Opinie o Dong-a Poland sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Dong-a Poland sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Dong-a Poland sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Surowce, półprodukty - produkcja wyrobów z gumy i kauczuku

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dong-a Poland sp. z o.o. w Wrocław

Czy w Dong-a Poland sp. z o.o. poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Dong-a Poland sp. z o.o.?

Eureka Nowy wpis

Nie ma weryfikacji. Jak się zgodzisz pracować za (usunięte przez administratora) to masz tą robotę.

pracownik Nowy wpis

ta firma jeszcze funkcjonuje ??

Hej!

A teraz chociaż Adaś kupuje odzież bhp dla wszystkich pracowników? Czy w swoich chodźcie ? Ja żałuję że nie zgłosiłam wypadku jak mi wózek na noge najechał i mnie bolała... A miałam Adidasy bo firma nawet nie inwestowała w buty odzież bhp. Jak powietrze na hali ? Nadal okropnie się oddycha ? Nie polecam tej firmy... niskie stawki i zero szacunku do pracownika

Aplikowałeś do firmy Dong-a Poland sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Natka

Pracowałam w Dong-a ponad rok. Sama nie wiem jakim cudem tak długo wytrzymałam. Zgadzam się z byłym kierowcą. Warunki panujące w firmie pozostawiają wiele do życzenia. BHP leży na całej linii. Pracuje się za 2-3 osoby czego "prezes" nie potrafi docenić. Według niego na szacunek zasługują tylko doświadczeni pracownicy, a nie szanuje nawet dyrektora który pracuje tam znacznie dłużej niż on... O sprawnym i normalnym prowadzeniu firmy to on nie ma bladego pojęcia. Podwyżki to jakaś kpina, socjal to wczasy pod grusza i bon na Boże Narodzenie. Dla "prezesa" liczą się tylko Ukraińcy (pracownicy produkcji, którym zezwala się dosłownie na wszystko bez wyciągania jakichkolwiek konselwencji) za których płaci dwa! razy więcej niż za polskiego pracownika. Faktycznie "prezes" chodzi po hali i patrzy na ludzi takim wzrokiem jakby pracowali w obozie a nie zakładzie pracy xD czepiajac się wszystkich o wszystko. Jedyna osoba dzięki której szło tam jakoś wytrzymać to M. z administracji :) szczerze nie polecam.

Były kierowca

Dam
@Były kierowca

Adam woli mieć w oczach rodziny stanowisko niż normalne pieniądze, płaszczy się przed azjatą bo wie ze w innej firmie nie ma szans na takie stanowisko.... tylko podejrzewam ze ma taka stawke u azjaty jak w innych firmach pracownik produkcji. A(usunięte przez administratora) nadal jest kierownikiem? Hahaha ! Firma jak widać się rozwinęła... (usunięte przez administratora)

Rafał Były Kierowca

Rafał Były Kierowca

Były kierowca

Były Kierowca Nowy wpis13.11.2019 23:03 Nie polecam pracy w firmie Donga-Poland!!! w Środzie Śląskiej na terenie Coca Cola pracowałem tam jako kierowca dostawca!!! bus rozwalony aż strach jeździc jazda na łysych oponach zimą i połamana paka złapana na wkręty i słowo honoru sam ładujesz i rozładowywujesz busa jazda po 16/17 godzin i to wszystko dla 2050 zł gdy zapytałem o podwyżke to odpowiedź była nie azjata palant szuka niewolników do tyrania że nikt z polaków nie chce tam pracować tylko sama Ukraina azjata biega po hali i patrzy ludziom na ręce aż paraliżuje wzrokiem pozdrawiam słynnego kierownika pana Adama co boi sie stanąć za pracownikami i tańczy jak mu azjata zagra nie ma swojego zdania podsumowując ta firma to parodia i dramat.....

Były Kierowca

Julia
@Były Kierowca

@Były Kierowca A jakieś dodatki do wypłaty były w Dong-a? Premie, bony na święta? Odpisz proszę.

Były Kierowca
@Julia

@Julia dostałem tylko wczasy pod gruszą 400 zł!! a tak nie ma nic ani podwyżek ani nic nie wywalczysz! Jedyny plus w tej firmie to umowa o pracę.....

