Artis s.c.

Gorzów Wielkopolski

Opinie o Artis s.c.

S9

Szef firmy Pan S.M. jest oszustem! Nie wypłaca pieniędzy w terminie albo nawet w ogóle ich nie wypłaca. Oszukuje na umowach pracowników. Firma ciagle zmienia nazwy, co z resztą nie dziwi, bo łatwiej ukryć wtedy swoje brudne interesy. Poza tym meble wykonywane w tej "firmie" bardzo często są marnie wykonywane, uszkodzone lub wręcz zniszczone za co odpowiedzialności również Panowie S.M oraz M.S. nie biorą, śmiejąc się beszczelnie ze swoich klientów których nabili w butelkę!

Zostaw opinię o Artis s.c. - Gorzów Wielkopolski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Artis s.c.