Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Abet Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Abet Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Abet Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja masy betonowej prefabrykowanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Abet Sp. z o.o. w Wrocław

Azjataaahehehs

Firma jest naprawdę porządna, można się dogadać odnośnie podwyżki. Trzeba się tylko starać.

Agnieszka

@MAREk, obecnie Twój komentarz przekazuje niewiele informacji o firmie ABET we Wrocławiu. Jeśli go rozwiniesz, będzie on dla nas niezwykle pomocny. Zachęcam Cię do napisania swojej kolejnej opinii! @t.., dlaczego uważasz że praca jest w porządku? To co dla Ciebie jest zaletą w firmie dla kogoś innego może być zawadą, dlatego zachęcam Cię do napisania pełniejszego komentarza. @Byli i ich nie ma.., a jakie widzisz pozytywne strony firmy? Pracowałeś tam dość długo, cztery lata to szmat czasu, musiały być jakieś dobre strony firmy. A co kwestii zabranej premii o której wspominasz - czy umowa nie reguluje warunków wypłacania premii?

MAREk

Pracuję już tutaj od dwóch lat i sobie chwalę pracę. Tym, którzy się jeszcze zastanawiają to polecam przekonać się na własnej skórze.

t..

Praca jak najbardziej w porządku, nie ma tak dużego zmęczenia jak niektórzy sobie wyobrażają.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Abet Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Byli i ich nie ma..

Dołączę się do tematu, pracowałem ponad 4 lata, dużo dałem tej firmie. Jedno powiem żałuję każdego straconego dnia, nigdy nie usłyszałem dobrego słowa mimo iż robiłem ponad program. (usunięte przez administratora)Dziś jestem szczęśliwym człowiekiem że mnie tam nie ma. Praca tam-stanowczo odradzam.

Skąd wiadomo, że był pod wpływem alkoholu, skoro się nie zatrzymał?

Filipek

Niektórzy tylko narzekać potrafią? Do pracy idzie się pracować a nie obijać się!

Waldi

Jak się pracuje w firmie? Może ktoś napisać kilka słów? Chciałbym aplikować ale nie wiem czy warto.

Żal.pl
@Waldi

Byłem na rozmowie na operatora ładowarki. (usunięte przez administratora). Stawka godzinowa dla emeryta.

Agnieszka

@Tobiasz piszesz, że w firmie ABET Sp. z o.o. panuje 'wyzysk'. Co według Ciebie to oznacza? Dlaczego ogólnie nie polecasz pracy w tym miejscu? Co jest powodem Twojego negatywnego nastawienia do firmy? Może spotkała Cię jakaś nieprzyjemna sytuacja?

Lelo

Co to się tam dzieje

Tobiasz

Witam pracowałem w tej firmie nie polecam wogóle pracy. (usunięte przez administratora)

retr

wiesz no nie oszukumy się ze na akzdym stanowisku to sa jednak inne zarobki prawda? także i tutaj tez

efx

Szefostwo ma na pewno dobre zarobki bo pracownicy pracują po 12-15 godzin 5-6 dni w tygodniu 3 tyś zl

bartek

Na wannie c+e zarabia się 35gr za km plus premia a nie pozwalają jeździć autostradami, pracuje się na dwie zmiany zazwyczaj prawie po 12h , nie szanuja pracownika i robią ciągle pod gorke

globtrotter

Nie zawsze warto zatrudniać się w dużej firmie (wiem to z doświadczenia). Wielu betoniarniom transport betonu świadczą firmy zewnętrzne, często są to rodzinne firmy, które mają lepsze stawki i dobrą atmosferę pracy. Pracowałem i w Abecie, (usunięte przez administratora)

globtrotter

Nie zawsze warto zatrudniać się w dużej firmie (wiem to z doświadczenia). Wielu betoniarniom transport betonu świadczą firmy zewnętrzne, często są to rodzinne firmy, które mają lepsze stawki i dobrą atmosferę pracy. Pracowałem i w Abecie, kolega u Juchy (też nie był zadowolony), ale najlepiej wspominam pracę (usunięte przez administratora)

sławek

Witam, chciałbym przyjąć się do Abetu jako kierowca kat c+e na wywrotkę. Ktoś moze napisać jak wygląda praca ? tzn interesuje mnie czy pracuje się na jedną zmianę czy np 2. Jakich zarobków można mniej więcej się spodziewać w tej firmie na takim stanowisku ?

zenek

Zarobki lipa I tyle ...szukać dalej...

Były

Największa pod względem produkcji. Jeśli chodzi o zarobki pracowników niższych strzegli(operatorzy,kierowcy) t jedna z najgorszych. W obecnej firmie przy normalnych godzinach pracy zarabiam więcej. Porownałem pity z abet do o jednej firmy. Zrobiłem kilka tysięcy więcej. Jeśli chodzi o godziny w abet w ciągu roku zrobiłem tyle godzin co w obecnej firmie w 28 miesięcy. A produkcja za chwilę im spadnie.

inzynier

Firma jest najwieksza z betoniarni we Wrocławiu, inne firmy moga im co najwyzej piety calowac. konkurencja gada, ze abety nie daja rady z takimi cenami, kierowcy, ze sie ich nie szanuje i wkrotce ich zabraknie. takie gadanie słychac od lat, ale nic sie nie zmienia, kasa leci dalej, to po co wlasciciele maja cos zmieniac???? Ocknijcie się, na pewno nic tam sie zmieni, chociaz kierowcy dalej beda gadac "ze nie bedzie mial kto jeździć" a pachołki na budowach, ze "jak tak dalej bedzie to nikt nie bedzie od was bral betonu" I kierowcy ciagle nowi, a beton ciagle wszyscy wola z abetu.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Abet Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Abet Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Abet Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Abet Sp. z o.o.?

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Abet Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 121 ocen.

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Abet Sp. z o.o.