Opinie o McKeown fine foods w Ballymena

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy McKeown fine foods. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie McKeown fine foods o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o McKeown fine foods w Ballymena

Janina Nowy wpis

Pozdrawiam Polki co tam robia Angelika i Monika co w rumunskich autach robia nadgodziny ,idealna robota dla nich

Sławomir Nowy wpis
@Janina

Cześć! Widzę, że masz jakąś wiedzę o tej hurtowni mięsa. Zastanawiam się nad wyjazdem, tylko nie wiem, czy bez znajomości języka angielskiego poradzę sobie w tym miejscu? Zechcesz odpowiedzieć?

Angelika Nowy wpis
@Janina

A skąd masz takie informacje Janinko? ???? chyba rozbawiłaś wszystkich swoją wypowiedzią

Jasiu Nowy wpis

Byłem po raz 3 na kontrakcie świątecznym, ostatni raz, (usunięte przez administratora) kiła brak mydła, ciepłej wody,około 30 osób zostało oszukanych na koniec przy wypłacaniu Christmas Bonus, sprawa będzie mieć finał w polskim sądzie.

marek

@rock no właśnie też mnie zastanawia, czy można liczyć na jakieś benefity. Dziewczyna mojego brata pracowała tu jakiś czas i była zadowolona, ale to było jakiś czas temu i ciekawi mnie, co się od tamtej pory zmieniło. Mam nadzieję, że tylko na jeszcze lepsze :)

Damian85

Bylem tam na uboju, rozbiorze i wszystkich dzialach 3 lata tek koksy co piszecie to spoko goscie tylko nie lubia (usunięte przez administratora) co sa slabi. Firma ok 2 wlascicieli Damian i Konor. calkim spoko

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie McKeown fine foods? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?

Zadnych ksiazeczek nie sprawdzaja poprostu przyjezdzasz podpisujesz papiery i idziesz do roboty ;)

jolka

to ja tak troche z grubej rury - czy w Mc Keown fine foods jakbym chciała tam pracować to będę wymagać ode mnie przed zatrudnieniem okazania książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznej, tej potocznie zwanej sanepidowską? wiecie coś na ten temat, bo niby jedzenie to powinni, ale wiadomo różnie to bywa

artur

mam pytanko kto jedzie w listopadzie 2011 do McKeown fine foods (usunięte przez administratora)

maska

MCKEOWN-Witam wszystkich co byli na turnusie w tej firmie i wrocili teraz na Swieta 2010-Zadowoleni?jak tak to Brawo i do siego roku-Pozdro (usunięte przez administratora)

maska

witam-mam pytanie.jakie sa tam warunki mieszkaniowe bo bede teraz tam jechal przez polskiego posrednika pracy EwRec

garcija

chyba troche za bardzo pojechałaś co ja tam właśnie jade niedawno byłem w niemczech na szparagach gdzie naprawde było (usunięte przez administratora) i ludzie też takie bzdury wypisywali ale wziołem się w garść i zarobiłem my tam jedziemy pracować a nie na wczasy miesiąc pracy tam to jak 3 miesiące tu niezapominajmy

asterix

byłem tam pół roku i przeżyłem piekło,wszyscy którzy chcą tam pracować niech uciekają gdzie pieprz rośnie!!!

Zgadzam sie jak komus niepasuje to dowidzenia przezciez niema przymusu. A praca jak kazda inna czasem gorzej czasem lepiej a pracownikom świateczym przypominam jak sie zzachowuja chlanie, narzekanie i wogole WSTYD

polaczek

czy polak nigdy nie jest zadowolony jak ma prace . nikt tam chyba nie trzyma nikogo na siłę. i trochę pokory bo wy też polaczki jesteście ale jak zawsze wam żle i was wyzyskują czyli norma siedzieć na tyłku i czekać na kasę ci co tak narzekają to po prostu sa lenie i tyle

darecki
@polaczek

dopiero z tamtąd przyjechałem tragedii nie ma ale traktują polaka jak smiecia ale tak jest wszędzie

arnold

Ja tam juz prawie 3 lata jestem na stałe i ogólnie to jest zła firma,ale idzie sie przyzwyczaić.Kto chce pracowac nie będzie narzekał są jeszcze gorsze firmy jak ta! a jezeli chodzi o zarobki to fakt najnizsze.zapraszam kto chce sie nauczyć pracy!

świr

Jak już to niedouczony .Wychodzi jaki Ty jesteś douczony .Firma syf !!! Z daleka od niej.

grafi1251

Super firma spoko ludzie , świr wiochmenie sam chyba jesteś nie douczony pewnie rodzice cie nie kochali jak byłeś malutki i tak ci został uraz psychiczny i teraz sie wyżywasz na innych członkach społeczeństwa zjednoczonej europy

świr

Też tam pracowałem ale w porównaniu z innymi firmami wypada raczej kiepsko.Najniższa stawka totalny (usunięte przez administratora) , sam margines społeczny z Polski , Łotwy .Właściciele wogóle nie liczą się z człowiekiem .(usunięte przez administratora) właściciel jak mu ludzie nie przyszli do pracy w niedzielę to w poniedziałek osiołek stał przed bramą z listą i wszystkich zwalniał A supervisorem jest Portugalczyk haha ale tak naprawdę on jest najbardziej w porządku z całej tej bandy niewyedukowanych (usunięte przez administratora).Generalnie poza syfem , smrodem , wywyższaniem się się Polaczków zatrudnionych na stałe , a szczególnie dwóch mięśniaczków można spróbować poracować tam w okresie przedświątecznym bo firma wypłaca dodatkowe bonusy. Ja za 6 tygodni zarobiłem bo odliczeniu chaty , transportu bo firma mi to zapewniła 1300 funtów więc kokosów ni ma ale da się przeżyć.Pośrednikiem w Polsce była firma Perfect , która tak naprawdę nic mnie nie skasowała , kontakt tylko mailowy ale wszystko z ich strony było dograne.Jeśli ktoś lubi extremalne doznania to polecam pracę na tzw killu ale to raczej dobre dla naszych sąsiadów ze wschodu.Polecam pracę na rozkładzie mięsa spoko ludzie jak na polaczków .Jest jeszcze jeden dział tzw cookside gdzie pracują same (usunięte przez administratora) a zarządza nimi 100 procentowy gay.Spróbuj a zobaczysz ten cyrk.Powodzenia

bardzo dobra firma pracowalem tam na świeta mam nadzieje że w tym roku też uda mi sie pojechać w listopadzie

Zostaw merytoryczną opinię o McKeown fine foods - Ballymena

McKeown fine foods