Hotel Podewils - Zamek Rycerski w Krągu

Krąg

Opinie o Hotel Podewils - Zamek Rycerski w Krągu

Olga

Jest dobrze.Pracuję wprawdzie dopiero od miesiąca , ale mam nadzieję , że tak będzie zawsze.

Uczciwy pracodawca, wypłata zawsze na czas, można się dużo nauczyć. Polecam

Pracuję w Podewilsie w Krągu jakiś czas. Opinie sprzed kilku lat w większości nie nie są już aktualne. Jeżeli pracujesz tam i mieszkasz - masz 2 posiłki dziennie. Płaca nie powala, ale jak na tamte rejony jest w normie. Co ważne - płacą zawsze na czas. I do pensji należy doliczyć wyżywienie i utrzymanie, ubranie służbowe i ekwiwalent za obuwie. Więc realnie można sporo zaoszczędzić, bo w najbliższej okolicy nie ma gdzie wydawać pieniędzy. Jeżeli jesteś dobry/dobra w tym co robisz - można liczyć na coś ekstra, są też wysokie napiwki.

Marzena

Pracuję od trzech miesięcy na kuchni i jestem bardzo zadowolona. Zatrudniając się ledwo potrafiłam ziemniaki ugotować...szef kuchni bardzo dużo mnie nauczył. Praca nie należy może do najlżejszych ale można się bardzo dużo nauczyć. Zakwaterowanie w bardzo przytulnych pokojach. Polecam!

Piotr

Fajna praca. Ciekawe miejsce, ludzie spoko kasa też czego chcieć więcej. Szkoda tylko że praca sezonowa.

Rafał

Pracowalem w hotelu rok i wszystko było super, fajna atmosfera i dobre warunki, odeszedlem tylko dlatego ze otrzymałem lepsza oferte za granica. Ogolnie fajne miejsce.

Agata

Pracuję tam juz drugi sezon. Jestem bardzo zadowolona. Wynagrodzenie jest znacznie wyższe niż w tamtym roku, co jeszcze bardziej motywuje do pracy ;) Świetna atmosfera, warto samemu się przekonać!;)

Michał

Jakość świadczonych usług nieprzerwanie rośnie od czasu nowego zarządu. Menadżerka działa z pełnym zaangażowaniem - dawno nie widziałem takiego , poświęcenia, oddania sprawie jednym słowem profesjonalistka - zasługuje na szacunek. Potrafi rozwiązywać problemy rozmawia z pracownikami, czego powiedzieć o Pani właściciel nie mogę, ponieważ mam nie najlepsze doświadczenia. Znam ludzi, którzy twierdzą, że z tą Panią można współpracować i da się lubić. Polecam przekonać się samemu. Kadra zarządzająca to profesjonaliści. Nie ma problemu, którego nie potrafią rozwiązać. Jeśli jesteś uczciwy i sumienny zawsze możesz liczyć na pomoc. Bardzo dobry kontakt i uczciwe wynagrodzenie.

Katarzyna

Kilka lat temu pracowałam w tym hotelu i nie było za ciekawie, postanowiłam spróbować jeszcze raz i nie żałuję, naprawdę dużo się zmieniło na lepsze. Wysokie wynagrodzenie, nie trzeba płacić za zakwaterowanie, pokoje dla pracowników wyremontowane i bardzo przytulne. A pracodawca chętnie służy pomocą, więc przypuszczam, że te negatywne opinie są właśnie z tamtego okresu. Polecam prace w tym hotelu

Natalia

Nie wiem skąd te negatywne opinie, pracuje tu z koleżankami od dłuższego czasu i jestem bardzo zadowolona. Wynagrodzenie adekwatne do obowiązków, wypłata zawsze na czas, umowa o pracę, wyżywienie i zakwaterowanie bezpłatne... czego chcieć więcej...

Ania
@Natalia 10.07.2017 12:59

Duża rotacja pracownikow... w tych czasach trudno o kogoś normalnego, co drugi to alkoholik. Pracodawca uczciwy, wynagrodzenie zawsze na czas Zakwaterowanie bezpłatne w pokojach dwu osobowych, pokoje wyremontowane z łazienką, telewizorem i dostępem do internetu. W pracy panuje świetna atmosfera szczególnie jezeli chodzi o restauracje. Hotel obsługuje dużo obcokrajowców dzięki temu mam druga wypłatę z napiwków. Jeśli szukasz uczciwej pracy za godziwe wynagrodzenie to naprawde polecam to miejsce.

Uwaga na to miejsce.. Wariatkowo. Właścicielka psychicznie chora, zneca się nad personelem, chyba przez to że jej mąż ma dziecko z menadzerka.. Jedynym słowem patologia, ludzie stamtąd uciekają, uwaga na córkę menadzerki-złodziejka i oszustka. Omijać to miejsce szerokim łukiem.

Hotel Podewils
@Były pracownik 20.05.2017 12:47

Szanowny Panie S. oczerniając konkurencję nie zdobędzie Pan więcej klientów. Wystąpimy do odpowiednich organów przeciwko Panu z zarzutem przedstawiania w sieci szkalujących informacji.

marta

ABSOLUTNIE ODRADZAM PODJĘCIA TAM PRACY. STRASZNE POMIATANIE LUDŹMI, WYŁĄCZAJĄ DOSTĘP CIEPŁEJ WODY I TRZEBA BYŁO BIEGIEM PO PRACY LECIEĆ SIĘ KĄPAĆ Z NADZIEJĄ ŻE SIĘ ZDĄŻY NA CIEPŁĄ WODĘ A KWATERA W OKROPNYM BUDYNKU ( NIEGDYŚ STAJNIA DLA KONI). LUDZIE FAŁSZYWI,KPIĄ Z KAŻDEGO A JEŚLI CHCE SIĘ ZWOLNIĆ TO WYSTAWIAJĄ KARĘ PIENIĘŻNĄ.. MASAKRA.

Marcel
@marta 20.06.2016 18:13

proszę o kontakt . chcemy wyjechać z dziewczyną. marcel12em@gmail.com

Zostaw opinię o Hotel Podewils - Zamek Rycerski w Krągu - Krąg

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hotel Podewils - Zamek Rycerski w Krągu