Opinie o Zachodniopomorska Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo Kredytowa w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Zachodniopomorska Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo Kredytowa. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Zachodniopomorska Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo Kredytowa o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zachodniopomorska Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo Kredytowa w Szczecin

Od czego uzależniona jest premia w firmie Zachodniopomorska Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo Kredytowa? Jakie są progi premiowe? Dodali 27 października na Praca.pl ogłoszenie na stanowisko Kierownik Sprzedaży.

Jaka jest stawka początkowa w Zachodniopomorska Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo Kredytowa? 27 października na Praca.pl dodali ogłoszenie na stanowisko Kierownik Regionalny.

Obecna Nowy wpis

Kierownicy regionalni też są zmieniani regularnie, sypie się skok.. Trzeba szukać innego zatrudnienia

Na jakie wsparcie w Zachodniopomorska Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo Kredytowa mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

;) Nowy wpis

Kobiet w ciąży nie zatrudniają więc ciężko stwierdzić - niby przy przyjęciu nie pytają kobiet o powiększenie rodziny etc ale wymóg rentgena klatki piersiowej coś sugeruje takie tam niby nic a jednak nie smak pozostaje

Uwaga na nich

Witam nie zatrudniajcie się w tej firmie ponieważ firma zatrudnia osoby tylko na okres próbny po tym okresie szukają kolejnych sprawdzone info od pracowników z kraju. Dla chcących sprawdzcie ogłoszenie na olx pracuj jak to wygląda co 3miesiace szukają następnych na staż w całej PL. Dziś kolejne osoby wywali.

Bożena
@Uwaga na nich

Ciebie tez? Bo wygląda jak wpis sfrustrowanego pracownika. Chciałabym więcej poczytać bo może tak być a może ze cb zwolnili z jakiegoś powodu i teraz wypisujesz ze nikogo nie zatrudniają. Jak by im się to miało opłacać??

@Bożena

Powiem tobie tak zatrudniony byłem z dużą nadzieję na długie lata egzaminy co chwilę przez 3miesice telefony pytania z góry wszystko zdane wzorowo pracownik z którym pracowałem zadowolony był.... Ale od początku mi tłumaczył że po 3miesiacach dostanę wypowiedzenie i tak się stało okres próbny się skończył i następny. Jak nie wierzysz wejdź na olx teraz i za 3miesiace znowu to się pojawi. Ja napisałem że nikogo nie zatrudniają? Chyba się coś pomyliłaś napisałem że co 3miesiace szukają nowych jak chcesz 3miesiace popracować pracuj;) jak skaczysz okres próbny zapraszam opinie dać ;)

@Byly

Caryca wydała zarządzenie i tak się niestety dzieje.. Ściema jak ich mało oszukiwanie klientów i wciskanie na chama kredytów... Jak masz ludzkie odruchy to lecisz z roboty... Nie polecam

;)

O to to ???? jak odeszła prawa ręka to wiadomo było że będą przekręty ????‍♀️

Małgorzata
@;)

O jakiej prawej ręce w tym momencie jest mowa? Piszesz to tak jakby jakieś z kontekstu było wyrwane

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Zachodniopomorska Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo Kredytowa? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Konstruktor
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
Bożena

Cześć, ja akurat nie jestem zainteresowana zbytnio opiniami klientów, ale bardziej opiniami pracowników firmy Skok. Konkretnie interesują mnie obecne warunki zatrudnienia, jakie oferuje firma. Czy jest tam jakiś system premiowania i dodatki? Proszę pracowników firmy o jakiś komentarz, chociaż parę słów.

Dorota
@Bożena

Premie niby są, na kawę starczy - sytuacja w firmie tragiczna duża rotacja, mega ciśnienie - ogólnie nie polecam od kilku dni cieszę się wolnością.

@Bożena

Pani Bożena proszę odp na pytanie czy dalej pani tam pracuje ?