Roman

Widziałem, że wielu z Was narzeka na niskie wynagrodzenie. Czy w najbliższym czasie zanosi się na podwyżki, a może już je dostaliście? Próbowaliście może razem, jako pracownicy wyegzekwować wyższą pensje?

Helmut

Niezbyt dobrze piszecie. Może to gorszy czas dla firmy i trzeba to przetrwać?

Były kiero

Hej czy firma jeszcze istnieje??Jak z rotacją pracowników??Pracują Polacy czy sami Ukraińcy ? (usunięte przez administratora)i (usunięte przez administratora)dalej zarządzają wszystkim?? Za moich czasów (usunięte przez administratora) wyglądała tragicznie a jak teraz? (zima temperatury bliskie zera a latem ponad 30)

Tamara
@Były kiero

Firma obecnie znajduje się w Środzie Śląskiej Wrocławska 73. A pracują tam Ci którzy ze względu na swoją wiedzę i umiejętności nie nadają się do pracy w innych firmach. Reszta przychodzi i zobaczy wypłatę warunki pracy i odchodzi. Czyli tak jak było bo praca u azjaty to wyzysk a na szczęście ludzie w tych czasach się szanują .

Von Ton

Sytuacja nie zmieni się póki azjata nie zrozumie, że nikt nie obejmie kierowniczego stanowiska na produkcji w trybie 3 zmianowym za 2500zł. Biorąc pod uwagę, że oczekują od Ciebie abyś był kierownikiem, elektrykiem, mechanikiem, tłumaczem polsko - ukraińskim i jeszcze żebyś azjatę rozumiał po angielsku.

@Von Ton

@Von Ton, rozumiem, że według Ciebie zakres obowiązków w firmie jest szeroki, a wynagrodzenie nieadekwatne? Wspomniałeś o stanowisku kierowniczym, czy masz takie samo zdanie również na temat pozostałych pozycji? Piszesz również o pracy zmianowej, czy jest jakiś dodatek nocny? Napisz proszę, jak przedstawia się atmosfera.

Był pracownik

To(usunięte przez administratora)dalej pracuje i został kierownikiem ????A tak się zarzekali że nie zostanie Ale fakt kto miał zostać jak wszyscy którzy pracowali we Wrocławiu odeszli A co do 1/3 materiały do kosza to nic dziwnego jak co chwilę pewnie są nowi pracownicy to robią buble. (Był taki okres jeszcze na LG gdzie przez bodajże rok była stałą ekipa i bubli było zdecydowanie mniej)

Karo
@Był pracownik

Edek kierownikiem ?!! Ale w kto chciałby pracować za 2500 brutto jako kierownik :D Adaś obojętny nie ma wyjścia bo wpakowany został w dziecko trzeba udawać że coś się wie nie wiedząc nic, a przed rodziną widnieje jako znawca po studiach na wysokim stanowisku . Praca warunki pracy były w LG tylko dobre później było już tylko gorzej. Azjat palant szuka niewolników nic nowego

@Karo

oficjalnie nie jest kierownikiem, nie maja ludzi zeby pracowali za miske ryzu. do kompetencji Adama mozna miec duze zastrzezenia, nic nie powie azjacie,a jego zarobki ok. 5 na reke sa smieszne w stosunku do pozycji. na cala donge tylko Marek kierownik ma uprawnienia na wózek. na suwnice nikt...BHP to mzonki, Ukraincy zastepuja kierownikow jak nie ma ich w pracy.

Korea rządzi

Każdy ma to na co pracuje (usunięte przez administratora)źle traktował ludzi i sam jest źle potraktowany nie potrafi się postawić ani wstawić za swoimi pracownikami o większe pieniądze lepsze warunki pracy (usunięte przez administratora) wraca z podwójną siłą- z gówna czekolady nie zrobisz.

bałagan

Tylko Kaśka. Obecnie nie maja już zadnego kierownika. Ludzie widzą warunki pracy i płace i dziękują.

Izabela

@bałagan, bardzo negatywnie wypowiadasz się o firmie i obrażasz inne osoby. Zapoznaj się z regulaminem serwisu. Rozumiem, że wiele rzeczy Ci nie odpowiada, czy masz jakieś propozycje zmian? Dostrzegasz również jakieś pozytywy?

