Opinie o Malbox Szymon Kalinowski w Olkusz

Malbox Szymon Kalinowski
2 125 118 5 1
zalmam

Poprzyjmowali jakieś pajacostwo zwolnione z plastmetu. Szefostwo stopy im całuje, nosie na rekach a nikt sie nie zastanowil dlaczego zostali zwolnieni Świat sie konczy teraz odpady z plastmetu sa wazniejsze niz starzy doswiadczeni pracownicy ktorych juz od dawna sie tu nie szanuje

Tak8Nie18
praser
@zalmam

I wielki ustawiacz G.C. tylko sie lansuje co to zniego za fahowiec a tylko łapy w kieszeni i bajerka . to sa ci fahofcy z plastmetu. A strego pracownika już się niedocenia i powiedzą jak ci nie pasuje to droga wolna....

Tak13Nie13
Heiko
@zalmam

100% sie zgadzam, już widze ten rozwój malboxu z tą kupą odpadów, opłacanych 3x lepiej niż stara załoga. Ale jak kierownictwo płytkie to sie tak dzieje. Szkoda gadać.

Tak3Nie12
zbychu
@Heiko

Czyli co? Płacą tym nowym więcej niż nam? Tyle lat pracy i mam zarabiać mniej niż nowi? Tak wygląda szacunek i wdzięczność za tyle lat pracy i stracone zdrowie?

Tak1Nie3
wrrrrr
@zbychu

Jasne że płacą im więcej! Kto normalny by tu przyszedł do roboty za te głodowe pensje!

Olek
@zalmam

Ciekawe ile ci nowi i wspaniali tu zabawią jak się pokapuję jak ich szefostwo w butelke nabije. Życzmy im szczęścia może chociaż oni dostaną to co szanowne kierownictwo obiecuje podczas rekrutacji.

(Lolo)
@praser

g.c. ustawiacz? Z tego co ludzie mówię to dyscyplinarkę za BHP dostał zanim do nas trafił taki z niego ustawiacz

Tak5Nie7
Elo
@(Lolo)

Sami tacy tu przychodza

@zalmam

Dlaczego zostali zwolnieni powiadasz? A może inaczej dlaczego się zwolnili, odpowiedź jest prosta pieniądze i nie wierzę że gdybyś ty czy inny pracownik malboxu dostali ofertę przykładowo 500 PLN więcej za tą samą prace 5 dni w tygodniu a nie 6 to nie zmieniłbyście pracy ? Bo ja w to nie wierzę. I bardzo nie ładnie że nazywasz innych ludzi odpadami , sam mam sytuacje w swoim zakładzie że przyszli nowi i dostali więcej, owszem jestem o to zły ale nie nazywam ich odpadami, troszkę szacunku dla drugiego człowieka

Tak13Nie1
ananas
@Xxxx

Szacunku? W tej firmie to go nigdy nie było i nie będzie. Kierownictwo tylko ludźmi pomiata i atmosfera w pracy przy tym jest tragedia Przychodzisz na swoją zmianę i od samej bramy ci się nie chce żyć.

Tak2Nie2
Ola
@ananas

Istne łagry

@ananas

Zawsze można zmienić pracę, dziś jest jej dużo także w zawodzie cnc ;-) jak się umie postawić na swoim i ma się cele to się je dostanie. Dostałem ofertę pracy z innego zakładu i powiedziałem jak człowiek do kierownictwa słuchajcie dostałem tyle i tyle w innej firmie zostanę jeśli dacie mi conajmniej tyle... I w przeciągu 3 dni dostałem podwyżkę ;-)

@Xxxx

No chyba że nie robicie swojej roboty z poświęceniem i dokładnością to tu już nic nie pomoże ;) bo powiedzmy sobie szczerze robisz coś dobrze to bezproblemu dostaniesz godziwe wynagrodzenie , taka polityka jest w wielu firmach.

