Opinie o Izo Zakład Izolacji Ogniotrwałych Sp. z o.o. w Bytom

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Izo Zakład Izolacji Ogniotrwałych Sp. z o.o., jak również Klientów firmy. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Izo Zakład Izolacji Ogniotrwałych Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Izo Zakład Izolacji Ogniotrwałych Sp. z o.o. w Bytom

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 37 dni.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Izo Zakład Izolacji Ogniotrwałych Sp. z o.o.?

Zainteresowany Nowy wpis
Kandydat

Witam. Na ile zmian pracuje się w formie IZO?

ROKROX Nowy wpis
Klient
@Zainteresowany

Praca 1 zmianowa od 7-15

Aleksander Nowy wpis
@ROKROX

Skoro jest to praca jednozmianowa to jestem ciekaw, czy występują ewentualne nadgodziny? Zdarzają się może sytuacje, że w firmie po prostu trzeba zostać dłużej w pracy, aby dokończyć to, co danego dnia dostało się do zrobienia? Proszę o informację bo uważam, że to ważny element dotyczący ewentualnego zatrudnienia.

Igor

Czyli jest tam dużo starszych osób w firmie?

Zbyszek

@Elvis A to niby dlaczego? Może trzeba uzasadnić taki wpis o ile są powody bo to wygląda na konkurencję?

Rozmowa kwalifikacyjna
Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Izo Zakład Izolacji Ogniotrwałych Sp. z o.o.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Ceramik/Pomocnik ceramika.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Norbi

Podpowiedzcie czy zmieniło się coś w kwestii zarobków i może poprawiły się?

Rekomendacja

Pracuję od ok roku. Ludzie w większości Ok, nie robią sobie w poprzek, pół firmy to stara kadra z gliwic, czasem bardzo stara :P Duże ciśnienie na jakość, i na szybkość gdy zleceń jest dużo a na hali robi się ciasno. Nudy nie ma. Zaczęli rozbudowę, ale idzie to raczej wolno. Zarobki średnie, więcej płacą w firmach przy pracy zmianowej, jak ktoś lubi.. ale na ile się dogadasz tyle dostaniesz. Premie uznaniowe są według widzi mi sie kierownika lub bonusy za konkretne zlecenia, raz w roku wczasy pod gruszą (ok 750zl). Innego socjalu brak, ale to chyba norma w firmach tej wielkości (niecałe 50 osób).

Iwona

@???, widzę, że chciałbyś podjąć pracę w Izo-Zakład Izolacji Ogniotrwałych Witold Żołnierczyk. Zwróć jednak proszę uwagę, że wątek dotyczy pracy w Gliwicach. Wysyłałeś już swoje CV do pracy w tej firmie? @Człowiek bez Nicka, dziękuję za podzielenie się swoją opinią na temat pracy w Izo-Zakład Izolacji Ogniotrwałych Witold Żołnierczyk. Napisz jeszcze proszę, na jaki rodzaj umowy można liczyć u tego pracodawcy.

Człowiek bez Nicka

Pracowałem tam jakiś czas temu , zwolniłem się ze względów finansowych gdyż zakład oferuje marne zarobki. Jeżeli chodzi o sam zakład to większość czynności wykonuje się na tzw. Kolanie , ciężko ze stanowiskami pracy z prawdziwego zdarzenia , byle jakie narzędzia, a wymagania co do profesjonalności dosyć wysokie . Partyzantka pełnym pyskiem . Starzy pracownicy nowo przyjętych traktują z góry , bo tylko ludzie z Gliwic się liczą , a reszta to nic nie potrafią . Nie tolerują żadnych zmian i udogodnień , nowinki techniczne to dla firmy czarna magia . Co chwilę widać nowe oferty pracy, jak myślicie dlaczego ? Ludzie którzy mają trochę oleju w głowie uciekają z tego zakładu . Żadnego pakietu socjalnego , raz w roku byle jakie paczki na święta , a o podwyżkach można zapomnieć . Najciekawsze jest to, że przez pierwszy miesiąc po przyjęciu nowo przyjętych pracownik jest traktowany jak młody bóg , a później zgnojony do samego parteru. Nie polecam żadnego ze stanowisk które ten zakład oferuje. Na stanowisko magazyniera są najniższe wymagania ale i najniższe pieniądze, a pracy i warunki są niedopuszczalne .

???

Witam, Ilu zmianowa jest praca na magazynie w Bytomiu ? Jak atmosfera i ogólnie warunki pracy? Dzięki i pozdrawiam.

Czy ktoś może opisać, jak teraz prezentuje się firma na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Gliwice.

Jedynak

Czy IZO ma aktualnie jakieś potrzeby kadrowe? Miałem nadzieję, że na forum dowiem się coś więcej a tu cisza.

Iwona

Pracujesz w IZO Zakład Izolacji Ogniotrwałych? Chętnie usłyszymy co najbardziej lubisz w swojej pracy.

BOLO

Gdyby nie kierownik rysio jego kolega emeryt no to może bylo by spoko ale gnidy zawsze są i będą .

agj

Ja to się jakich zarobków może się spodziewać magazynier, skoro ma nawet zapewnione zatrudnienie w ramach umowy o pracę. Niby system jest 3zmianowy, ale na pewno jest szansa na odpowiednie premie w razie co.

twój stary

Ta firma to tragedia nie polecam kierownik spawacz w okularach chyba terz ogniotrwałych

Jak długo pracowałeś w firmie IZO Zakład Izolacji Ogniotrwałych Sp. z o.o.? Wypowiedz się na naszym forum?

Zostaw merytoryczną opinię o Izo Zakład Izolacji Ogniotrwałych Sp. z o.o. - Bytom

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Izo Zakład Izolacji Ogniotrwałych Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Dojazdowa 10
    Bytom
  • NIP: 6311026967 REGON: 272734872
Izo Zakład Izolacji Ogniotrwałych Sp. z o.o.