ATS Stahlschmidt

Stalowa Wola

Opinie o ATS Stahlschmidt

Natalia

Dawno nie pojawiały się żadne aktualne informacje na temat działalności firmy. Z Internetu wynika, że firma nadal istnieje i można w niej znaleźć zatrudnienie więc ze względu na to ktoś może się odnieść do zadanego pytania?

krzyś

znam sprawę zatrudnienia W ATS można powiedzieć z pierwszej ręki. Najlepiej samemu złożyć CV i porozmawiać na miejscu

zainteresowany

Witam mam pytanie do pracowników wie ktoś jaki jest adres email do wysłania podania o pracę ?

nasa

No cóż a myślałem że to profesjonalna firma- nawet wysłałem cv. W takim razie napiszcie jeszcze cos na temat rozmowy kwalifikacyjnej (zostałem zaproszony), ile osób rekrutujących będzie obecnych na spotkaniu, na co powinienem zwrócić uwagę w trakcie rozmowy i jakie zaproponowac wynagrodzenie kiedy mnie o to zapytają?

krystian

a przyjmuja do pracy??:) na felgi ??

mojo

anonim - 2010-05-03 20:25:37 3tys?! mozna wyciagnac ale po przepracowaniu 10 lat w tym syfie. na palcach jednej reki mozna wyliczyc ilu tam wytrzymało na produkcji. zaznaczam ze to lekkie stanowiska! nie odlewnia nie topialnia nie obróbka cieplna.Pracuję tam dwa lata i zwykle dostawałem 2200zł netto, ale teraz jestem na innym stanowisku i dostaję 2500 zł netto, a czasem nawet wyciągnę z dodatkami 3100zł netto. Proszę, aby nie używać obraźliwych słów. Obrażanie świadczy o niezbyt mądrym człowieku.

bee

Straszne chamstwo jest na tej stronie. Brak szacunku i kultury. Przede wszystkim odbiega się od tematu.

murzyn

ja robie w alutecu a raczej [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i nikomu nie radze robic tutaj i niech nikt nie porównuje tych 2 zakladow ze jest podobnie itp ,kadry traktuja nas jak [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] mobbing na kazdym kroku wyzywanie murzynow i ublizanie na kazdym kroku ,jeszcze 3 tygodnie i spierdalam z tej sławnej firmy ,pieniadze sa ok to fakt ale pieniadze to nie wszystko

goliat

3000 tysiące chyba za 3 miesiące...(usunięte prze administratora)

napoje hahahahahahahahahahaha!!!!! jakie i gdzie a woda fak jest 1,5l na zm bo nie wiece przy tem. 40-50 stopni

byłyATS

To jak musicie tak ciężko pracować nie lepiej do (usunięte prze administratora) pójść tam też są te same wydziały co w Ats i pieniadze wieksze. Nikt nieukrywa tego ze musisz pracowac caly czas ale nikt po pol roku niezarabia ponizej dwóch tysięcy, wody i napojow masz tyle ile dasz rade wypic. Kadry traktuja cie jak normalnego człowieka bez okazywania pogardy czy cos. Ale musisz pracować przez duze P.

automaniak

Mam szczescie ze nie musze tam pracowac.Praca w takim zakladze i za takie marne pieniadze to porazka.Ludzie traktowani jak smieci.Niemiec wykorzystuje polakow i sie smieje.Ciekawe czy niemcy by pracowali tak i za takie pieniadze.Mozna sobie samemu odpowiedziec

To chyba pracujesz 24/h skoro masz takie dobre zarobki i jestes taki szczesliwy oni lubia takich dobrych pracownikow jak ty

Audere Est Facere

to jestes brygadzista bo ja pracuje tam 5 lat i tyle na łape nie biore

m25

Ciekawe!Na pewno na odlewni nie pracujesz!!!

j23

A ja tam pracuje już ponad 7 lat i nie narzekam. Kasa (z premiami ok2500-3000) jak na Stalówkę ok. Do tego możliwość nadgodzin 100% płatne. Jak komuś nie pasuje to do HUTY tam jest zajebiście, fakt nie orobisz się i może zapłacą :) ?! Zaznaczam że jestem szarakiem a nie jakimś kierowniczyną . pozdrawiam

.....

Pracując dla niemca mam ochotę wziąśc czasem ze sobą karabin,(usunięte prze administratora)

mtk

ATS NAJGORSZY SYF za niewielkie pieniadze.

pracowalem tam 8 lat temu i ucieklem. praca bardzo ciezka pieniadze marne jako zwykly pracownik nie masz zadnedo poszanowania jestes tylko trybikem.

Firma do której są przyjmowani ludzie po znajomości a robale ciśnięci aż pot leci z nich.

Angelina

Nie mam pojęcia jak się pracuje w tej firmie, mieszkam w drugim końcu Polski ale ubliżanie komuś tylko dlatego że wg niego praca tam jest w porządku to dopiero beznadzieja. Słuchaj "anonimie" - to że masz przesrane i zbyt wysokie mniemanie na swój temat i wodocznie sam masz ludzi pracujących tam na kawałek chleba za nic nie oznacza ze ktoś kto tam pracuje jest nierobem czy kimś gorszej kategorii. Nie pasuje Ci to nie pracuj tam ale nie ubliżaj komuś bo świadczysz tylko i wyłącznie o sobie i swojej niesamowicie jak widać wysokiej kulturze osobistej. To dopiero żal żal żal...

Angelina

Nie mam pojęcia jak się pracuje w tej firmie, mieszkam w drugim końcu Polski ale ubliżanie komuś tylko dlatego że wg niego praca tam jest w porządku to dopiero beznadzieja. Słuchaj "anonimie" - to że masz [usunięte przez admina]i zbyt wysokie mniemanie na swój temat i wodocznie sam masz ludzi pracujących tam na kawałek chleba za nic nie oznacza ze ktoś kto tam pracuje jest nierobem czy kimś gorszej kategorii. Nie pasuje Ci to nie pracuj tam ale nie ubliżaj komuś bo świadczysz tylko i wyłącznie o sobie i swojej niesamowicie jak widać wysokiej kulturze osobistej. To dopiero żal żal żal...

zeby na odlawni przy takiei temperatuze co tam jest niebyło wody mineralnei ani przerwy dla odlweników to jest niedopomyslenia 21 wiek a jak w niewoli

Czloqwieku nie osłabiaj sie zal mi cie noobie zal co za dzieciak zal 1800 hehehe groszy chyba zal zal zal i tyle komunikatywny akurat po zawodowkach i komunikatywny hehehe zal nie roby tam robia a kierownicy spia po nocacch a kadry maja ludzi za nic

Słowa kojarzące się z ATS Stahlschmidt (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... bardzo dobre. Atmosfera i ludzie tam pracujący są ..komunikatywni. . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w ATS Stahlschmidt :bardzo dobra płaca,najlepsza w mieście jeśli chodzi o takie zakłady,po 6 miesiącach miałem stawkę 1,890 zł na rękę plus różne premie i nagrody Najbardziej nie podobało mi się w ATS Stahlschmidt :zbyt duża ilość ludzi pracujących po znajomości i mających innych ludzi za nic

Zostaw opinię o ATS Stahlschmidt - Stalowa Wola

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ATS Stahlschmidt