tata
@Xxxx

Jedyna opcja dostać podwyżkę w tym malcyrku to (usunięte przez administratora) wypowiedzeniem i wtedy szefuńcio za tobą gania prosząc żebyś został i sypiąc piniędzmi. Zero szacunku dla pracownika. Jak się prosiłem o podwyżkę miesiącami nic. Jeden papierek i wszystko się dało

Fachowiec
@zalmam

To pajactwo o którym piszesz nie zostało zwolnione lecz sami odeszli... Słysząc o fachowcach w malboksie to szacunek dla kadry że mając takich jeszcze istnieje:) Z drugiej strony wasza firma musi dobrze zapłacić za nasze uslugi by uzyskać wymierzony cel..W innym razie nikt więcej z pośród fachowców nie będzie zainteresowany pracą.. My oczekujemy wynagrodzenia 4 tys netto plus na początek bo wiedza kosztuje a jak się nie cenisz to masz jak masz....

Fil
@praser

U nas jest jeszcze dwóch panów Calików nie chcecie do kompletu taty i brata dopiero robota będzie szła!!!!

Prim
@Fil

Kolego Fil, jeżeli masz coś do Calikow i jestes taki odważny i w ten sposób piszesz, to zapraszam na rozmowę. Czekam..mam nadzieję, że mam jaja

Prim
@Fil

Masz jaja? Wiesz gdzie jestem...

Olga
@wrrrrr

A jakie proponują wynagrodzenie na początek? I jakiego wymagają doświadczenia?

buka Nowy wpis
@Olga

nic nie proponują, jedna z tych firm w której wynagrodzenie to temat tabu, jak powiesz wystarczająco niską kwotę na rozmowie kwalifikacyjnej to dostaniesz pracę, a jak masz doświadczenie i się cenisz to zapomnij o tym zakładzie...

Edzio Nowy wpis

czy malbox zatrudnia osoby niepełnosprawne?

buka Nowy wpis
@Edzio

w pierwszej kolejności ; )

Edzio Nowy wpis

witam wszystkich,jestem osobą niepełnosprawną,mam pytanie,czy warto iśćdo pracy do malboxu

gg

Przerażające jest to co tu ludzie wypisujecie. Jak jest tam tak źle to czemu nie zgłosicie do PIPY i do sądu pracy??? Bo wam się nie chce ? Ludzie jak by w rzeczywistości tak było jak opisujecie to macie wygraną sprawę i wiem to z własnego doświadczenia tylko jest podstawowa kwestia albo wam się nie chce albo specjalnie wypisujecie głupoty

gość66
@gg

A może po prostu ci ludzie cenią sobie spokój i zdrowie psychiczne - dlatego nie chcą chodzić po sądach itp.

Ranking
  1. olx.pl 3 303 344
  2. pracuj.pl 2 979 558
  3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Użytkownicy czekają na odpowiedź 41 dni.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Malbox Szymon Kalinowski?

qwerty

Ja jako kilkunastoletni pracownik pracownik MALBOX mam taka uwagę do kierownictwa i zarządzających każdy koń ciągnie do pewnego momentu a później już żaden bat nie pomaga a jak zostanie sam woźnica to woź już nie pojedzie

Tak4Nie
Olga
@qwerty

Podpowiedz proszę na ile zmian jest praca i na jaką stawkę można liczyć rozpoczynając pracę w Malbox?

@Olga

Pracuje się na dwie zmiany małymi wyjątkami pojedyncze osoby pracują na noc , ostatnio soboty są wolne ale myślę ze to się zmieni a co to do płacy to zależny na jakim stanowisku ale ogólnie to szału niema

obserwator

w malboxie jest specyficzny klimat..praca jest ciężka a rygor jest na każdym kroku..z każdym dniem coraz większy..każda firma dąży do optymalizacji zysku, ale malbox zapomina o tym że to tego potrzebni są ludzie, którzy tworzą tą firmę, ci zwykli pracownicy produkcji...plus dostaje mistrz Mirek za prowadzenie swojej zmiany, minus ci wszyscy co chcą się wybić tym że donoszą na innych..

