PPHU „Malbox” ZPChr

Olkusz

Opinie o PPHU „Malbox” ZPChr

Toomi

Polecam, fajna firma, ciekawi ludzie, kierownictwo też spoko, nawet dobrze płacą jak na dzisiejsze warunki. Jeśli ktoś się bardzo stara to jest szansa pracy na dłużej, ale pod agencją.

box

ale tutaj było z tysiąc negatywnych opinii i wszystko jak widze posprzątane - a kto , jak i czemu?

rad 5
@box 18.01.2016 21:16

dokładnie gdzie te opinie moderatorzy

rad 5
@rad 5 25.01.2016 18:57
dokładnie gdzie te opinie moderatorzy

napiszę jeszcze raz zobaczymy czy wyświetlą odradzam syf i tyle ulegniecie wypadkowi i wont nie jedna osoba tak miała do zwolnienia albo nie przedłużą wam umowy PIP i tyle a soboty będziecie robić za 90 złociszy

biały

Napisz coś więcej o tej firmie!!!!

ona

NIE POLECAM NAJWIĘKSZEMU WROGOWI !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw opinię o PPHU „Malbox” ZPChr - Olkusz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPHU „Malbox” ZPChr