Fawid Sp.z o.o.

Wieluń

Opinie o Fawid Sp.z o.o.

Dokładnie, post bez argumentacji, nadaje się do niczego! Ile zarabia się na starcie w Fawid? Pensja wpływa na czas, czy są opóźnienia typu 2-3 dni? Istnieje może system nagród, jak karnety, bony lub premie pieniężne?

Klient

co cię tak zbulwersowało ,moim zdaniem trzeba uzasadnić swój wpis,bo inaczej jest do niczego i brak mu wiarygodności

Klient

nie rozumiem negatywnych opinii na temat tej placówki ,nie są podawane żadne konkrety,widać,że piszą to zawistni i mali ludzie.Moim zdanie trzeba trochę poprawić niektóre sprawy ale jak na mój gust jest niezłym poziomie

www

jak najdalej od nich

o

jak najdalej

klijent

omijajcie tę firmę szerokim łukiem

Alex

serdecznie nie polecam.

Zostaw opinię o Fawid Sp.z o.o. - Wieluń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fawid Sp.z o.o.