Tak4Nie
Babcia

Pracowałam w tej firmie. Po umowie o pracę na okres próbny otrzymałam umowę o pracę na czas określony na 3 lata a za miesiąc po wręczeniu mi tej umowy otrzymałam wypowiedzenie. To są dranie. Wypowiedzenie wręczyła mi gruba (usunięte przez administratora) główna księgowa i kadrowa a na pytanie dlaczego odpowiedziała mi taka jest decyzja szefa. Miałam grupę niepełnosprawności dzięki której mieli 1725 zł zwrotu. Kazali mi pracować 8 godzin chociaż obowiązuje mnie 7 godzin. To są gady i wykorzystywacze. Dobrze że istnieją takie choroby jak rak i tego tym gnojom życzę pracodawcom i wszystkim osobom w księgowości i w kadrach czyli wszystkim zarządzającym

szok
@Babcia

Aż przykro się robi po przeczytaniu twojej historii. Jak można tak ludzi traktować? Sami padną ofiarą swoich czynów prędzej czy później.

Babcia2
Nazwa działu: Finanse
@Babcia

Kiedy Ciebie zwolnili - w tym roku? Można wiedzieć jaką miałaś stawkę w księgowości?

@Babcia2

Bardzo przepraszam, ale takich odpowiedzi nie muszę udzielać. Napisałam dużo, a każdy ma prawo sam podjąć decyzję, czy się zatrudnić w tej firmie, czy nie.

Karol

Niezbyt pozytywnie oceniacie firmę, przymierzam sie aplikować i muszę to przemyśleć.

Kinga
@Karol

Podejmij męską decyzję Karolu :-)

@Karol

Ja nie polecam jak nie przymierasz głodem to szukaj czegoś innego

rekruter
Nazwa działu: Produkcja

Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej. Żeby się pojawić obiecują cuda, na rozmowie okazuje się że to co naprawdę oferują to mniej niż mam teraz ale za to z obietnicą totalnego braku możliwości rozwoju... wszystko tu aż od samej bramy pachnie niespełnionymi obietnicami. A teraz najlepsze: tak naprawdę to nie oni zatrudniajà tylko zatrudnia jakaś agencja i podstawia im ludzi do pracy! Oszustwo jakich mało a wszystko okazuje się dopiero pod koniec rozmowy kwalifikacyjnej prowadzonej w stylu „my cię wyruchamy a ty się wypnij” Jak ktoś nie ma do siebie szacunku to polecam przyjść tu do pracy będzie się tu czuł jak w domu...

Tak2Nie3
Operator
@rekruter

Dokladnie, tez mi zaproponowali zatrudnienie trzez agencje. I juz wiedzialem ze nie ma sensu sie tam pchac

Tak3Nie1
Głos rozsądku
@Operator

Obiecują gruszki na wierzbie a po 1,5 roku zmieniasz agencje lub Ci dziękują .........

Prasowy
@Głos rozsądku

Tak to jest jak prywaciarz chce oszukać na podatkach i robi zakład pracy chronionej a praca ciężka jak cholera - który niepełnosprawny jest w stanie przerzucać to żelaztwo przez prasy???? Ja po dniówce padam z nóg a grupy inwalidzkiej nie mam... Ciekawe kiedy skarbówka się pokapuje i zamknie prezesostwo w pierdlu za te przekręty!

Ślusarz międzynarodowy...
@rekruter

Witam serdecznie Jestem slusarzem narzedziowy z doświadczeniem dość dużym w procesie budowy narzędzi. Czy pomimo tych negatywnych opinii ktoś rozsądny może się wypowiedzieć w kwestii zapotrzebowania na takie stanowisko? Plastmet to duża firma o dużych możliwościach ale czy Malbox może i ma warunki by zaoferować coś interesującego? Moje wymagania nie są duże co chodzi o finanse dolna granicą jest dochód miesięczny w wysokości 5300 zł netto za 168 godzin.Wiem może dla was to wirtualna pensja ale ja oczekuję zapłaty nie za mój wygląd czy świadectwa ja oczekuję otrzymać wynagrodzenie za moją wiedzę i doświadczenie..Jeżeli czyta to zarząd jestem gotów na podjęcie rozmów w tej kwestii..

