O.S.M „Rokitnianka” Szczekociny

Szczekociny

Opinie o O.S.M „Rokitnianka” Szczekociny

Marcin

Mogę dużo powiedzieć o tej mleczarni nie mam zarzutu do ich produktuw wychowałem się od dziecka a nawet praktyki miałem paręnaście lat temu załoga super Pozdrawiam

sli

ta firma to spora spółdzielnia mleczarska, jej nazwa pochodzi od miejscowości jak widze, a naprawde jest to dobre miejsce na tego typu działalność, ma się wtedy gwarancje jakości, ze wszystko jest natuaralne i ekologiczne, a o to niestety coraz trudniej jest.

krowka

Ciekawe kto dosypal trutke dla szczurkow do mleka?

Zostaw opinię o O.S.M „Rokitnianka” Szczekociny - Szczekociny

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie O.S.M „Rokitnianka” Szczekociny