Opinie o KASZ - BUS w Dmosin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy KASZ - BUS. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie KASZ - BUS o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KASZ - BUS w Dmosin

Abc

Częste spóźnienie się busów lub omijanie przystanków np.na trasie Łódź-głowno

@Abc

Ile te ich standardowe spóźnienia wynoszą? I jak stosunek kierowców do pasażerów? Czy są uprzejmi?

Kobieta
@Andrzej

Spóźnienia są, może nie jakieś kosmiczne ale lubią sobie na przykład na tydzień odwołać jakiś kurs i wciskać codziennie inny kit - a to się samochód zepsuł, to miał stłuczkę czy coś innego.... Tak było np. latem. Kierowcy są często niemili, nie mówię tu już tylko o okazywaniu zniecierpliwienia ale zdarzało mi się wsiąść i kierowca już krzyczał zamykamy drzwi, zamykamy! I w pośpiechu ruszał, albo krzyczą ruchy, ruchy! No kultury tu brakuje!

Aaaa

Często podróżuje na trasie łódź Tomaszów Pan przyjechał nie o czasie mało tego przez całą trasę rozmawiał przez telefon kończąc jedna rozmowę a zaczynal następna itak cała trasę poczym gwałtownie hamowal i na dokładkę druga ręką podtrzymywać dach zamiast trzymać kierownicę karygodne aby tacy kierowcy wozili pasażerów następnym razem nagram to i naglosnje kto nas wozi wszystkie sprawy załatwiać przez telefon zamiast skupić się na prawadzeniu busa owszem pasażerowie zwracali jemu uwagę ale jakby to nie dotyczyło jego powinny być kamerki w busacb a wtedy pracodawca miałby dowód kogo zatrudnia

Kupsonświnson

No (usunięte przez administratora) Bus potrafi spóźnić się pół godziny, nie przyjechać wcale albo ominąć przystanek. To wszystko. Moje sugestie dla KASZ - BUS: Weźcie (usunięte przez administratora) zmieńcie kierowców Przynajmniej połowę Przestańcie pomijać niektóre przystanki I kawior Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zmieńcie kierowców albo poproście o nie pomijanie przystanków, zwłaszcza w Tomaszowie

Cośotymwiem
@Kupsonświnson

Zapraszam chętnie przyjmiemy cię jako nowego kierowcę

Kamil

Może ktoś wie o ewentualnej pracy w firmie? Warto starać się dostać?

Cośotymwiem
@Kamil

Zawsze warto nr tel. 693652693

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie KASZ - BUS? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Barnaba

Miałem nadzieję, że dowiem się coś o pracy w firmie a tu jedynie klienci!

Gut Passagier

Ich möchte schlafen und habe Hunger und dieser Geldbörsenbus kommt nicht.

Stara pani

Ostanio jak jechałem Pan tak zachamowal że dziecko z tylnego siedzenia wyleciało przez szybę jak bocian do Afryki przez szybę sie przebiło jak kamień ale chyba wszystko z nim ok

Stały klient

Pan jeździ tym jak kosiarka po polu mshakem że nas pozabija, i Jeszce leciał driftem po autostradzie

Noi znowu się spóźnił bus a pan jeździ ta kolumbryna jakby jakiś jeepam (usunięte przez administratora) po dziurach jak pojebanay

Podpity podróżnik

Paaanie a gdzie alkochol na pokładzie tak być nie może

Głośny podróżnik

Przyjechał po godzinie i jeszcze kase za bilet woła

Głodny podróżnik

Proszę pana Pan się spóźnił godzinę i kasy nie oddał nie polecam

Głośny podróżnik

Punktualność 10/10 (czekam godzinę a tu ni ma busa).

Cichy podróżnik

No co to (usunięte przez administratora) ma być punktualność oceniam na zero miałbyc o 21 20 a (usunięte przez administratora) czekam godzinę i tego (usunięte przez administratora) nie ma nosz (usunięte przez administratora) jak ja mam wrócić do domu żądam zwrotu kosztów podróży (usunięte przez administratora)

Tomaszowianka mlodsza

Muzyka na full, kierowcy jada nie patrza ze czlowiek komunikuje ze stoi przzy drzwiach, po czym hamuja w biegu a czlowiek laduje gdzies w jakims rowie wiec chyba regulamin zatrzymywania sie poza wyznaczpnymi przystankami dotyczy obu stron. Malo ze okres wakacyjny jezdza co poltorej godziny, to moze troche wiecej koncentracji za kierownica, mniej muzyki i niepotrzebnych dyskusji.