@Izabela

niestety nie obrażam, to czysta prawda,tylko czekac jak coś się stanie w tej firmie.propozycje zmian? tak ,zmiana pracy to jedyna opcja.pozytywy : kasa wypłacana zawsze na czas.

Izabela

Proszę was o powrót do tematu, piszemy w tym wątku tylko i wyłącznie na temat pracy w firmie Dong-a Poland. Z miłą chęcią poznamy najnowsze informacje dotyczące postępów tej firmy, kwestie dotyczące nowych zatrudnień i warunków pracy także będą tu niezwykle interesujące. Zapraszam was do merytorycznych oraz kulturalnych komentarzy.

Kuba

Jesteście pewni, że pozytywnie o firmie nie można napisać!!

Lee
@Kuba

Zatrudnij się , najpierw zniechęci Cię stawka na umowie a później to już sam zrozumiesz skąd te negatywne opinie ! Mają to na co pracują od kilku lat .

Menadżer

Poszukuję do pracy na terenie Środa Śląska/ Komorniki ludzi. Stawka dla jakościowca z językiem angielskim jak dla pracowników produkcji na Bielanach. A nawet niższa :D Haha ta firma padnie bo nie ma kto robić

Oka

Praca w jednym biurze z żoną to nie dopuczalne! Prorodzinnie się robi. Co raz gorzej ,aż się nie chce do roboty człowiekowi chodzi

Lol
@Oka

Mnie to nie dziwi... Ta firma już dawno była ch U j w A... Ciekawe ile żona zarabia ?tyle co ludzie wiernie pracujący od lat na produkcji? Czy więcej? Pewnie była tak zdolna że nigdzie indziej jej nie chcieli więc trzeba było wcisnąć ;) rutyna w tej firmie wszystkie ofermy do biura...

Xyz

To zmień pracę

Minasz
@Xyz

Też nie wiem co ludzi trzyma w tej nędznej firmie kasa mała premie małe socjal marny i tylko patrzą żeby zabrać tym co pracują a po rodzinie , znajomych rozdać...

Zyx
@Lol

A co Cie to interesuje ile ona zarabia. Jak była na produkcji to pracowała duzo lepiej niz niejeden pracownik

Ccc
@Zyx

Każdy wie jak pracowała, nikt ślepy nie był... Mimo że chcieli zachować pozory... Nieudolnie! I pewnie mało zarabia jak każdy w tej firmie aczkolwiek trochę więcej od reszty no bo wiadomo po znajomościach. Dlatego firma ma ocenę jaka ma...

Anton
@Zyx

Cieszcie się że w takich warunkach i za takie pieniądze w ogóle ktokolwiek w dongu pracuje. Ale to tylko przejściowo jak zobaczą możliwości w innych firmach to bez wahania ten smród rodzinno - koleżeński zostawią dla potomstwa dekli z biura.

Oka
@Xyz

????jak nie wiesz to nie udzielaj dobrych rad????zachowaj dla siebie.Bo o zdanie niepytane było

Xyz
@Oka

Firma prywatna może zatrudniać sobie kogo chce. Jak uważasz to za nepotyzm idź do prezesa wylej swoje żale a jak nie to zmień pracę. Sama napisałaś że nie chce się iść do pracy to ja zmień

Brodka
@Xyz

Gdy zamknęłam drzwi, zegar dalej bił, czas nie stanął w miejscu, nie było mi żal...

Kopeć
@Xyz

Wystarczy że wy często wylewacie żale u prezesa a on na was lepje, polska tania siło robocza. Ale czego się nie zrobi za 100 zł więcej :) u was taniej niż na trasie ...

Zarobas
@Oka

haha no nie wierze, że Adaś panią Domaradzką wziął do "biura". Od czego ona niby tam jest ?

!!!
@Oka

Kuje szczęście innych w oczy !? Jak nie możesz to nie chodź, nikt płakać za tobą nie będzie.

Dan
@!!!

Takie szczęście haha! ciekawe czy nadal koleżanka podrywa każdego innego gdy mąż nie patrzy.

Zostaw merytoryczną opinię o Dong-a Poland sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Dong-a Poland sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dong-a Poland sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Dong-a Poland sp. z o.o.