Opinie o Biuro Rachunkowe Michał Kowalski w Gdynia

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Biuro Rachunkowe Michał Kowalski. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Biuro Rachunkowe Michał Kowalski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biuro Rachunkowe Michał Kowalski w Gdynia

Dla przyszlych klientów

Z punktu widzenia byłego pracownika oraz do wszystkich przyszłych klientów tego biura serdecznie, nie polecam. Wasze dokumenty są księgowań przez osoby bez doświadczenia/wykształcenia/na przyuczeniu. Przez specyfikę pracy z Panem Michałem, nie posiada on stałej kadry przez co do pracy brane są osoby młode, bez doświadczenia, np. świeżo ale i niekoniecznie po szkole, pracują one z waszymi dokumentami (księgują, rozliczają) na tzw. przyuczeniu. Przyuczenie polega na tym że Pan Michał lub koleżanka starsza stażem (często niewiele większym od Ciebie) tlumaczy zadanie do wykonania tylko raz, a pracownik na podstawie notatek które sobie sporządzi operuje na tych dokumentach. Konsekwencje tego są takie że przez to powstaje cała masa błędów oraz kotekt. A przecież nie o to chodzi. Po drugie Pan Michał leży organizacyjnie - potrafi umówić się z klientem na daną godzinę po czym o tym zapomnieć i pojechać do np. Innego klienta po dokumenty. Poza tym Pan Michał w kontakcie z klientami jest nieobyty, nie posiada taktu, potrafi rzucać sprośnymi żartami czy nieodpowiednimi komentarzami w stronę swojego klienta.

Może trochę ubezpieczenia? Nowy wpis
@Dla przyszlych klientów

Tak patrząc na wpis z innej perspektywy, co mnie obchodzi czy dokument będzie zaksięgowany źle czy też dobrze, odpowiedzialności nie będę ponosił a wszelkie kary zostaną opłacone przez księgowość.

Może Trochę Ubezpieczenia? Nowy wpis

Cena: 10/10 Merytoryczność: 10/10 Wiedza branżowa: 10/10 Usługi z zakresu doradztwa: 10/10 Kontakt: 10/10 Po przygodach z księgowością bankową, przewracaniem ofert za nawet kilka set złotych przy moich kilku dokumentach miesięcznie trafiłem doskonale. Jest również ugodowo, przy gorszym miesiącu przesunęliśmy płatność na następny, ogromny plus to odpowiedź na każde moje pytanie bez zerkania w internet.

Czy w Biuro Rachunkowe Michał Kowalski występują paczki/bony świąteczne?

Wiecie, czy Biuro Rachunkowe Michał Kowalski udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Szczerze wątpię.

Łucja

Czemu aż wątpisz? a przy pandemii jak to wyglądało?

Były pracownik Nowy wpis
@Łucja

Normalnie pracowaliśmy w biurze, Szef przyjmował dokumenty od klientów i wszystko się działo z rąk do rąk na miejscu.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Biuro Rachunkowe Michał Kowalski spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
Klient

Korzystam z usług Biura Rachunkowego Michał Kowalski od wielu lat i nigdy nie było żadnych problemów. Dokumentacja przygotowana fachowo i zawsze i na czas. Dodatkowym atutem jest wiedza z zakresu doradztwa finansowego, czego nie można powiedzieć o większości biur rachunkowych w których pracują tzw. słupkowi księgowi.

