Ekometalurgia ul.okrężna

Opinie o Ekometalurgia ul.okrężna

Aneta

@Były pracownik czy od czasu Twojej ostatniej wypowiedzi atmosfera i warunki pracy w firmie Ekometalurgia uległy zmianie? Może posiadasz informacje na temat tego, czy firma szuka akurat pracowników? Podziel się swoją aktualną wiedzą, a na pewno wiele osób z tego skorzysta.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w Ekometalurgia ul.okrężna? Napiszcie, co sądzicie na ten temat!

A istnieją jeszcze ????

EX

Nie polecam

były pracownik

Zgadzam się z poprzednią opinią. Ciężka i brudna (bardzo) praca a płaca niska. Gdyby nie ta płaca to można nazwać się niewolnikiem w tej pracy.

Ludzie UWAGA Ciężka praca ,słabe zarobki i warunki pracy tragiczne(poprawiają się tylko na jeden dzień jak jest kontrola z PIPu). Człowiek jest tam traktowany jak tania siła robocza z trzeciego swiata.

Zostaw opinię o Ekometalurgia ul.okrężna - Gliwice

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ekometalurgia ul.okrężna