O.S.M. Siedlce

Siedlce

Opinie o O.S.M. Siedlce

bolek

Nadgodziny sa rozliczane zgodnie z kodeksem pracy wiec polecam lekturę. Za pracownikow odpowiadaja kierownicy działów. Ja nikogo wachac nie mam zamiaru.

Agnieszka

@bolek skoro jesteś zadowolony z pracy w O.S.M. Siedlce to czy Ty również zauważyłeś sytuacje, w których pracownicy byli pod wpływem alkoholu? @Gosc 2017 gdy wyczuwasz alkohol to powinieneś coś z tym zrobić, bo może to komuś spowodować jakąś krzywdę.

bolek

Zaklad jeden z lepszych w okolicy! a co do pracy ? jak ktos ma prace w nosie to jego sprawa a na szacunek pracodawcy trzeba zasłużyć

@dama

Macie jakieś dowody na to lub możecie przytoczyć konkretne sytuacje? To ważne dla osób które planują się tam zatrudnić...

Gosc 2017

Pani Agnieszko tak to prawda zadne nagodziny nie sa placone tylko odbierane jak im pasuje tak samo jak wolne za weekendy ... Szefostwo ma gdzies ten zaklad i zatrudniaja swoje rodziny ... W zakladzie jest tez i alkohol wiele razy wyczulam od pracownika alkohol pracuje tez na produkcji i mam styczność z ludzmi . NIE POLECAM

Agnieszka

@Gosc2017 czyli jak pracownik przyjdzie do pracy w weekend to nie dostanie wynagrodzenia? A nadgodziny nie są płatne? Czy były prowadzone jakieś rozmowy z szefem O.S.M. Siedlce w tej sprawie? Każda dodatkowa informacja może być istotna.

Gosc2017

Powiem tak syf kila i mogila!!! Jednym słowem nie polecam pracy w osm siedlce . Dlatego ze zamiast stawki podnosic to obnizaja u nas na produkcji . Za sobotę i niedziele nic nie płatne tylko wolne jak im pasuje czyli nigdy ... Dla mlodych ludzi brak perspektywy na rozwoj zawodowy i osobisty . Pracuja tam ludzie ktorym brakuje juz 2 albo mniej lat do emerytury ... ODRADZAM JESZCZE RAZ. Jak najdalej !!!!!!

Agnieszka

@Ala czy chcesz powiedzieć, że w firmie panuje popieranie rodziny? To poważny zarzut. Czy mogłabyś to jakoś potwierdzić? Ktoś wie coś na ten temat? Ważne, by na forum wyjaśniać takie kwestie dla osób chcących pracować w O.S.M. Siedlce.

Ala

Teraz to zaczyna swoje PANOWANIE W.C Prezes , słyszałam że zaczął zatrudniać swoją rodzinę. To chyba tak jak poprzedni Prezes.

Agnieszka

@Mleczarz, a co możesz powiedzieć o firmie w 2017 roku? Czy nastąpiły jakieś zmiany?

Janka
@Agnieszka 29.03.2017 14:05

Tak , jest Topaz

Mleczarz

Pracuję tu już trochę i powiem, że nic tu nie jest czarne ani białe. Obraz ogólny firmy jako pracodawcy i jako marki na rynku trzeba określić jako pozytywny. Firma się rozwija, jakość produktów jest dobra. Sam je jem mimo iż je wytwarzam i wiem jak powstają więc o czymś to świadczy. Nie twierdzę, że to już szczyt możliwości ale firma jest na dobrej drodze żeby być o poziom wyżej niż dotychczas. Zarobki no nie są za duże ale jak na nasz region to nie wypadają tak źle i nie jest to najniższa krajowa bo premie dochodzą nawet do 50%. Dodatkowo dofinansowania do wczasów, bony na święta, o tym też trzeba pamiętać. No i głodny w pracy nie będziesz chodzić hehe... Jeśli miałbym odnieść się do atmosfery w pracy to tu już przychodzimy ze skrajności w skrajność. Może zacznę od przełożonych. Jedni to specjaliści jakich mało inni to chyba są tu przypadkowo. O ile produkcją zarządzają dość dobrze o tyle relacjami miedzy pracownikami się w ogóle nie interesują, a to strasznie obniża morale. Troszeczkę brakuję tutaj takiego gospodarza co by jednym dał po uszach, a innych docenił. Wracając do pracowników to jedni są fachowcami, których odejście firma odczułyby bardzo. Inni natomiast są tylko numerkiem w grafiku kierownika... Co najlepsze to oni najwięcej wymagają. Są stare dewotki z menopauzą co wariują i myślą, że rozdają karty. Próbują ustawiać ludzi, rozsiewają plotki i donoszą szczególnie na nowych. Telenowelę można nakręcić z ich wytworów wyobraźni. Podobno jedna ma czelność chodzić do samego Prezesa. Straszno i śmieszno. Tylko czemu tak jest? Bo jedni odchodzą na emeryturę i mają to w d... dalekim poważaniu, a inni się boją, nieliczni walczą. Co najlepsze dużo ludzi im się podlizuję, a to potęguje złą sytuację. To nie znaczy, że jest aż tak źle jak to wygląda. Jest dużo fajnych przyjaznych ludzi. Stanowią oni większość, może być naprawdę fajnie. Można z tej załogi stworzyć zespół idealny, gdzie ciężką pracę będzie wykonywać się z uśmiechem na ustach w przyjaznej atmosferze. Ale potrzebne są reakcję zwierzchników, spokojna rozmowa z pracownikami i szybkie decyzje. Podsumowując ogólnie to nie jest tu źle ale może być dużooo lepiej i wszystko na to wskazuje, że będzie. Co raz więcej świeżej krwi w zakładzie powoduję zmianę proporcji sił. Także warto tu przyjść bo szansa na rozwój jest i na fajną pracę .

