Sikora Andrzej Przedsiębiorstwo Budowlano usługowo Handlowe "BORAS"

Zawiercie

Opinie o Sikora Andrzej Przedsiębiorstwo Budowlano usługowo Handlowe "BORAS"

flakik
użytkownik zarejestrowany

nowy, podpowiedz mi proszę jak długo realizowali zadanie i co konkretnie było zlecane ? Chciałbym się też dowiedzieć jak liczne ekipy realizują zadania, bo może niedługo będą nowych ludzi potrzebowali.

nowy

szybko i dobrze

domi2

Współpracę oceniam dobrze, terminy dotrzymane, efekt końcowy zgodny z początkowymi założeniami. Polecam.

zleceniodawca

Przestrzegam przed korzystaniem z usług tego pana. Bardzo niesolidny, to mało powiedziane

Zostaw opinię o Sikora Andrzej Przedsiębiorstwo Budowlano usługowo Handlowe "BORAS" - Zawiercie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sikora Andrzej Przedsiębiorstwo Budowlano usługowo Handlowe "BORAS"