IZO Zakład Izolacji Ogniotrwałych Sp. z o.o.

Gliwice

Opinie o IZO Zakład Izolacji Ogniotrwałych Sp. z o.o.

Jedynak

Czy IZO ma aktualnie jakieś potrzeby kadrowe? Miałem nadzieję, że na forum dowiem się coś więcej a tu cisza.

Iwona

Pracujesz w IZO Zakład Izolacji Ogniotrwałych? Chętnie usłyszymy co najbardziej lubisz w swojej pracy.

BOLO

Gdyby nie kierownik rysio jego kolega emeryt no to może bylo by spoko ale gnidy zawsze są i będą .

agj

Ja to się jakich zarobków może się spodziewać magazynier, skoro ma nawet zapewnione zatrudnienie w ramach umowy o pracę. Niby system jest 3zmianowy, ale na pewno jest szansa na odpowiednie premie w razie co.

Jak długo pracowałeś w firmie IZO Zakład Izolacji Ogniotrwałych Sp. z o.o.? Wypowiedz się na naszym forum?

Zostaw opinię o IZO Zakład Izolacji Ogniotrwałych Sp. z o.o. - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie IZO Zakład Izolacji Ogniotrwałych Sp. z o.o.