Elfon

Kraków

Opinie o Elfon

przestrzegam! nie pakujcie się w współpracę z tą firmą jeśli macie jakąkolwiek alternatywę ... szkoda czasu i nerwów ...

luk

Pracowałem tam ponad 4 lata ale trafiła mi się praca bardziej w moim pokroju zainteresowań bo gdyby nie to to bym nie zmienił tej roboty ,masz konkretne zadania do zrealizowania zrobisz dobrze i szybko to szef doceni jak (usunięte przez administratora) dostaniesz bure ,super atmosfera ludzie ok ,nie złe pieniądze w porównaniu do poprzedniej pracy w \\\(usunięte przez administratora) \\\" to w Elfonie czułem się super.

Zostaw opinię o Elfon - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elfon