Restauracja Szybkiej Obsługi Marek Kapustka Licencjobiorca McDonald's

Nowy sącz

Opinie o Restauracja Szybkiej Obsługi Marek Kapustka Licencjobiorca McDonald's

Ashley

Praca, zarobki, wypłata regularnie wpływająca na konto - to jest ok, nie rozumiem natomiast celu przyjmowania Ukraińców do tej pracy, wielu Polaków przymiera głodem, ale nie mają szans na znalezienie pracy, a sąsiedzi ze wschodu dostają u pana Kapustki pracę od ręki. Niestety ich zachowanie w stosunku do pozostałych pracowników często jest karygodne, jednym słowem rozpasali się tutaj jak dziadowski bicz. Myślą, że jak są z Ukrainy to mogą obrażać i wulgarnie odnosić się do innych pracowników. Pracowałam niedawno w restauracji McDonald's, dlatego mam najświeższe informacje. Pani kierowniczka natomiast oraz manager od spraw personalnych są naprawdę fantastyczni - odpowiedni ludzie na odpowiednim stanowisku .

Aśka

Często korzystam z opcji McDriver (lenistwo) i Pani z Ukrainy owszem miała problemy z językiem, ale jak widać praktyka czyni mistrza.. Choć uważam,że wina tkwi w mocnym akcencie jaki ma. Ja jak zwykle zadowolona! :) Podziwiam młodych ludzi za odwagę podjęcia się pracy w McDonald's - niezły zapierdziel każdego dnia.. A Pani wyżej, jak się nie podoba stanie w kolejce na McDriver to zachecam z korzystania z usług w środku restauracji i zaobserwowania pracowników, którzy "latają" jak małe Chińskie robociki żeby Pani dogodzić. Trochę wyrozumiałości, gdyby nie oni, nie dostałabyś swoich ulubionych, chrupiących frytek itd. Pozdrawiam Zadowolona konsumentka :)

Agata

Nie mam nic przeciwko obcokrajowcom. Ale osoba sprzedająca powinna znać język polski. Niestety kupując w mcDrivie nie można zrozumieć obsługi i odwrotnie. Pani jest z Ukrainy i ledwo mówi po polsku. Kolejka bardzo długa związana jest ze ślimaczym tempem obsługi, która nie rozumie klienta. Dziękuję więcej nie skorzystam

okoko

jak najbardziej istnieją możliwości awansu, mój kolega ze sprzedawcy został managerem, a to wysoki skok :)

anonime

Tak w McDonald's jest umowa o pracę na 1/2 i 3/4 etatu. Pracuję w Restauracji Szybkiej Obsługi Pana Kapustki i nie narzekam.

agh

I niech Pan Panie kapustka ma świadomość, że wewnętrzne regulaminy pewnie przez Pana ustalone są łamane.Pana pracownicy są ludźmi i mają swoje prawa, Nie polecam nikomu pracy w restauracjach szybkiej obsługi Pana Kapustki!!!

ula

Jest to najgorsze miejsce do pracy, jakie kiedykolwiek widziałam. [usunięte przez admina] Jak najdalej od tego miejsca.

Zostaw opinię o Restauracja Szybkiej Obsługi Marek Kapustka Licencjobiorca McDonald's - Nowy sącz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Restauracja Szybkiej Obsługi Marek Kapustka Licencjobiorca McDonald's