Atlas Studio Sp.j.

Janki

Opinie o Atlas Studio Sp.j.

Bywalem i widzialem niezadowolonych klientów ! Myslalem, ze to zbieg okolliczności , ale to tradycja ! Wstydziłem sie chociaz nie pracowałem tam.

Mogę się wypowiedzieć w sposób wiarygodny nt. pracy w Atlas Studio ponieważ spędziłam tam 2,5 roku. Firma jest nierzetelna i praca dostarcza milion stresów przy tłumaczeniu się klientom. W firmie panuje bałagan i nikt nic nie wie, szczególnie od momentu kiedy większość obowiązków przejął [usunięte przez moderatora] W studiu w Jankach zawsze jest ktoś kto \\\"uprzejmie donosi\\\" a paradoksalnie jest to osoba , która oszukuje i kradnie z firmy. Pieniądze się spóźniają i trzeba dzwonić i się dopominać. Wyleciałam bo byłam w ciąży a koleżanka z pracy pomogła szefowi zdecydować :)

Zostaw opinię o Atlas Studio Sp.j. - Janki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Atlas Studio Sp.j.