Dla przyszłych pracowników

Z punktu widzenia byłego pracownika do wszystkich przyszłych pracowników tego biura, omijajcie szerokim łukiem. Specyfika pracy z Panem Michałem, nazwała by się potocznie "Jak wiatr zawieje". W zależności od tego czy czas oraz  humor sprzyja Panu Michałowi, takie warunki pracy otrzymacie oraz tak będziecie traktowani. Może się to diametralnie zmieniać w bardzo krótkim okresie pracy w rej firmie. Pan Michał wyznaje jedną zasadę - dobrze, szybko i tanio. W okresie mojej pracy nabór na stanowiska był prowadzony cały czas - od kiedy tylko rozpoczęłam pracę i podobno też dużo wcześniej. Następstwem tego jest brak stałej kadry przez co nie bardzo ma kto cie przyuczać. Przyuczenie polega na tym że przychodzisz z zeszytem, ktoś tlumaczy Ci to zadanie raz, a jak sobie to zanotujesz-twoja sprawa. Resztę pracy w tej firmie opierasz na wykonanych notatkach. W związku z czym jeśli źle coś zrozumiesz przez co popełnisz błąd w notatkach na których opierasz swoją dalszą pracę, robisz błędy to Pan Michał najprawdopodobniej szuka już kogoś na Twoje miejsce bo się nie nadajesz. Pan Michał "inwestując w ciebie" oczekuje że bardzo szybko mu się zwrócisz. To są krótkie okresy, około 3-4 tygodni (przypomnijmy że jesteś przyjmowany np zupełnie zielony). Jeśli tego nie spełnisz zastąpi cie kto inny - ktoś według niego szybszy bądź adekwatniejszy. Pan Michał poszukuje osób do przyuczenia ponieważ takiej osobie może zapłacić mniej. Kwota którą możesz otrzymać To około  2000 na rękę (podczas okresu mojej pracy). Tłumaczy to postępowanie tym że jakby jakaś osoba poszła na kurs księgowy musiała by za niego zapłacić. W tym przypadku, dzięki niemu, nie musisz. Pracujemy zadaniowo, bardzo liczy się zaangażowanie w pracę biura. Wiąże się to z tym że wywierana jest na tobie presja by np. zostać po godzinach (oczywiście są one nieodpłatne, w ramach twojej nauki i tego że nie skończyłaś powieżonych ci zadań). Jeśli odmówisz zostania raz, drugi, trzeci i nie będzie cie kiedy "biuro jest w potrzebie" usłyszysz że brak Ci zaangażowania w pracę biura, oraz że nie potrzebujemy tu takich ludzi. Umowy nie są wystawiane na czas. Jest to zazwyczaj umowa zlecenie. Najlepiej jak jesteś osobą uczącą sie do 26 roku życia bądź studentem,z powodu nie odprowadza za ciebie składek. Przy aktualnej najniższej Krajowej (2022) dla osoby uczącej się do 26 roku życia stawka wynosi  19.70 na umówię zlecenie przy pełnym etacie (168h) wynagrodzenie wynosi 3309.6. Wypłatę dostajesz do ręki coś koło 2200, od czasu do czasu dostając 100-200 premi w zależności od Twojego zaangażowania w pracę biura. Po czym prosi cię o podpisanie rachunków o odebranym wynagrodzeniu oczywiście zgodnym z aktualnymi wytycznymi.

Może ktoś z osób pracujących powie nam co nowego w firmie Biuro Rachunkowe Michał Kowalski w miejscowości Gdynia? Nie ma póki co żadnych wieści.

A,K.

Niestety nie polecam pracy u Pana Michała. Praca sama w sobie fajna, interesująca ale szef beznadziejny. Kasuje pracowników na starcie. Przyjmuje do przyuczenia osoby bez doświadczenia a wymaga w pierwszych dniach znajomości wszystkich zasad księgowania i samodzielnej pracy. Biuro brudne a sprzęt z epoki kamienia. Przez biuro przetacza się duża ilość pracowników którzy rezygnują po kilku dniach, samo to o czymś świadczy. W kilku słowach ; (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora).

Robin

Biuro Michała,... a właściwie jego podejście do klienta jest co najmniej nadzzwyczajne" biorąc pod uwagę dzisiejszą znieczulicę społeczną... a co za tym idzie podział społeczęństwa i najbliższych rodzin. Zaganiamy siebie zaganianiamy Michała , zagania panie w sklepie i w aptece...na drodze generalnie wszędzie...Michał jest@ zawsze do Państwa dyspozycji...czasami próbował się odcinać...ale, praca i służba Wam @klientom i potę@Ncjalnym klienom Michała była jest i zawsz będzie dobrem ludzkiej wrażliwośći której dzisiaj jest tak mało a wyłania się tylko i NIE STETY W TRAKCIE SWIAT. Mam nadzieję iż Tak jak ja klient Michała tak i WY klienci dacie jemu wsparcie i na ostatnią chwwilę obudzicie się jak nie raz ja żę czegoś potrzebuję. UrząD_nie zając nie ucieknie... a Swięty Spokój się nam przyda WSZYSTKIM. POlecam jeszce raz Biuro Rachunkowe Michała Kowal;skiego, bo jest nie tylko śprzedawcą swoich usług ale potrafi i jest twoim kolegą przyjacielem ...i d_by wymieniać, bo to zależy od R@cjyI Pełnych uśmiechu Swiąt Bożego Narodzenia i i sZczęśliwego Nowego Roku 2022. ..: :::Michale i wszyscy i kieruje też te życzenia do wszystkich byłych obecnych i przyszłych klientów BIURA Rachunkowego MIchała Kowalskiego w GDynii. Klienci Przyjaciele MIchale POzytywny R

Zostaw merytoryczną opinię o Biuro Rachunkowe Michał Kowalski - Gdynia

• Jak się pracuje w Biuro Rachunkowe Michał Kowalski?

Zobacz opinie na temat firmy Biuro Rachunkowe Michał Kowalski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Biuro Rachunkowe Michał Kowalski
2.2/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Białowieska 1H lok. 6
    81-179 Gdynia