EM TRUCK SP Z O.O.

Rudka Kozłowiecka

Opinie o EM TRUCK SP Z O.O.

Julita

@Xyxtxy skoro uważasz, że nikogo nie obraziłeś to chociaż zastosuj się do regulaminu. A tam jest zawarte, że nie piszemy o poszczególnych osobach pracujących w firmie EM TRUCK, a samej firmie.

dobra zmiana w em trucku

em truck to firma z wizją ale bez .........

goscio

firma dno

Julita

@xyxyxy, @Matyjaszczyk przypominam, że forum ma regulamin i nie można na nim używać wulgaryzmów i nikogo obrażać. Do przeczytania tutaj: http://www.gowork.pl/regulamin. Na forum opisujemy firmę EM TRUCK , a nie jej pracowników. Proszę o merytoryczne opinie o firmie, które pomogą osobą szukającym pracy w podjęciu decyzji.

Adolf

Warsztat Najlepiej jak byś robił po 12 godzin dziennie pieniędzy nie widać tylko obiecanki

maoio

Od kilometra ile płacą do 34 groszy jest najwiecej czy zaczyna sie dopiero ten przedział? Czy teraz kogos też poszukują czy możan sie przejsc do nich i zaostawic cv może przy okazji pogadac z szefem, mieszkam niealeko zalezało by mi na pracy gdzies blisko.

obeznany

Firma dno aktualnie wychodzi ok 29 do 34 gr za kilometr zależny kto ma jakie układy. wiec tyrasz cały miesiąc i ledwo 3 koła jest. na początek umowa zlecenie, potem o prace ale na czas określony 3 lata, dopiero potem na stałe.

lolel

nawet szkoda komentować

Matyjaszczyk

Zarobki w zime jak niejezdzisz nie ma nic a w sezonie to magnes czerwony a zarobki max 3 tys zl. Edek i zezowata zona Edka banda [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] kazdy kierowca to zlodziej dla nich. A to samo Sebastian lysy Stepien w okularach edka szczur polowy kaze jezdzic na klocu jak sie sprzeciwisz to potem tydzien kary masz. A i jeszcze jch spedytorka Anka ktora nie wie co robi w tej firmie po prostu jeden wielki KIBEL nie polecam tej firmy nikomu

Matyjaszczyk

ciastek

parodia kto wypisuje takie głupoty te brednie ze jest ok umowy o dzieło zlecenie ciekawe komu nakazał wypisywać te opinie najlepsi zostają haha ciekawe czy ktoś wie ilu było tam pracowników kierowców warsztatu biura prezesów

Madagaskar

EM Truck zajmuje się Transportem lądowym drogowym świadcząc usługi na terenie całego kraju. W zasadzie ciężko na ich temat znaleźć jakieś informacje dla osób z zewnątrz. Zastanawiam się czy również świadczone są usługi za granicami naszego kraju i ewentualnie na jakie wynagrodzenie może kierowca liczyć.

man10daf

w sezonie pracuje nawet ponad 100 osób wiec jak na lubelskie to raczej spora firma.

man10daf

W sezonie zarobki niezłe jak na nasz region. w zimie trochę gorzej. Atmosfera w pracy trochę napiętą ale do wytrzymania,moim zdaniem i tak w miarę spokojnie jak na tak duża firmę. Dobra okazja do złapania doświadczenia. Z samochodami bywa rożnie większość już swoje wyjeździła ale jest też kilka zadbanych. Rotacja spora(mnóstwo nowo poznanych ludzi).

na cynglu

jak dają jeszcze magnesy ? i 3x kamień z kopalni

to ja

A kim jest ten Edek ma jakieś stanowisko władze w firmie czy tylko wykonuje jakieś polecenia pani prezes

Witam, mam nadzieję, że ludzie to przeglądają... Wylądowałeś u Domina? Uciekaj stamtąd gdzie pieprz rośnie!!! "Szef" nigdy nie wie czego chce wiecznie na wszystko narzeka a jak chcesz odejść to lekko to nie przejdzie no chyba że on chce zwolnić ciebie to tryb natychmiastowy bezproblemowy, ale w drugą stronę nie wygląda to tak miło... NIE POLECAM NIGDY NIKOMU!!!

