Zakład Usług Drogowo-Budowlanych "SEDRÓG" Serafin Piotr

Suchedniów

Opinie o Zakład Usług Drogowo-Budowlanych "SEDRÓG" Serafin Piotr

lrapks

Jeśli są jakieś opóźnienia w wypłatach @hejok to nie duże, najdłużej chyba tydzień się czeka, no ale wiadomo budowlanka i namieszane z tymi kontraktami, ale ważne, że samo zatrudnienie odbywa się na zasadzie umowy o pracę, na czas określony, na początku

paweł

ja też pracowałem u niego prawda jest wymagający ale mnie nigdy nie oszukał fakt nienawidzi pijusów i ich z miejsca wywala ale ogulnie pracowało się tam fajnie troche było ciężko ale płaci tak jak napisał wyżej kolega

bartek

co ty gadasz człowieku ja pracowałem w tej firmie przez 2lata i nigdy nie było takiej sytuacji .prawda jest tam ciężko,ale w 5 osób robią tam chłopaki cuda ,co innych firmach potrzeba 10 osób.nigdy nie oszukał mnie zawsze płaci na czas zarobki 2000 do3500tysprawda są czasami opużnienia jak w innych firmach ale nie duże .nienawidzi tylko pijusów i się pozbywa ich, może też takim byłeś i cię wywalił ,a teraz piszesz głupoty .jest wymagający ale takie jest urok mieszkania i pracowania w naszym państwie.jeszcze jedno ja też się z nimpokłuciłem ale powiedział że jak się uporam moimi problemami mogę wrucić.zeby wszyscy byli tacy pracodawcy jak serafin piotr to będzie ok

Uczciwy

Pracodawca chamski,podły a do tego świnia(kto pierdzi przy pracownikach)i traktuje ludzi co na niego pracują jak śmieci..nie polecam

Zostaw opinię o Zakład Usług Drogowo-Budowlanych "SEDRÓG" Serafin Piotr - Suchedniów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Usług Drogowo-Budowlanych "SEDRÓG" Serafin Piotr