Opowiecie jak wygląda każdy etap rekrutacji w KASZ - BUS?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 11 dni.

Co jaki czas w KASZ - BUS można ubiegać się o podwyżkę?

Paweł Nowy wpis

Jak kierowcy chwalicie sobie ?

Zocha

UWAGA PASAŻEROWIE Z TOMASZOWA.!!!! Czy wiecie, że z Tomaszowa do Łodzi jeździ bus z Nowego Miasta a bilet kosztuje tylko 10 zlotych(kasz bus 14)??? Poza tym kierowcy grzeczni i kulturalnie, nie jak w kasz busie chamscy i aroganccy a często wręcz wulgarne. Jeździmy Nowym Miastem i oszczędzamy.

Nikt Nowy wpis
Kandydat
 Problem
@Zocha

Mam nadzieję że nadal jeździsz do Łodzi busem z Nowego Miasa. Ups...Nie jeżdżi, ma Cię gdzieś. Mam tylko nadzieję że w zaistniałej sytuacji jeżdzisz rowerem. Bo trzeba mieć choć odrobinę godności i odpowiedzialność za to co się wypisuje.

Opowiecie jak wygląda każdy etap rekrutacji w KASZ - BUS?

@Pytanie

....a po co sie tam pchasz , kierowcy uciekają z tej firmy , płacą minimalna stawkę

Turysta
@bolec

A w innych firmach to co płacą więcej? No chyba że sam sobie dorabiasz na lewych biletach.Tu szef się nie pozwoli okradać jak w niektórych firmach

@Turysta

dajcie spokój , szef sie nie daje okradać , ale chłopakom zrobili piekło na ziemi , zaginają po 9- 10 zł/ godz i co ? .....odchodzą , dziwne?

Wiem
@bolec

@bolec Kur*a koleś kto ci takich bzdur naopowiadał jeździsz w kaszbusie ze wiesz tak wszystko najlepiej? Piekło na ziemi to ty możesz mieć pisząc takie bzdury o tej firmie... kaszbus to działająca na rynku firma już od 20 lat szanuje pracowników nowych jak i starych, wiadomo teraz jest ciężko bo koronawirus i ludzie boją się jeździć komunikacją publiczną przez to i kierowcy mają mniej godzin wypracowanych ale skąd ty człowieku wziąłeś stawkę 9-10 zł/h to ja nie wiem, fakt firma w każdym busie ma kamery aby pracownicy nie kradli ale nie tylko po to są, przy wypadkach stluczkach a nawet niejasnych sytuacjach w busie ratują du*e... szanują uczciwość za nagrzewanie do pracy czystość w powiezonym busie za co często są premie... jak już wcześniej wspominałem jest czas pandemii i każdy musiał zacisnąć pasa wiadomo nie ma ludzi nie ma pieniędzy więc i pensja jest mniejsza ale od początku pandemii w najgorszym okresie dbali o każdego pracownika nikogo nie pozwalniali i robili wszystko żeby nie tylko oni mieli dobrze ale ich pracownicy i pasażerowie (na każdej linii)

@Wiem

nie trzeba pracować , choć kierowcy w branży sie znaja i wymieniają informacjami , ale wystarczy posłuchać rozmów telefonicznych kierowców miedzy sobą , jadąc z wami do pracy czy z pracy , skoro sa kamery to pewnie łatwo sie przekonać jak narzekają miedzy sobą , to nie jest tajemnica , to nie jest oszczerstwo to słychać w busach , osobiście życzę wam i kierowcom powodzenia ......czymś do pracy dojeżdżać trzeba.

Ja Nowy wpis
@bolec

Nie wiem co trzeba mieć w głowie, żeby iść tam do pracy. Pracują nawet po 17 godzin na dobę, brak odpoczynków a "kierownik" na Tomaszowie pożal się Bóg. Nic dziwnego, że kierowcy są tak chamscy wobec pasażerów, skoro "kierownik" jest najgorszy że wszystkich.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Pasazer

Prawda co piszą, nie przyjeżdżają o godz podanej w rozpisce, nie odbierają tel na infolinii TRAGEDIA

Maria

Tragedia,odradzam tego przewoźnika co tydzień to samo albo się spóźnia albo nie przyjeżdza na daną godzinę 15:20 Rokiciny-Kolonia a kierowcy ?????zero kultury,opryskliwi,niemili czują się jak Bogowie za kierownicą, skąd oni ich biorą? Firma która nie ma szacunku dla Ciebie, ani Twojego czasu.