@Bożena

Pani Bożena napewno już pani tam nie pracuje ale spóźniłem się firma ta zatrudnia osoby tylko na okres próbny później osoby zostają zwolnione takie zarządzenie i wymyśl pani prezes K bardzo nie miłą osobą nie polecam tam pracować nikomu. Wejdzcie na olx lub pracuj pl zobaczycie jak co chwilę szukają pracowników szczególnie co 3miesiace.

Małgorzata
@Byly

Co Ty mówisz. A to ciekawe, może jeszcze odpisze na to, bo zaciekawiłeś mnie tym. A teraz ogłoszenie jakieś jest? Jakby było to podasz link?

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w SKOK ZACHODNIOPOMORSKA SPÓŁDZIELCZA KASA OSZCZĘDNOŚCIOWO KREDYTOWA?

;)

Stary komp i kalkulator z kiosku ;)

Justa

Hmmm jestem byłym klientem i cóż mogę stwierdzić, po spłaceniu wczesniej pożyczki ciężko o wyegzekwowanie zwrotu prowizji .Robilam konsolidację dwa razy i nie dostałam zwrotu części prowizji ,zastanawiam się co się dzieje z tymi pieniędzmi .Wyniosłam się z Tego banku czekam na jakikolwiek kontakt z ich strony już pół miesiąca gdzie w innych bankach nie było tym problemu.

Jatek
@Justa

A zmniejszyli pani raty czy tak jak mi od marca zapomnieli przeliczyć rat kredytu?

Emilia

Jak aktualnie w czasach pandemii wygląda praca w SKOK ZACHODNIOPOMORSKA SPÓŁDZIELCZA KASA OSZCZĘDNOŚCIOWO KREDYTOWA? Czy wpłynęła ona w ogóle w jakiś sposób na firmę a tym samym na pracowników? Chętnie się czegoś dowiem na ten temat.

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w SKOK ZACHODNIOPOMORSKA SPÓŁDZIELCZA KASA OSZCZĘDNOŚCIOWO KREDYTOWA?

;)

Całe jednorazowo nie ma co liczyć na więcej ;)

Henry

Bardzo dziwna opinia, firma oceniana przez większość pracowników jako dobry pracodawca i jak zawsze jest jedna osoba zawiedziona.

Zawiedziona
@Henry

Warunki w firmie dramatycznie się pogorszyły do zeszłego roku nie było się czego czepić w tym już od początku cięcia na szeregowcach;/ premie i cała reszta po zabierana, brak nowych przyjęć, aż strach co będzie dalej

Zawiedziona

Pracowałam dłuższy czas w Zskok ..od kilku lat wszystko się pogorszyło... Ucinają pracownikowi wszystko, od premii po socjal ofc góra w dobrobycie ... Praca ok, obsada ok ale jak tylko mogą to cięcia od razu od najniższego szczebla ...bez podania przyczyny ;/ Nie ładnie, a i praktyki wobec klientów przez ich nią " specjalistkę od prawa" karygodna Pani myśli że wszystkie rozumy pozjadala a zagina ją szeregowy pracownik...;)

Tomasz

Firma z dobrą opinią również jako pracodawca więc jeśli ktoś szuka pracy to warto !

klient zch

serdecznie polecam,miłe Panie z Choszczna Pani (usunięte przez administratora)i Pani (usunięte przez administratora),dziewczyny służą pomocą z głową i rozsądkiem dobiorą kredyt do Twojej sytuacji finansowej bez naciągania na fajny procent,pozdrawiam zadowolony klient.

pipi

bo endriu nie dodał :)

endriu

czemu nie ma opini?

Zostaw merytoryczną opinię o Zachodniopomorska Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo Kredytowa - Szczecin

• Jak się pracuje w Zachodniopomorska Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo Kredytowa?

Zobacz opinie na temat firmy Zachodniopomorska Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo Kredytowa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Zachodniopomorska Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo Kredytowa
2.1/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Czorsztyńska 17
    71-201 Szczecin