bogdan

ej, proszę się nie zapominać i nie przypisywać sobie tytułu " pierwszego lizusa szefa" ten zaszczytny tytuł należy teraz do "Justynki"

pierwszy lizus szefa

Super praca! Chcesz więcej zarabiać - pracujesz 400godzin. Choroba lub zgon nie wchodzą w grę. Urlop w żadnym wypadku, chyba że umrzesz - tylko nie w pracy! Wymagana dyspozycyjność całą dobę. Najlepsza dla ludzi samotnych i bezdomnych - telefon w środku nocy i już masz zajęcie. Atmosfera super, do ostatniego dnia przed wypłatą, później o pieniądzach lepiej nie wspominać. Plusem jest dodatek 10zł miesięcznie na środki czystości.

zainteresowany

co wy gadacie krzykow zadnych nie ma a takie pierdoly gadaja chyba ci co edkowi zazdroszcza

Życzliwy

daj sobie spokój z ta firma masakra cały czas nerwowa i jeden wielki krzyk psychicznie ludzie nie wytrzymują (usunięte przez administratora)Auta to zadnego bym nie dopuscił do ruchu jak to Angliki dziwne ze nie iteresuja sie tym inspektozy

dd

obiecywać nie znaczy dostać

Młody

Witam jestem z rejonu Lubartowa dopiero odebrałem uprawnienia na C. Czy warto tam podjąć prace? Bo koleś, co przeprowadzał rozmowę to sporo obiecywał w sezonie mercedesy po sezonie solarkę jak to jest?

LOLO

Stabilna praca hehe

trucker

za paliwo [usunięte przez moderatora] norma 35

lub

tylko polski, skąd taki pomysł na kapitał zagraniczny ?

kibic

darek - 2011-08-18 18:04:11 Kolejna firma Domina po zarządem [usunięte przez moderatora], rotacja pracowników non stop, zarobki jak się poświęcisz i będziesz łamał wszystkie zasady czasu pracy to owszem zarobisz ale kwit (zazwyczaj zlecenie) i tak tylko na minimum więc zwolnienie czy urlop to nic nie zarobisz, no i bądź gotowy, że pewnego dnia tak czy inaczej poznasz gniew boga (domina) nawet bez powodu.HE HE boga zapomniałeś o Bogini .

lolek

... - 2012-05-03 22:38:07 darek - 2011-08-18 18:04:11 Kolejna firma Domina po zarządem Brzyskiego, rotacja pracowników non stop, zarobki jak się poświęcisz i będziesz łamał wszystkie zasady czasu pracy to owszem zarobisz ale kwit (zazwyczaj zlecenie) i tak tylko na minimum więc zwolnienie czy urlop to nic nie zarobisz, no i bądź gotowy, że pewnego dnia tak czy inaczej poznasz gniew boga (domina) nawet bez powodu.Praca sezonowa. Brak przyszłości.Super firma. Obietnice są na pierwszym miejscu oczywiście w momencie przyjęcia do pracy. Praca całkiem ok jak oczywiście jest. Siedzenie i oczekiwanie na tel. Gwarantowane. Kasa od obrotu im więcej jeździsz tym więcej dostaniesz plus oszczędności .

...

darek - 2011-08-18 18:04:11 Kolejna firma Domina po zarządem [usunięte przez moderatora], rotacja pracowników non stop, zarobki jak się poświęcisz i będziesz łamał wszystkie zasady czasu pracy to owszem zarobisz ale kwit (zazwyczaj zlecenie) i tak tylko na minimum więc zwolnienie czy urlop to nic nie zarobisz, no i bądź gotowy, że pewnego dnia tak czy inaczej poznasz gniew boga (domina) nawet bez powodu.Praca sezonowa. Brak przyszłości.

darek

Zostaw opinię o EM TRUCK SP Z O.O. - Rudka Kozłowiecka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EM TRUCK SP Z O.O.