Podróżniczka

Wracam do domu z Łodzi raz na jakiś czas. Jak już chciałabym skorzystać z usług tej firmy to nie mogę! Czekałam 2 godziny na jakikolwiek bus i się nie doczekałam. Zmarzłam jak nie wiem co. Czekała ze mną grupa 7 osób w tym małe dziecko. Nie ładnie się zachowujecie panowie kierowcy.

Justyna

Czekałam na przystanku w widocznym miejsu przy lidlu w Tomaszowie Mazowiecki (Oświetlona ulica), godz. 17:30, 05.01.2020. Kierowca busa nie zatrzymał się, chociaż do niego machałam. Jeśli to nie było zwykle przeoczenie, to zdecydowanie nie polecam.

Abc

Częste spóźnienie się busów lub omijanie przystanków np.na trasie Łódź-głowno

Andrzej
@Abc

Ile te ich standardowe spóźnienia wynoszą? I jak stosunek kierowców do pasażerów? Czy są uprzejmi?

Kobieta
@Andrzej

Spóźnienia są, może nie jakieś kosmiczne ale lubią sobie na przykład na tydzień odwołać jakiś kurs i wciskać codziennie inny kit - a to się samochód zepsuł, to miał stłuczkę czy coś innego.... Tak było np. latem. Kierowcy są często niemili, nie mówię tu już tylko o okazywaniu zniecierpliwienia ale zdarzało mi się wsiąść i kierowca już krzyczał zamykamy drzwi, zamykamy! I w pośpiechu ruszał, albo krzyczą ruchy, ruchy! No kultury tu brakuje!

Aaaa

Często podróżuje na trasie łódź Tomaszów Pan przyjechał nie o czasie mało tego przez całą trasę rozmawiał przez telefon kończąc jedna rozmowę a zaczynal następna itak cała trasę poczym gwałtownie hamowal i na dokładkę druga ręką podtrzymywać dach zamiast trzymać kierownicę karygodne aby tacy kierowcy wozili pasażerów następnym razem nagram to i naglosnje kto nas wozi wszystkie sprawy załatwiać przez telefon zamiast skupić się na prawadzeniu busa owszem pasażerowie zwracali jemu uwagę ale jakby to nie dotyczyło jego powinny być kamerki w busacb a wtedy pracodawca miałby dowód kogo zatrudnia

Kupsonświnson

No (usunięte przez administratora) Bus potrafi spóźnić się pół godziny, nie przyjechać wcale albo ominąć przystanek. To wszystko. Moje sugestie dla KASZ - BUS: Weźcie (usunięte przez administratora) zmieńcie kierowców Przynajmniej połowę Przestańcie pomijać niektóre przystanki I kawior Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zmieńcie kierowców albo poproście o nie pomijanie przystanków, zwłaszcza w Tomaszowie

Cośotymwiem
@Kupsonświnson

Zapraszam chętnie przyjmiemy cię jako nowego kierowcę

Kamil

Może ktoś wie o ewentualnej pracy w firmie? Warto starać się dostać?

Cośotymwiem
@Kamil

Zawsze warto nr tel. 693652693

Barnaba

Miałem nadzieję, że dowiem się coś o pracy w firmie a tu jedynie klienci!

Gut Passagier

Ich möchte schlafen und habe Hunger und dieser Geldbörsenbus kommt nicht.

Stara pani

Ostanio jak jechałem Pan tak zachamowal że dziecko z tylnego siedzenia wyleciało przez szybę jak bocian do Afryki przez szybę sie przebiło jak kamień ale chyba wszystko z nim ok

Stały klient

Pan jeździ tym jak kosiarka po polu mshakem że nas pozabija, i Jeszce leciał driftem po autostradzie

Noi znowu się spóźnił bus a pan jeździ ta kolumbryna jakby jakiś jeepam (usunięte przez administratora) po dziurach jak pojebanay

Podpity podróżnik

Paaanie a gdzie alkochol na pokładzie tak być nie może

Głośny podróżnik

Przyjechał po godzinie i jeszcze kase za bilet woła

Głodny podróżnik

Proszę pana Pan się spóźnił godzinę i kasy nie oddał nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o KASZ - BUS - Dmosin

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

KASZ - BUS