„SURPAP” Przedsiębiorstwo Obrotu Surowcami Wtórnymi

Nowy Sącz

Opinie o „SURPAP” Przedsiębiorstwo Obrotu Surowcami Wtórnymi

Śmieciowy

Gdzie w Tarnowie jest ich filia?

Goja

Tak Surpap to gnojowisko pod kazdym wzgledem, Wyplat nie ma na czas, no niech nie mowia, ze nie maja kasy, bo to nie prawda,Tyle ludzi tyra za poldarmo, a o warunkach nie powiem i nie ma sie kto tym zajac,Trzeba ba bylo sprowadzic telewizje

Goja

Polak

Już pisałem opinie... CO usunęliście łotry ??? 7/8 na godzine to nie zarobek.. Odradzam wam tam pracować.. A ci którzy usuwają posty to niech usuwają, wcześniej czy później was usuną !

miejscowy

Surpap Tarnów ,Chemiczna 113 - 2/3 załogi na czarno, 7-8 zl/godz, wypłaty z 3tyg opóźnieniem. Praca w tragicznych warunkach, po hali jeździ ładowarka i wózki spalinowe, nie ma czym oddychać, budynek hali to ruina, zapachy z rozkladajacych śmieci i szczorzych odchodow powalają. Dojazd do budynku to przeprawa blotna. A to co zostało wylane i wysypane wokół tego przybytku, to juz temat z innej "beczki"...

Karol

Masakra! 5 zł za godzinę,syf, nędza niewolnictwo traktowanie pracowników jak niewolników za 5 zł za godzinę, praca 8 godzin z czego przerwy nie płatne.

goja
@Karol 17.01.2015, 16:28

teraz juz jest 7 zl/godz takze zapraszamy do pracy, ale praca na czarno, Co Nowy Sacz na to?

ursys23
@goja 19.02.2017, 10:25

ma ktos namiar na prace tam ?

Zostaw opinię o „SURPAP” Przedsiębiorstwo Obrotu Surowcami Wtórnymi - Nowy Sącz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie „SURPAP” Przedsiębiorstwo Obrotu Surowcami Wtórnymi