INTER TRANS Krzysztof Kobus

Dobre Miasto

Opinie o INTER TRANS Krzysztof Kobus

karol

korzystam z usług stacji diagnostycznej jak również wstawiam samochód do warsztatu. Zawsze wszystko zrobione szybko i solidnie, nawet jak nie ma części na miejscu to zamawiają na momencie. Jak dla mnie firma w porządku

Paulina

Witajcie, Czytając poprzednie stare posty, nie wiem jak aktualnie wygląda sytuacja w firmie INTER TRANS Krzysztof Kobus , czy wśród Nas znajdzie się życzliwa osoba, która będzie wstanie napisać lub wyjaśnić jak obecnie wygląda zarządzanie w firmie i proces zatrudnienia? Czy wszelkie sprawy o których pisali poprzednicy ,są wyjaśnione?

Sławek

Nie polecam, autobusy po bardzo kiepskiej naprawie ale za to dobrze zakonserwowane żeby nie było widać złomu. Uważajcie na gościa bo ma talent do wciskania kitu.

rt

W sumie nie pokazała sie żadna oferta pracy, ale najlepiej dowiadywać się o tym bezpośrednio u nich, bo może będą prowadzić jakąś rotację, a jeszcze nie wiadomo.

ja

autobusy odjeżdżają niepunktualnie kierowcy odmawiają wydania biletu.

Marek

Zazdrościcie Panu Kobusowi, że do czegoś doszedł i prowadzi dużą firmę. Nie korzystam z usług Pana Krzysztowa, jest OK

Patryk

korzystam z uslug tej firmy juz bardzo dlugo. poczawszy od wynajmu pojazdow, po przeglady i naprawa auta. zawsze szybko sprowadzaja mi części kiedy potrzebuje. I do tego jest tanio

Paweł

Robiłem przegląd, wszystko ok

Andrzej

Ja osobiście warsztat polecam

Tedi

warsztat ok, obsługa w porzadku, w sklepie zawsze maja wszystkie czesci

Łysy

Ja tam się zgadzam z łukaszem, może gościu ma gadane....ale jak to mówią widziały gały co brały

mariusz

Ja tam jezdze na Olsztynska na przeglady zawsze dostane jakis gratis, nie musze sie zapisywac i czekac, zawsze mam przypomnienie smsem i sie nie martwie, bo nowy warsztat i pracuja na nowym sprzecie

łukasz

Jezeli Panowie nie macie pieniedzy i kupujecie najtansze auta z nadzieja na prowadzenie biznesu najmniejszym kosztem to powodzenia. Ktore auto teraz nie jest nowe z salonu nie ma spawow itp? ja kupilem autobus nowszej generacji, zainwestowalem i nie zaluje, teraz bede kupowac kolejny od tej firmy, tylko jesli sie nie ma kasy to raczej się nie oczekuje cudów, a nie zazdrosci sie wszystkim, ktorzy maja chociaz troche lepiej

Tadziu

Witam wszystkich, jeśli chodzi o mechanikę firma jest OK, jednakże Pan KK handluje również autobusami które najczęściej są odpicowane tylko z zewnątrz i ma gdzieś że będą nimi jeździć ludzie. Wiem bo byłem je oglądać i mój mechanik był w szoku że w ogóle trzymają sie kupy. Spaw na spawie przykryte farbą.

Marek

Ja również korzystam z usług warsztatu, mają niskie ceny

Ryszard

Jestem klientem tej stacji i jestem bardzo zadowolony z obsługi firmy zarówno mechanika jak i diagnostyka na poziomie. Najwygodniej wydawać anonimowe pseudo opinie.

Kris

Każdy kto poznał tego cwaniaczka powinien od razu się zorientować co to za typ. Nie wiem dlaczego cokolwiek od niego chcecie kupić. Ale gadane gościu ma...

Edek

Kupiłem od Pana Krzysztofa autobus który okazał się kompletnym złomem. Pan krzysztof posiada warsztat i własną stacje diagnostyczna na której każdy złom dostanie przegląd. Ostrzegam wszystkich przed Krzysztofem Kobusem

Edi

Radzę unikać tej firmy z daleka, zarówno poszukującym pracy jak i klientom. Ta firma to jedno wielkie[usunięte przez admina]

Zostaw opinię o INTER TRANS Krzysztof Kobus - Dobre Miasto

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie INTER TRANS Krzysztof Kobus