Rolka
@Ślusarz międzynarodowy...

Dziwię się że wogóle bierzesz pod uwagę tą firemkę... kombinowane umowy, cuda na kiju... Lepiej wybrać każdą inną firmę. Jeżeli chodzi o twoje oczekiwania to życzę powodzenia, tutaj nawet kierownictwo tyle nie zarabia patrząc po ich kompetencjach - takiego zestawu tumanów jeszcze nigdzie nie widziałem. Tak że wal śmiało i wskakuj na tonący okręt.

pozdro Przemo
@Ślusarz międzynarodowy...

Raczej szanujacy się pracownik nie zagaduje zarządu na forum, ponieważ ONI nie czytają takich propozycji w takich miejscach

TEX

Nie czepiać się ustawiacza G.C !!!! Pracowałem z nim, fachowiec z niego zacny.

Tak3Nie2
solarz
@TEX

Może ci coś obiecał ,że tak bronisz gościa ..... Na mieście każdy wie co to za typ.... FILOZOF :-)..hahhaha

Tak4Nie2
Luk
@TEX

Ha ha dobrze napisane!!! Fachowiec z niego zacny!!!!

Kolega
@TEX

(usunięte przez administratora) typ się sadzi jakby był najmądrzejszy! Skąd on biorą takich aparatów? Ta firma schodzi na psy!

Aparacik
@Kolega

Aparaty spod ciemnej gwiazdy :))

Mati
@Aparacik

Nie wiem spod jakiej gwiazdy ale pachnie to czymś mocniejszym niż alkohol... To już koniec tej firemki jak zaczynają przyjmować uzależnionych i to niekoniecznie od alkoholu...

@solarz

To widocznie jest lizus a oni lubią takich co się wślizgują do ich (usunięte przez administratora) wazeliniarzy

TEX

Plastmet w ostatnich latach tak odjechał Malboxowi, że stawianie tych dwóch firm obok siebie to jest wielkie nieporozumienie. Ostatni ruch w internecie ma niby zmienic ta opinię, ale to się nie uda. Kto pracował w jednej i w drugiej firmie wie o co chodzi. A gmina Olkusz jest mała....

jacko
@TEX

Co ty wypisujesz za brednie? Całe życie w malboksie robie i jestem zadowolony - firma na najwyższym poziomie!

Tak1Nie6
hhkkll
@jacko

To chyba twój problem to brak porównania. Za długo robisz w tym (usunięte przez administratora) i nie masz porównania. Idź zobacz jak jest gdzie indziej i dopiero coś powiedz.

Jegomość
@jacko

A którą masz grupę?

mrok
@Jegomość

Skoro jeszcze tu pracuje to musi mieć pierwszą :) Pozostałych przyjmują tylko przez agencję pracy tymczasowej! Żenada, idziesz na rozmowę i dowiadujesz się że zatrudniony to może i będziesz ale nie u nich tylko w agencji pracy! Jedna wielka ściema i traktowanie ludzi jak śmieci które można w każdej chwili wyrzucić!!! Nie polecam tego bajzlu!

AA

Firma Malbox w Osieku to totalna porażka, jak tu być normalnym jeśli firma ma 3 brygadzistów, 2 mistrzów i 2 kierowników. Dokuczają pracowników na każdym kroku, przyjmują narzędzia od klienta w takim stanie że się płakać chce, a jeszcze do tego mają jakieś wymagania, gdzie sens i logika. Każą pracować w święta a jeśli komuś coś się nie podoba to brygadzista Artur karze (usunięte przez administratora) do domu, no takie podejście to daleko się zajdzie. Każdy niech się zastanowi 50 razy zanim tu przyjdzie, maszyny ledwo działąją, ludzie spoko, ale nadzór chyba nie wie co robi.

