Opinie o Handel Produkcji i Usług ,,NOVEX'' w Racibórz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Handel Produkcji i Usług ,,NOVEX''. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Handel Produkcji i Usług ,,NOVEX'' o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Handel Produkcji i Usług ,,NOVEX'' w Racibórz

Artur Nowy wpis

Hej, mam wrażenie ze ta cisza jest spowodowana tym, ze firma już nie istnieje. Co myślicie ?

Administrator Nowy wpis

Ktoś z Was obecnie pracuje w Handel Produkcji i Usług ,,NOVEX''? Na jakie warunki zatrudnienia można liczyć? Co możecie doradzić osobom zainteresowanym pracą w tej firmie?

Lol Nowy wpis

Firma Novex kończy swój żywot na rynku. I chwała im za to.

Czarek Nowy wpis

Co słychać w firmie? Taka cisza, cos się zmieniło. Ostatnio narzekaliście.

nika

Sprzedają śmierdzące mięso, szczególnie na ul. Książęcej.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Handel Produkcji i Usług ,,NOVEX'', to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Pentester
COI - Centralny Ośrodek Informatyki
logo firmy Cloud Data Architect
P&P Solutions Sp. z o.o.
logo firmy Grower, Specjalista ds. uprawy roślin
Stężyca
JMP Flowers Grupa Producentów sp z o.o.
pepe

Szukają kierowcy. Co on tam ma robić i ile zarobi?

Ala

Lup i majki to chyba pracownice biura które nie maja pojęcia w jakich warunkach pracują sprzedawcy. Zapraszam do pracy w sklepie. Ja pracowałam 3 lata i to była najgorsza praca jestem szczęśliwa ze odeszlam

bercia

Dyżury? dorobić? co za bajki. Pracujesz w niedziele za normalna stawkę bo to dzień do odebrania, tyle że nie wiesz kiedy bo brak pracowników wiec miesiącami zbierasz nadgodziny, Rekordzistki mają po 80-100 i nie ma mowy o dorabianiu. najniższa krajowa bez nadgodzin.Chętne? tu nikt nie pyta czy chcesz, to normalny dzien pracy tyle że 12 godzin, i tyle. Reszta opinii to prawda wystarczy zobaczyć na ogłoszenia o pracę tam się nie da pracować.

lola

W NIEDZIELE PONOĆ 12 h SIĘ PRACUJE ? TO NIENORMALNE...

była pracownica

Nie trzeba mieć dobrej psychiki żeby pracować w tym miejscu. Wyzywanie od kretynów, częsty brak czasu na przerwę śniadaniową, brak wolnych weekendów, niepewność zatrudnienia, bo po 10 latach nie przedłuża się umowy, poganianie bo personelu mało,a pracy ogrom, odpowiedzialność materialna, a sklep samoobsługowy wiec manka. trzeba być bardzo zdesperowanym żeby tam pracować.

Odeszlam bo krzyki na personel to w tym miejscu norma, ciągłe poganianie straszenie brak szacunku dla pracownika którego traktuje sie jak idiotę i zlodzieja

ala

Bardzo ciężka praca w fatalnych warunkach za najniższą płacę.

ania

Ja musiałam odejść bo jestem za stara a umowa na 10 lat, w sam raz by wyrzucić przed emeryturą. Bardzo niska płaca warunki ciężkie nie polecam, pracowników traktuje się jak niewolników.

kasia

pracowałam tam blisko 18 lat i kazano mi odejść, bo jestem za gruba

oki

[usunięte przez moderatora] Wszędzie kamery skierowane nie na półki ale na pracowników. Wystraszony personel, powtarzający do klientów chyba z góry ustalone regułki. Drogo.

Zostaw merytoryczną opinię o Handel Produkcji i Usług ,,NOVEX'' - Racibórz

Handel Produkcji i Usług ,,NOVEX''
1.2/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Polna 5
    47-400 Racibórz