mati

Nie dziwie się, że za wynoszenie rzeczy zwalniają co by to nie było @gość a poza tym to, że jest dużo obowiązków to jet minus? Dopóki jesteś je w stanie wykonać to pracownik nie ma nic do powiedzenia

gość

Nie warto tam pracować, zarabia się grosze a obowiązków jest dużo na umowie zleceniu więcej się zarobi niż na umowie o pracę czyli najniższą krajową, a szczególnie jako mechanik, kierownik wysyła cię do budowlańców a jak się zbuntujesz to załatwi cię, nagada prezesowi kłamstw a prezes nie przedłuży ci umowy. Niema żadnych pakietów socjalnych, za wyniesienie kostki masła wylatujesz z roboty (oczywiście jak cię złapią, a tam każdy donosie na ciebie ). Nie ma perspektyw rozwoju. Jako mechanik robisz nawet to co nie powinieneś, czyli hydraulika, naprawa wind towarowych. Za dyżury nie płacą 150% tylko możesz odebrać sobie dzień wolny tylko w tedy jak nie ma poważnych awarii. Musisz zadbać o wszystko o części o maszyny, kierownik na niczym się nie zna, zna się tylko na budowlance.

muszka

Myślę, że nie ma co patrzeć na to, która firma jest bardziej popularna lecz na to która ma lepszą płynność finansową i która jest w stanie zaoferować lepsze warunki finansowe. W branży mleczarskiej widzę swoją przyszłość i mam nadzieje, że to nie będzie krótka przygoda bo chciałbym pracować w O.S.M Siedlce, wiecie czy posiadają jakis pakiet socjalny ?

renatka

z tego co się orientują, a mam wiedzę o rynku mleczarskim i na bieżąco wszystko wiem, to ogólnie branża mleczarska nie ma się ostatnio najlepiej. w takim razie jak się to ma konkretnie do O.S.M. Siedlce i czy to jakiś stabilny i zarabiający pracodawca? chcę się w tej branży zatrudnić, ale nie wiem która firma najlepsza...

marinoV

Do oferty O.S.M. Siedlce należą między innym kefiry, mleka, maślanki, jogurty więc no... typowy zakład mleczarski. Ale bardzo pozytywne wrażenie pozostawiła na mnie ich strona internetowa. Możemy wynieść z niej sporo ciekawych informacji. Więc firma pozostawia dobre wrażenie. Czy naprawdę pracownicy są tam wykorzystywani ? Jest tu może jakiś obecny pracownik ?

sopel

dla mnie również jest to bardzo ważne że to polska spółka, kluczem przy wyborze pracodawcy jest dla mnie patriotyzm przede wszystkim. natomiast co mieliście na myśli pisząc o kantowaniu i wykorzystywaniu pracowników? czy starając się u nich o pracę zaraz mam się czegoś szczególnie obawiać i na coś uwazać?

mizeria

@mruk wiesz coś więcej? Warto jest się tam zakręcić? Nie ukrywam, że pozytywne zdania dadzą mi trochę do myślenia :)

mruk

fakt, że to Polska spółka jest wielkim plusem. I dobrze, że takie firmy jeszcze radzą sobie na rynku. Brawo!

jerzy

@Semi, no owszem, osm siedlce cos tam pozdobywało, ale jak wiadomo nagrody to nie wszystko, nie wiem, czy wiesz o czym mówię.

Wieśka

Tak to jest - Spółdzielnia to jest , czyli zwierzchnik i małoobrotny przewodniczący zarządu aby można było nim manipulować. I szafa gra a kieszeń pełna.

?

ja pracuje bardzo długo tu wiec moge powiedziec uczciwie ze oszukujA pracowników na kazdym kroku az dziwne ze nikt sie za to nie wzią

?

W takim razie jesteście na dobrej drodze do przejścia pod ASTRĘ jak to zrobiła sp-nia w sąsiednim mieście.

galll

jak pójdziesz tam do pracy to zrozumiesz.

galll

jezeli odpowiada ci poniżanie wieczne zastraszanie rygor i podejscie komunistyczne to mozesz spróbowac? poiwodzenia

galll

możesz jeżeli sie bedziesz godził na ich warunki spróbuj a sam sie przekonasz jaka jest tam atmosfera

mark

[usunięte przez moderatora] , nie polecam ..

Zostaw opinię o O.S.M. Siedlce - Siedlce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie O.S.M. Siedlce