Hurtownia ROLNIK Nacław

Nacław

Opinie o Hurtownia ROLNIK Nacław

Miro

Niestety firma jest w likwidacji

Agata

Jak obecnie wygląda sytuacja w Hurtownia ROLNIK Nacław? Czy firma dalej prosperuje? Może ktoś z Was zdobył doświadczenie zawodowe u tego pracodawcy i chciałby podzielić się nim z innymi użytkownikami forum, którzy mogą być zainteresowani potencjalnymi ofertami pracy.

bez powazania

Firma moze i kiedys prosperowala...jestem bylym pracownikiem na szczescie ...czekam az oddadza to co sie nalezy...zmienili nazwe i ludzie sie łudza ze bedzie ok... niestety niektorzy musza poki co to jest jedna wielka porazka. trzeba 2 miesiace czekac o 200 zł sie prosic ... które sie nlezy jak psu kosc... skoro nie potraficie płacic ludzia za wykonana prace to po co zatrudniacie i utrudniacie ludziom zycie,, ceny konkurencyjne tylko pozniej czlowiek klepie sie w glowe ze mogl wiecej zaplacic i miec spokoj,.

xxl

ciekawe kiedy zapłacą zaległe pensje pracownikom? bo za chwilę to nikt tam nie bedzie pracował.

xzs

@ktoś ale to rozumiem ze jest tutaj umowa o prace?

aaaaaaaa

jakie zatrudnienie... nudzicie si tej robocie... firma jest w postępowaniu sanacyjnym ledwo przędzie

Bbbbbb
@aaaaaaaa 17.09.2016 00:34

Postępowanie sanacyjne - Radzę dokładnie zgłębić temat, a nie wypisywać to co sie usłyszy.

big

słyszałem że idą na dno

trafny

ale polecasz bo podaj jakieś info bliższe jesteś pracownikiem ? słyszałem że cenniki mają takie sobie ciężko się przebić w porównaniu z konkurencją jak to jest

IM

Bardzo polecam pracodawcę. Jak w każdej firmie - bywają lepsze i gorsze czasy.

mpp

a jak z dostępnością towaru u nich bo chciałbym tam pracować jako ph a słyszałem że kiepsko z zatowarowaniem

prac

Właśnie czytam te opinie i śmiać mi się chce, bo widać, że jedna osoba prowadzi sama ze sobą rozmowę, a przy okazji dzięki temu zaniża ocenę ogólną Pracodawcy. jak dla mnie Pracodawca godny polecenia, ale od siebie też trzeba coś dać.

były pracownik

Firma jak najbardziej uczciwa. Nigdy nie zdarzyło się, żeby wynagrodzenie wpłynęło choćby dzień po terminie. Te oszczerstwa pochodzą od osób które z autopsji wiele wiedzą o złodziejstwie i oszustwach. O żadnej upadłości nie ma mowy, a oddziały jeżeli były nierentowne, a pracownicy nieefektywni - to chyba nie trzeba odpowiadać. To prawda bywały lepsze lata, ale wszystko zmierza ku lepszemu. Tych oszczerstw nie da się czytać. Są żałosne.

@były pracownik 15.06.2015 14:28

Co do nierentownosci i zamykaniu oddziałów to mam inne zdanie. Dużo by o tym gadać. Aktualnie ciesze się ze zmieniłem prace bo w firmie jest bardzo źle...

prac

wypłata na czas firma pewna płaca bdb

Oczywiście, jak ktoś nie pracuje, to wypisuje. Firma dobra z tradycja, odkąd tylko zaczęli działać i odpowiednio zarządzać, żeby to firmy nie okradano, to od razu trzeba nazywa [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] br /> Pan od "wachadła" - skoro nawet nie potrafisz się wypowiedzieć poprawnie, to gdzie chciałbyś pracować w biurze? Może na zegarku też się nie znasz i pracowałeś 4h a 4h ściemniałeś.

wiat

Praca na wachadle po20 godzin (usunięte przez administratora)

atys

To się nadaje do PIP

pik

To prawda

Hardy

Firma jest na skraju bankructwa, od jakiegoś czasu wiadomo, że bardzo źle stoi finansowo. powoli zamykają oddziały, są zmuszeni do redukcji etatów. Pięć lat temu było tam stabilnie, a teraz koniec jest bliski. W związku z tym bardzo nerwowa atmosfera w firmie.

tyg
@Hardy 01.06.2015 11:16

możesz napisać gdzie zamknęli oddział i czy raczej będzie ogłoszona upadłość

Zostaw opinię o Hurtownia ROLNIK Nacław - Nacław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hurtownia ROLNIK Nacław