Podróżnik

Kierowcy nie uprzejmi, robią łaskę, że muszą pracować przez co podróż mija bardzo źle.

Starsza Pani z Tomaszowa
@Podróżnik

Każdemu nawet Tobie zdarzy się gorszy dzień, jestem stałą klientką i mogę przyznać z całą stanowczością że nie ma lepszej firmy, busy czyste, ceny przystępne większość nowych i wygodnych busów, czego chcieć więcej!

Tomaszowianka mlodsza
@Starsza Pani z Tomaszowa

Muzyka na full, jada nie patrza ze czlowiek stoi przy drzwiach, po czym laduje gdzies w jakims rowie bo kierowca hamowal w biegu. Zakaz zatrzymywania poza wyznaczonymi przystankami w regulaminie to dotyczy obu stron. Malo ze okres wakacyjny busy jezdza co poltorej godziny to pomijajac estetyke w busie, komfort jazdy do poprawki. Wiecej koncentracji za kierownica, mniej niepotrzebnych dyskusji i muzyki.

Tomaszowianin

Kierowcy busów są nie mili ciężko im odpowiedzieć na proste zadane pytanie na dodatek kierowca nie jechał według wyznaczonej trasy tylko zboczył z kursu po swoją ,,znajomą” jednym słowem nie polecam!

Szanowni Państwo, na Waszych stronach internetowych panuje spiralny bałagan, bo nie można po prostu wyświetlić i odczytać listy przystanków na trasie Tomaszów Maz. - Łód

Agata
@anonymous

Forum to przeznaczone jest dla osób, które mają chęć podzielić się tym jak wygląda praca w KASZ - BUS z własnych doświadczeń i obserwacji. Zachęcam więc pracowników tej firmy do dodawania opinii. @anonymous, jeśli masz zastrzeżenia co do tego, iż strony internetowe KASZ - BUS są nieczytelne najlepiej, jeśli swoją uwagę pokierujesz bezpośrednio do firmy. Tu podsyłam Tobie ich dane kontaktowe - http://kasz-bus.info/kontakt/

Roro
@Agata

A co to za firma. to żadna firma...

Angeelisia

Przewoźnicy to są hamy. Ostatnio jechałam poprosiłam studencki bilet to gość mi normalny wydał. Twierdząc że niby nie usłyszał co jest niemożliwe. A jak go poprosiłam żeby oddał resztę to się tylko śmiał ze mnie. Podobna sytuacja była jak chciałam wysiąść na wyznaczonym przystanku to się nawet nie chciał zatrzymać twierdząc że mnie nie widzi. (jak stałam w drzwiach do wyjścia). Nie wspominając juz że nie jeżdżą o wyznaczonej godzinie. Jeden z najgorszych transportów i zero kultury

Roro
@Angeelisia

Tak. firma jest wredna. nie zatrzymują się na przystankach. loteria, dojedziesz czy nie dojedziesz...

Kierowca Kasz Bus

Bardzo prężnie rozwijająca się firma, praca bardzo dobra, klienci nas kierowców znają i bardzo chwalą

Agata
@Kierowca Kasz Bus

Z Twojej opinii wynika, że jesteś kierowcą w KASZ - BUS. Jak sam możesz zwrócić uwagę, na tym forum najwięcej osób jakie zabierają głos to te, które podróżują z tym przewoźnikiem. Choć wszystkie opinie się liczą to jednak należy pamiętać, iż to forum jest po to by pracownicy firmy dzielili się swoją opinią na temat tego pracodawcy. Wobec tego, czy zechcesz napisać coś więcej na temat tego jak pracuje się w KASZ - BUS? Czy wypłata jest zadowalająca i konkurencyjna?

Zostaw merytoryczną opinię o KASZ - BUS - Dmosin

• Jak się pracuje w KASZ - BUS?

Zobacz opinie na temat firmy KASZ - BUS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

KASZ - BUS