PPHU SZKŁO-LUX

Puławy

Opinie o PPHU SZKŁO-LUX

Wisła

Firma w dalszym ciągu poszukuje kierownika produkcji. Ciekawe dlaczego dają to ogłoszenie co jakiś czas już chyba od roku zaraz będzie. To jest niemożliwe by nie mogli znaleźć kierownika produkcji, chyba że znajdują, ktoś popracuje i by by, bo lecą w kulki.

Prezes
@Wisła 13.12.2016 19:49

Powinni wybrać między sobą k.produkcji.Czy chcecie żeby ktos z zewnątrz kierował.

RUKE Zbigniew Rus, dawniej Szkło-Lux

@Ktoś Dzień dobry, Zależy nam na naszych pracownikach, dlatego wszystkim, którzy są zaangażowani i chętni do dalszej współpracy zapewniamy odpowiednie umowy o pracę i dobre wynagrodzenie :-) Pozdrawiamy , Zespół RUKE

i premie też są, potwierdzam na własnym przykładzie

Bodzio

Ja nie nardzekam, atmosfera jest spoko, bez spiny i nawet podwyzki ostatnio były. Mam nadzieje ze bedzie tak cały czas.

lizak

Czy coś się zmieniło od roku w firmie ruke ? co możecie powiedzieć o właścicielu i o kierowniku produkcji? czy warto tam podjąć pracę? jak zarobki na produkcji?

nick
@lizak 02.09.2017 14:09

o kierowniku produkcji? juz go nie ma :]

Xxx

A ja pracuje juz kilka miesiecy i bardzo chwale sobie prace. Prosze rozwinac temat pod jakim wzgledem bylo jej tak ciezko ze zrezygnowala po 3 dniach? Moze panska siostra po prostu nie nadaje sie do pracy na tym stanowisku tylko wstyd sie teraz przyznac do porazki.

Piotr

Widac golym okiem, ze te pochlebne komentarze pisza lizusy wlasciciela. Moja siostra wytrzymala tam 3 dni. Pan wlasiciel mocno zadufany w sobie jest przekonany, ze o jakosci firmy swiadczy samochod zaparkowany przed nia. Ogolnie dziadostwo i tandeta.

ZwykłyKowalski
@Piotr 13.04.2017 22:19

Piotr nie każdy nadaje się do pracy fizycznej, a przychodząc na produkcję niech ludzie nie oczekują, że będą stać z założonymi rękami, a robota sama się zrobi.

nowy

pulawiak zgadzam sie z toba, tez tego nie czaje, komu zalezy zeby takie glupoty pisac, firma sie mocno rozwija i ma uczciwe podejcie, pracuje ty kilka msc a ztrudnila na produkcji juz wiele nowych osob, z reszta kto ty pracuje to wie ile w tych komentarzach prawdy jest

Pablo

Uwaga! Nie dajcie się zwieść! Panie Ruke, zmiana nazwy nie uchroni Pana od niezapłaconych podatków, konsekwencji kreatywnej księgowości oraz Państwowej Inspekcji Pracy badającej nadużycia wobec pracowników. Szacher-macher z pensjami to już nie te czasy!!!

Pulawiak
@Pablo 03.12.2016 21:33

Ludzie z kad wy te teksty bierzecie?? Moze jeszcze napiszcie ze ludzi torturuja hehe. Pracuje w tej firmie kilka lat i zlego slowa nie moge powiedziec. Wyplaty zawsze na czas, umowa o prace i zdrowa atmosfera. Jest bardzo mala rotacja i chyba wlasnie te osoby jak Pablo co mysla ze za udawanie i obijanie pieniadze beda miec to pisza. Masakra ...

Ktoś
@Pulawiak 14.12.2016 17:22

Nie pieprz bzdur że kilka lat jak umów nie przedłużają tylko zwalniają i kolejnych zaraz zatrudniają

Wielbiciel

Nie polecam nawet swoim wrogom. Firma rozwiniętą ale tylko pod siebie a pracownik tam ma robić, tyrać i najlepiej być cicho a najgorzej upomnieć się o swoje. Ogólnie PORAŻKA!!!!!!!

sam
@Wielbiciel 14.09.2016 21:26

witam możesz mi coś napisać bliżej ,miałem tam pracować ale po tym co czytam to się obawiam napisz mi na maila 72sam1@wp.pl kolega miał tam być kierownikiem ale nie wiem co się stało że nie został,co prawda jak się wejdzie do sklepu to te panie z obsługi to wystraszone

emil

Mam kolegę który tam pracuje i z tego co mówił to nie jest źle wręcz przeciwnie ciągle jakieś premie, imprezy integracyjne, pensja ok a jak zapytałem o kierownika to skwitował że wszyscy którzy są dobrzy i ogarnięci to już pracują więc z stąd maja problem w znalezieniu. złożyłem CV może będę miał okazję sam sprawdzić się okaże ile w tym wszystkim prawdy :-)

Maks

Za dobrze to chyba tam nie ma. jak widzę znów szukają kierownika produkcji, dość często pojawia się to ogłoszenie , to albo jest tak duża rotacja albo dają ogłoszenie celowo bo niby firma rozwijająca. Coś tu nie tak.

Najgorsza firma w jakiej miałem NIEprzyjemność pracować, brak słów by opisać co się tam dzieje. Pracownik który myśli o podwyższeniu pensji jest odrazu zwalniany ponieważ każdy kto tam pracuje jest na "umowie śmieciowej" albo BEZ UMOWY!!!!

obecny pracownik
@Były pracownik 07.08.2016 10:26

co za bzdura

Luka

Widzę że nadal poszukują pracowników produkcyjnych. Dziwne że jest tylu chętnych do pracy, a Oni nadal dają ogłoszenie na to stanowisko po raz kolejny. Czyżby nie mogli zdecydować się na odpowiedniego kandydata ? Tylu chętnych, a tu nic. Chyba że robią sobie kpiny po raz kolejny z kandydatów lub szukają z tytułem doktora na produkcje za minimum krajowe.

Wakat

Co za firma, już tym pracodawcom palma odbija.

Magik

Szkoda że z tytułem doktora nie poszukują bo bym złożył swoją aplikację.

Pol

Witam Od dłuższego czasu firma ta poszukuje pracownika produkcyjnego, specjalisty ds. sprzedaży międzynarodowej oraz kierownika działu. Dziwi mnie fakt że ta oferta pojawia się już od dłuższego czasu, czyżby nie mogli znaleźć pracowników w dobie bezrobocia ? Czy tylko ponawiają ogłoszenia i nic sobie z tego nie robią. Chyba że oferowane warunki pracy są powalające i nikt nie chce skorzystać z ich oferty, aczkolwiek by zostać pracownikiem produkcyjnym należy posiadać min. średnie wykształcenie czym jestem zaskoczony. Rozumiem że należy ukończyć wyższe studia by ciąć szkło na produkcji. Co za czasy. Paranoja.

Zostaw opinię o PPHU SZKŁO-LUX - Puławy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPHU SZKŁO-LUX