ubojnia drobiutańscy

Turzany

Opinie o ubojnia drobiutańscy

To jest firma to jest (usunięte przez administratora) a nie firma.Pracowałem tam 6 dni jak przyszedłem do roboty to dali mi urzywane ciuchy i kalosze po jakimś trepie.Czy to tak powinno być.A ta śmieszna kierowniczka jest (usunięte przez administratora)jak kupe gwożdzi,zgrywa wielką panią a jest zwykłym burakiem,odzywa sie chamsko do ludzi nie ma kultury za grosz.Nie radze tam pracować.Ta praca u (usunięte przez administratora) jbo pracowałem 6 dni i nie dostałem żadnej umowy,no i te śmierdzące kalosze mam nadzieje że nie dostane grzyba na nogach po kimś.Tym zakładem powinna zająć się inspekcja pracy.

Zostaw opinię o ubojnia drobiutańscy - Turzany

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ubojnia drobiutańscy