopol - Wsk S.A.

jacek

dobrze że przeczytałem twój wpis @takitam. Chciałem się zatrudnić bo kasa bardzo potrzebna. Napisz jak się coś zmieni. Bardzo proszę

szybki

kiedys pracowałem w tej firmie i nie moge uwierzyc ze teraz tak sie dzieje co sie stalo ze jest tam teraz tak zle??

jarek98

pracuję w firmie od 4 lat na początku było różnie, ale teraz jest w porządku płacą na czas

takitam
@jarek98 15.01.2016 07:15

Bardzo ciekawe ja tam pracuje ok 3 lat i ostatnio nie ma wyplat na czs sa opuznienia 2 - 3 miesiecy popieram wpis powyzej ludzie ktorzy tam rzadza powinni poszukac innej pracy bo doprowadza energopol do upadku

riddick

prowadzana przez najbardziej nieodpowiedzialnych ludzi na swiecie, zadna wypłata nie wypłacana na czas, najczesciej jakies smieszne zaliczki, totalny balagan w firmie... nie polecam nawet najgorszemu wrogowi

nie placa wynagrodzen

Zostaw opinię o WPRIIR Energopol - Wsk S.A. - Czeladź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie WPRIIR Energopol - Wsk S.A.