Opinie o SciTeeX Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie SciTeeX Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie SciTeeX Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SciTeeX Sp. z o.o. w Warszawa

Pytanko

Czy firma (odział w Warszawie) oferuje umowę o pracę? Jeśli tak to jak długi jest okres próbny?

@Pytanko

3 miesiące okres próbny i umowa o pracę. Zawsze umowę przedłużają

Obcy2020 Nowy wpis
@Kasia

Czy po okresie próbnym stawki w górę? Jak z premiami? Czy można pracować zdalnie?

Obcy2020 Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 3 dni.

Jakie są stawki w firmie Scitex? Czy są premie? W jakiej wysokości? Czy po okresie próbnym można liczyć na wyższe wynagrodzenie? Aplikuje na stanowisko konstruktor. Chętnie dowiem się więcej od tych którzy mieli coś do czynienia z tą firmą .

przejezdny Nowy wpis

faktycznie atmosfera jak na marsie. pracuje sie nieprzyjemnie, robota okropna. Nie polecam nikomu

Yealink Nowy wpis

Witam, jak wygląda praca w zespole IT ? Jest ogłoszenie Młodszy Administrator IT w lokalizacji Kłoczew, pytanie o atmosferę i na jakie zarobki może liczyć informatyk?

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w SciTeeX Sp. z o.o. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Koordynator Projektów?

SciTeeX Sp. z o.o. szuka kogoś na to stanowisko projektant. Ktoś wypowie się o pracy tutaj?

Nestor

Byłem na ładunkach w sciteex, Masakra, latają, towaru nie ma, jest, lądują przekładają .... Chodzą jak chcą. Ostatnio byłem 6 h na załadunku !!!!! Powiedziałam swojemu szefowi że więcej nie kręcę tam kursu.

Magda

No tak, znajomości znajomościami... Ale to się odbija na firmie.. magazyn ma bałagan,. nie ogarnia dostaw i wysyłek. Kierownicy grają razem i zatajają błędy pomyłki stopki.a wszystkie wtopy później wyjdą i wychodza.chłopaki na montażu "siedzą i się nudzą " bo brakuje elementów do składania. A firma byli za delegacje.

Sedor

witam. staralem sie na jedno ze stanowisk w tej firmie, ale niestety bez znajomosci nie mam szans wola swoich zatruniac. mama, siostra, szwagierka.. heh . aby im to na dobre wyszło.

Pracowita
@Sedor

No raczej ????mężowie pracują żoneczki siedzą i stołki grzeją ???? nie masz pleców nie masz wejścia

Ktoś tu wspomniał o tym, że podobno nie patrzą na wiedzę czy doświadczenie a zatrudniają bliskich. Tzn., no rozumiem, że statystycznie ktoś taki może się trafić ok, ale jak to w praktyce wygląda? Ile osób z zatrudnionych jest bliższych a ile spoza tego grona?

Mateusz
@Ewa

Statystycznie to jest tak że jak pani pójdzie z kotem na spacer to macie po 3 nogi :) Mogę wymieniać nazwiskami będzie prościej. Ale skoro szefy tak pozwalają to niech się nie dziwią później że robota nie jest na glanc cacy. Jedna osóbka nie da rady za resztę ogarniać.

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie SciTeeX Sp. z o.o.?

W zależności od stanowiska pytania. Najlepiej przeczytać stronę internetową firmy.

Jank

Jestem osobą współpracująca, coś pomiędzy pracownikiem a klientem. Wyjątkowo trudny partner. Mało transparentności, szef Armnd to manipulant z uśmiechem na gębie jakich mało, luz blus, ale na końcu brutal. (usunięte przez administratora) Mimo to trzeba współpracowąć, życie Panie. Podobało mi się o atmosferze na jak na Marsie. I o alkoholu bez bandelori. No jak to kto to robił? Armnd! Jego styl . Mogło by być z tego wiele, ale mieszanka genetyczno-kulturowa prezesa niestety ukazuje swoje najgorsze cehcy.. Szkoda. Zdaje sie ze biznes stoi w pmiejscu, dotacji nabrali to jakoś przędą.

?

@GalAnonim to znaczy że będą szukać pracowników, skoro część załogi zwolnili?

Kacper

@praocwnik a telefon służbowy ?

