nemiroff

Zabrze

Opinie o nemiroff

jasiek

ale wiesz, że szukają przedstawiciela handlowego@megan??

prawda

prawda jest taka, że Nemiroff Polska Sp. z o.o. już nie istnieje w Polsce. Znam ostatniego pracownika tej firmy.

ewelinka

w sumie to nawet może zdarzyć się tak że nikt się nie odzywa bo wszystkim może być aż tak dobrze i są tak bardzo zapracowani że nawet im się nie chce pisać i nie mają za bardzo kiedy. ale możemy snuć kolejne teorie ale i tak się niczego nie dowiemy, no chyba że ktoś z firmy się odezwie jednak i powie jak jest naprawdę

bernadetka

no rzeczywiście trzeba przyznać że tak długi okres milczenia na forum w sprawie takiej firmy jest jednak dość niepokojący, bo przecież jakby firma padła to tym bardziej byłoby mnóstwo komentarzy, taki mamy klimat.a gdzieś ewentualnie można przeczytać rzetelnie o tym w jakiej kondycji jest firma? pozdrawiam

serwus

Czemu w takim razie jest taka cisza na forum? Może nemiroff ma jednak jakieś problemy i zawiesili działalność lub coś w tym stylu. Chyba nie jest realne, by przez ponad półtora roku nikt zainteresowany pracą nie zadał tu pytania. Może przez ten czas nie prowadzili żadnej rekrutacji lub coś w tym stylu.

trybik

rozumiem że firma miała problemy ale ogólnie informacje o firmie znalezione na innych stronach tego nie potwierdzaja. Wiadomo że na zewnątrz wszystko musi wyglądać dobrze ale gdyby było ąż tak zle jak piszecie to jednak ciezko to ukryc. W Waszych oczach firma jest w trakcie rozpadu. Bez przesady chyba cos Wam zaszli za skóre i tak się odpłacacie

Daniel

A mi się tam fanie pracowało i złego słowa powiedzieć nie dam

Wybitnym specjalistą!!!!

nemiroff

Taki produkt...żeby położyć taką firmę to trzeba być specjalistą...a może się mylę?

Jacek

to nazwijmy to rejonami działania w całej polsce, wszystkie zniknęły! wiadome o co chodzi i nikomu sie nie [usunięte przez administratora] a to ze firma ma wielkie problemy, wszyscy wiedzą co są w branży!!! Jadzia ma racje!

szczera

...że idioci to fakt;)!!! ale pierwsze słyszę, żeby nemiroff miał oddziały ha ha komuś się coś[usunięte przez administratora]

jadzia

Firma padła, przez ludzi którzy ja idiotycznie prowadzili, prawie wszystkie oddziały pozamykane, pozostałe do zlikwidowania, to kwestia czasu, wszyscy zwalniani, podsumowując IDIOCI, PARTACZE!!

wakat

Witam wszystkich coś o Nemiroffie jako firmie, hmm? Jeżeli chodzi o prace wszystko jasne i przejrzyste-> jest lista klientów, wiesz ile sklepów, co sprzedajesz, jasno określone cele. Wymagana liczba odwiedzanych sklepów spokojnie do objechania w 8 godzin. Firma zaopatrzya we wszystkie niezbędne narzędzia pracy. Podstawa ok. Minusem firmy jest to, że nie jest to ulubiona wódka Polaków , wiec trudniej schodzi niż bardziej popularne marki, jedyna reklama wódki to PH który odwiedza sklep i namawia do zakupu. HORECA-> brak. Ogólnie firma dobra, odradzam ludziom z dużym stażem bo się nie będą rozwijać

Mirek

świete słowa, sama prawda, kolesiostwo,[usunięte przez administratora] totalne BAGNO !!! NIE POLECAM TEJ FIRMY NAWET NAJGORSZEMU WROGOWI !!!!!!!!!!

W Nemiroffie (jeśli przetrwa do końca roku) panuje niezdrowe kolesiostwo, [usunięte przez administratora] jak na firmę międzynarodową, kasa beznadziejna, a zapierdzielać trzeba niejednokrotnie po 10-12 godzin, oczywiście bezpłatnie, nawet nie za dziękuję (i nie dotyczy to tylko PH). jeśli macie szacunek do samych siebie, nie pchajcie się tam!!! jedyne co można zyskać, to nerwica lub wrzody żołądka. uważajcie, bo pierwsze wrażenie jest \"raj\", a to tylko złudzenie optyczne!!!! NIE POLECAM!!! zwykłe bagno....

Zostaw opinię o nemiroff - Zabrze

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie nemiroff