Tak9Nie3
qwerty

Jak ci biedacy z plastmetu się pokapują gdzie trafili to ten co im polecił malbox będzie miał wielki (usunięte przez administratora)

koksi
@qwerty

To chyba tej sikorce będą musieli nastukać. Gość to chodząca ściema, Chłop nie wie co robi. Nie wiem jak szefostwo go toleruje.

Herman
@koksi

Jak się gość podstawia i łyka dobrze to za nieróbstwo można kasować pensyjkę( usunięte przez Kierownika M.S.)

AutoMac

Kierownik Tomasz B. Kawał gnoja nie szanuje ludzi zmuszają chodzić w soboty i w święta takie jak np 1 czy 3 maj mówili że to zwykły dzień a produkcja ma isc 24 na dobę A i ten michal S. To dostał awans chyba przez lizanie (usunięte przez administratora) tokajowi, cwaniakuje a nic nie potrafi wymyślić

antena
@AutoMac

Sikoreczka to tylko szumu wokół siebie narobi a tak naprawdę to się tylko (usunięte przez administratora) Cały ten (usunięte przez administratora) się niedługo posypie, co mądrzejsi już uciekli a reszta już spakowana

xyz

nie polecam

Byly

Z rozumi charakterami hahaha Emeryci rencisci i polmozgi ktore tu przyszły bo nie przypuszczaly na co sie piszą. Im szybciej się stad wieje tym lepiej. Ja przeszedłem dobkonkurencji i nie zaluję, o niebo lepiej Pozdrawiam kolegow z malboxu ktorzy dalej toleruja upokarzanie glodowe pensje i brak petspektyw

@Byly

Szefostwo to nieudaczniki i jakichs pajacow zatrudniaja

Yhu
@Nk

Bydło z plasmetu przyszło i myśli że jest lepsze

Tak1Nie4
Iqoos

Jakie jest wynagrodzenie w tej firmie? Jaka jest atmosfera ? Czy weekendy są wolne ? Z góry dziękuję za odpowiedź ;)

Tobias
@Iqoos

Weekendy zazwyczaj są szybkie. Trzeba szybko zasuwac

Bolo
@Tobias

Wynagrodzenie super nie przechwalisz nie wiem co z kasa robić, a atmosfera też spoko leże przy prasie kiero podaje zimne piwko a w w przerwie papierosek , wystarczy ,ze się odbijesz na bramce to już spoko dla szefa. A weekendy to sa wolne zawsze mówie ,że nie przychodzę a kiero spoko nie musisz i życzy spokojnego i pogody. Polecam

Hk
@Bolo

Jutro odbieram jacht na który zarobiłem w jeden miesiąc. Mam 3 baseny i już nie wiem na co kasę wydawac

karierowicz
@Hk

A czy ja również zarobię na obiecany mi przez szefuńcia odrzutowiec? Ile miesięcy na to muszę pracować?

Jup
@karierowicz

2 miesiące i już Cie odrzuca :)

Byly pracownik

Malboxu jako, zakładu pracy nie polecam w żadnym przypadku, kierownictwo czepia się wszystkiego majster jeszcze gorszy szczególnie Artur. K który pastwi się nad pracownikami. Jezeli macie wybór to nie stawiajcie na Malbox, pracownika mają w (usunięte przez administratora) a gdy przyjdziesz z problemem to powiedzą "droga wolna"

@Byly pracownik

Źle pod tym katem wv malboxie

anonymous

co trzeba tam zrobić żeby się dostać tam do pracy

@anonymous

Zacząć jeść mniej. Później nie będzie cię stać na buleczki

Kora555l

Czy wy też zauważyliście że nasze pełne przenikłości kierownictwo (usunięte przez administratora) Zamiast dać ludziom podwyżki i premie to (usunięte przez administratora)prawdziwe opinie o Malboksie

Olo
@Kora555l

Kierownictwo maduzo kasy a reszcie nie dadzą

ja
Nazwa działu: Produkcja

CZY SA PRZYJECIA DLA KOBIET?