Wiecie czy SciTeeX Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Tak

Jakie są warunki na stanowisku Serwisant?

@Nowy

W trasie od poniedziałku do piątku albo i dłużej. Warunki pracy przyzwoite. Finansowo - zależy co sobie na rozmowie wynegocjujesz.

Zosia

Czy pracują tam kobiety?

@Zosia

Tak

Witek

Nie każdemu może odpowiadać praca bo to nie jego zainteresowania. Firma ma dobre opinie i nie musi się wszystkim podobać wystarczy, że część osób ją chwali.

Ret
@Witek

Pewnie, że ma dobre. W końcu sama je sobie pisze.

Maxi
@Witek

Ciekawe za co chwali?!

@Maxi

Masz inne zdanie o pracy w tej firmie? Szukam rzetelnych informacji na temat warunków zatrudnienia, dlatego też chciałbym ustalić, czy warto tam aplikować. Może zechcesz mi pomóc i wyrazić swoje zdanie w tym zakresie?

Inny
@Andrzej

Na jakie stanowisko/dział zamierzasz aplikować?

Czy w SciTeeX Sp. z o.o. panuje luźna atmosfera?

GTX1060ti

Wszystko zależy od działu. Np taka lakiernia: krzyki, przekleństwa na pracowników, pracownicy "różnego kalibru" ale wypłaty przyzwoite. Utrzymanie ruchu to kłutnie przełożonych z podwładnymi na halach produkcyjnych. Jeden kierownik stary z demencją a drugi dopiero się wdraża.. pracownicy tego działu nie do końca się lubią. Na laserze tez ciekawie. O podwyżkach mówi się w 4 oczy. Wypłaty bardzo zróżnicowane. Nikt nie wie ile ten drugi dostaje. Jeden ostatnio aneks podpisywał na dachu samochodu na parkingu. Potem go zgubił przrd bramą i dym był wśród pracowników bo starsi z większym doświadczeniem są pomijani i w końcu odchodzą. Szef w złości zwalnia czasami ludzi za nic. Leżał jakiś papierek koło kosza. W tym miejscu szef spodkał przechodzącą młodą pracownicę wprowadzającą system S5. Wyleciała za to że go nie zauważyła i nie podniosła. Żadnej nagany czy po premii- od razu OUT. Wózkowy tak samo wyleciał bo trafił na Armanda przy krzywo postawionej palecie. Na montażu jest znośna atmosfera, ale zarobki marne..

Welder

Na spawalni trochę lepiej teraz. Przynajmniej nie szykanują, że "30 podań na twoje miejsce jest. Jak się nie podoba to wypad" ale chyba tylko dlatego, że ludzie przestali tu się starać o pracę. Zarobki od najniższej krajowej na pomocniku do kilku tys. dla tigowców. Atmosfera na dziale to rywalizacja.. Jest kilku wymiataczy, którym reszta zazdrości.. Na bezinteresowną pomoc cięzko liczyć. Jak chłopaki nawet widzą, ze robisz źle to nic nie powiedzą tylko czekają aż będziesz ciął i poprawiał kilkugodzinną robotę...

Maxi

Tam jest jak na Marsie... Nie ma atmosfery. Chcesz sie przekonac to zatrudnij sie tam. Pracowalem tam i wiem jak bylo.

Bartosz

Przy samych negatywach firma osiągnęła opinię bardzo dobrego pracodawcy. Dla mnie to jest co najmniej dziwne!

Public relations
@Bartosz

A jak ci się wydaje, komu firma zawdzięcza to, że ma więcej ocen na 5 gwiazdek, niż pracowników?

Aldo Rine
@Bartosz

Najlepsze były paczki świąteczne. Pasztet, miód i nalewka i co najlepsze bez banderoli. Ciekawe kto robił ten trunek. może na spirytusie z Czech :). takie paczki dla pracowników to wstyd. Zamiast im pieniądze dać to takie coś. K...A. Kiedyś paczki dla dzieci były. Teraz już nic. Porażka ha ha ha ha

Atuu

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Brak jasnej ścieżki kariery. Zamknięta klika. Podcinanie skrzydeł co lepszym pracownikom. Zarobki z przed dekady.

Zostaw merytoryczną opinię o SciTeeX Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w SciTeeX Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SciTeeX Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SciTeeX Sp. z o.o.?

SciTeeX Sp. z o.o.