Dzidek

Sam majster każdą sprawdza czy się nada do pracy ????

lala
@Dzidek

No baaa - na nocnej zmianie za prasami

Elo

Kler w wydaniu Olkusz hava

CNC

Witam operator CNC z Plast-metu na jaką stawke może u was liczyć ?

Henio
@CNC

Stawke głodową innej nie zapłacą

Trox
@CNC

Pare groszy wiekszą niż masz żebyś się zdecydował a potem musisz sie do niej przyzwyczaić bo zostaniesz z nią na długoooo. Pytanie o podwyżki uprzedzam śmiechem hahahahahah Wiem bo niestety sprawdziłem na własnym przykładzie

mk

Bardzo niskie zarobki dla specjalistów przy sporych wymogach. Nieprzyjemna atmosfera "maglowania" podczas rekrutacji. Wertowanie i przeglądanie wszystkich dokumentów. Wrażenie dość negatywne.

Tak12Nie
Prawy
@mk

Ciągle to samo kierownictwo nic nie robi żeby ludzie nie perzymierali glodem

palladyn

Witam! Mam duże doświadczenie na wózkach czołowych jak i wysokiego składowania na jakie zarobki można liczyć i jaka jest atmosfera w waszej firmie ???

Tomtom
@palladyn

Zalezy czy przed czy po wyplacie. Po jest lipa bo wszyscy w żałobie

Oxi

Praca spoko ludzie z różnymi charakterami płacą nie najgorzej

@Oxi

2100 na rękę to jest żałosne

Tomtom
@231

2100? Chyba jak se złom w kieszeni wyniesie sz I policzysz

robert

Firma jest Super płaci wypłaty zgodnie z umową nadgodziny są płacone co do jednej minuty , monitoring jest 24 H na dobę aby pracownicy czuli się bezpiecznie w zakładzie . Szkolenia są wykonywane co dwa tygodnie dla pracowników . Paczki dla pracowników są zawsze na święta duże talony pieniężne wszyscy pracownicy mają jak w bajce. (usunięte przez administratora)cały czas myśli o Nas opiekuje się nami jest jak ojciec mało jak ojciec , dziadek i mamusia razem wzięci jest naprawdę super. W żadnym zakładzie w Polsce nie ma tak dobrze jak tutaj .

Tak1Nie5
sok marchew brzoskwinia jabłko

Witam, czy istnieje w firmie jakiś dział spawania? Roboty spawalnicze lub ręczne spawanie?

goryl

Witam. W dniu dzisiejszym (18.01.2019) dostałem wypowiedzenie po tygodniowej pracy z powodu błachych spraw np. siedząca praca piłowanie tuneli przy których chciałem wyprostować na moment nogi by było lepiej mi ale brygadzista oczywiście z pretensjami. A na samym początku pracy 1 dzień idę nie wiem gdzie nikt mi się nie przedstawił kim kto jest że lista jest na obecność. A przy wypowiedzeniu tłumaczenie że wiele razy mi zwracano uwagę a było ich tak koło 3 dwa razy o tą pracę siedzącą i drugi raz że się rozglądam oczywiście mój przełożony nie chciał wysłuchać mojego zdania tylko postawił na swoim oraz później na koniec dniówki pretensje o listę to mówię im że nic o tym nie wiedziałem i od razu zmiana tematu. Pracownicy są godni polecenia ale całe kierownictwo do bani

Tak9Nie2
Operator

Witam. Napisze ktos obiektywna opinie o firmie? Mysle nad zlozeniem tam CV. Pracuje na produkcji ponad 10 lat. Jako operator lini automatycznych okolo 8lat (linie nowoczesne-nowe). Doswiadczenie w ustawianiu procesu tłoczenia od zera. Posiadam wozki widlowe, suwnice. Ile mozna dostac na start? Wyplata zawiera jakies dziwne dodatki i premie ktore pracodawca moze w kazdej chwili zabrac?

Tak6Nie1

Zostaw opinię o Malbox Szymon Kalinowski - Olkusz

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie